Alternatifim Cafe

Kendinize Notlar

Discussion started on Kişisel

Bir karar ver istersen artık, hı?..
#401 - Haziran 09 2011, 23:19:11

susmak güzeldir, sen hep sus.
#402 - Haziran 26 2011, 11:05:20
Sevdiğim
Önce kemir bu tel örgüleri gövdemden
Geç derimin altındaki tehlikeleri
Yürek kızgın bir kuma devrilmeden
Yokla beni
abdurrahmancahitzarifoğlu

bazi seyler fazla sacma.sindir bunu.
#404 - Temmuz 05 2011, 20:40:10

modern zamanlarda ask dipdudududududu

söyle canım sevgilim hayat bize oyun oynuyor olabilir mi? si kik gibi bir halin vaaar duyguların karışık olabilir mi?
#405 - Temmuz 21 2011, 22:17:45

Herşey idare edilir edilmesine de 'Leyla ile Mecnun' un seni hatırlatıyor olmasına bir çözüm bulmak gerek. Sanırım diziden de vazgeçeceğim.
#406 - Temmuz 21 2011, 22:57:49

hani artik mantigini kullanacaktin hani sondu.böyle giderse sonunu göremiyorum.artik kendine bi ceki düzen versen ? ..
#407 - Ağustos 01 2011, 21:14:45

modern zamanlarda ask dipdudududududu

bazen çok güzel saçmalarim..
#408 - Ağustos 02 2011, 13:49:50
« Son Düzenleme: Şubat 09 2013, 16:07:22 Gönderen: Independent. »

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

alkol alacaksan (bak alma demiyorum yine çünkü abartmıyorsun güveniyorum)  antidepresanlarını içmeyi unut o gün yavrucuğum. bir daha zehirlen istemiyorum gecenin bir saati kusa kusa eve gitmeler falan. eve gidince ise daha berbat durumlar... geri zekalı. sonra bişi yapmıyorum ki ben neden günah dersin. al işte zehirlendin aptal. sonra annen uğraşsın hastahanelerle. al işte neden günah dersin sonra.

(çok biliyosunuz siz)
#409 - Ağustos 04 2011, 05:19:23

tiksindim makyajdan aynalarımı çöpe attım , durmadan yedim e biraz kilo aldım............
#410 - Ekim 01 2011, 13:49:34
bir ilişkide araya özlem girsin iyidir, ilişki kuvvetlenir falan diye düşünülür ama araya sadece özlem girmez! buse girer, selin girer, melis girer, ece girer... girerde girer =)

replay x26

#411 - Ekim 01 2011, 14:10:20
bir ilişkide araya özlem girsin iyidir, ilişki kuvvetlenir falan diye düşünülür ama araya sadece özlem girmez! buse girer, selin girer, melis girer, ece girer... girerde girer =)

derjavin

Bunca saattir ekrana bön bön bakmak yerine dizi izleseydin ya!
Gerçi dizi izlerken de bön bön bakıyor olabilirsin.
Yarından sonraya kaldı dizi.
#412 - Ekim 05 2011, 19:58:50
« Son Düzenleme: Şubat 12 2012, 09:12:01 Gönderen: Toprak »

Bir yıl önce bugün... Tam bu saatte babamın vefat haberi gelmişti hastahaneden! Ne mi yapıyorum sadece çok özlüyor ve üşüyorum...
#413 - Ekim 13 2011, 18:48:47

trustno1

Karanlıktan en son ne zaman korktun, hatırlıyor musun?
Hemen hatırlatayım.
" Yağmurlu bir sonbahar günüydü.. "
Hep aynı sahne. Yiyecek seni, hesap günü de hesap soracak '' Niye bu kadar tatlıydın? " diye. Uf. 'Bat dünya bat!'
#414 - Ekim 14 2011, 05:59:05

Eğer bir gün öleceksem(ki bu herkes için kaçınılmaz son) babam gibi gitmeliyim bu dünyadan. Herkes neye uğradığını şaşmalı. Herkesin dudaklarından en çok "Cırk cırk cırk çok ani oldu çok da gençti daha" sözleri dökülmeli. Bu tarihte karışmalı bedenim toprağa. Patlamalı benim de damarlarım. Durduramasın kimse kanamamı. Hatırlamalı insanlar yüzümü teneşirde melek gibi. Eğer bir gün ölmek zorundaysam bırakın babam gibi öleyim. Kimseye muhtaç olmadan, herkese resti çekerek ayrılmalı ruhum bedenimden. Bu kendime olan en önemli notum; Öleceksem;tıpkı babam gibi!
#415 - Ekim 14 2011, 19:15:19

monotonluğun bukadarı fazla değilmi şekerim, hiç sen gibi değilsin tamam çalışıyorsun evet çok çalışıyorsun da bi git bi gez yahu ne zamandır deniz görmedin sen git bi deniz havası al şöööööyylleee bii koklaa deniziiii ... ama eve gidip vurup kafayı yatmak istiyorum uyusam uyusam uyusam mal gibi manda gibi malak gibi her he haltsa onun gibi ..püff çok sıkıcı çok çok çok sıkıcı ... senin yüzünden bu da senin yüzünden :@  bu içimdeki insanı öldürüp ortaya bir mal çıkardığın için teşekkür ederim paşam çok teşekkür ederim .......puffffffffffffffffffffffffffffffffff
#416 - Ekim 21 2011, 17:55:11

Göz doktoruna git. Zaten çerçeve zaafın da var.
#417 - Kasım 10 2011, 17:00:30

"durup durup beni bu çaresizlik hançerliyor
bu yollarin bir yerde ayrilmasi,
uzayan kilometreler...
o sefil, anlayissiz bakislari insanlarin
dünya, o eski dünya degil
tanri'ysa çoktan unuttu bizi
su uçsuz bucaksiz evrende
ne derdimizi dinleyen,
ne de bir anlayan var sevgimizi. "
#418 - Kasım 12 2011, 23:15:21
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Gunes ve Ay

16:32
seçimlerinin hayatını oluşturacağını unutma. herşeyin başlangıcındasın. şimdi bırak aptal duygusallıkları ve hayatını yönlendir. başkalarının senin adına karar vermesine izin verme. kendi seçimlerini kendin yap.
-
seviyorsan git konuş lan, 10 sene sonra hiçbi şey hatırlamıycan nasıl olsa. kimi sevdiğini bile.

- ekşide gördüm de ben bunları.
#419 - Kasım 14 2011, 16:32:44
« Son Düzenleme: Kasım 14 2011, 16:33:07 Gönderen: Ŀarïєn »

Babam beni 'Ekim' ayında bıraktı diye düşünüp 'Ekim'den nefret etmemeliyim aslında. Aksine dört elle sarılmalıyım bu aya çünkü babamla son günlerimi, ağaçları çıplak bırakıp kaldırımları sarı yapraklarla dolduran, yağmurla kendine daha da bi melankolik hava katan bi ayda, mevsimde yaşadım. Ağlamayı da bırak artık Büşra! Biliyorum baba benim her gözyaşım senin ruhuna damlıyor. Söz veriyorum artık ağlayıp, üzmeyeceğim seni.
#420 - Kasım 14 2011, 18:14:12
« Son Düzenleme: Kasım 14 2011, 18:15:10 Gönderen: Âbgîne. »

Tam da yarası olan başka bir adamdan, Neşet Ertaş'tan gelsin; Yalan Dünya.

Hep sen mi ağladın hep sen mi yandın
Bende gülmedim yalan dünyada
Sen beni gönlünce mutlumu sandın
Ömrümü boş yere çalan dünyada

Ah yalan dünyada yalan dünyada
Yalandan yüzüne gelen dünyada

Sen ağladın canım ben ise yandım
Dünyayı gönlümce olacak sandım
Boş yere aldandım boş yere kandım
Rengi gönlümde solan dünyada

Bilirim sevdiğim kusurun yoğdu
Sana karşı benim hayalim çoğdu
Felek bulut oldu üstüme yağdı
Yaşları gözüme dolan dünyada

Ne yemek ne içmek ne tadım kaldı
Garip bülbül gibi feryadım kaldı
Alamadım eyvah muradım kaldı
Ben gidip ellere kalan dünyada

#421 - Kasım 18 2011, 01:51:20
Bat dünya bat.

"Seninle konuştuğum gibi, kimseyle rahat konuşamam,
Kimse senin kadar benden yana olmadı da ondan,
Kimse senin kadar iyi niyetli ve her şeyi kavramış değil de ondan."

F.Kafka

Ben sanırım iyi bir insan değilim.
#422 - Kasım 24 2011, 21:30:57
« Son Düzenleme: Kasım 24 2011, 21:31:29 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.

Ödevini son ana bırakma. Bırakıp da stres olma. Sonra kendine de sinir olma. Kalk bir an önce başla hikayeni yazmaya!
Kafiyeli oldu, aynı başarıyı ödevde de bekliyorum :)
#423 - Aralık 01 2011, 19:12:13

Mutluluktan pır pır uçtuğum bir dönem, ileride kafemiz olursa ismi kesinlikle "Viva La Vida" olmalı diyordum.

Şimdiyse olsa bile ismi ancak "Viva La Muerte" olabilir. Hiçbir şey eskisi gibi değil. Her şey berbat.
#424 - Aralık 03 2011, 23:48:59
Bat dünya bat.

Tekrar ediyorum; Ben hep aynı kızı sevdim / kaburga kemiklerimdedir derin izi.
Hep.
#425 - Aralık 13 2011, 21:31:31
Bat dünya bat.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.