Alternatifim Cafe

Beş yılda iki kişiyle çıktım!

Discussion started on Magazin

Gerard Butler, hakkındaki 'çapkın' iddialarına, "Tiger Woods gibi olmaktan korkuyorum. Kimseyle çıkmıyorum" diyerek cevap verdi.

Ünlü İngiliz oyuncu Gerard Butler, başrollerini Jennifer Aniston ile paylaştığı 'Bounty Hunter' isimli filmiyle çok konuşuluyor. '300' filmiyle efsaneleşen Butler, 'Men's Journal' isimli derginin nisan sayısı için samimi bir röportaj verdi. Son dönemde ismi Aniston ile anılan, oyunculuk kariyeri için avukatlığı bir yana iten 1969 doğumlu Butler, Hollywood'a geldikten sonra aşk hayatının son derece kesat olduğunu ve ünlü olmanın insanın elini kolunu bağladığını söylüyor.
#1 - Mart 16 2010, 19:56:26
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Kaplan gibi adam anasını satıyim, hayatta inanman 2 kişiyle çıktığına .
#2 - Mart 16 2010, 22:36:56
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

ben de ben de, ne de ortak yönümüz varmış  ^^

2 kişi en fazla 3 ay sürmüştür, diğerleri günlük necib *-*
#3 - Mart 16 2010, 23:00:14

Zeitgeist

Bu herif İskoç olm ne İngiliz'i. İskoçlar çok farklı lan.

Ama yerim ben bunu, gideri var, fena herif.
#4 - Mart 16 2010, 23:01:57

Gerard gibi sevgilim olsun 300 tane spartalı borcum olsun. :w
#5 - Mart 16 2010, 23:26:10
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

erkeklerın abazasını çok gördük yaa bismillah sıra kızlarda :Ş
#6 - Mart 16 2010, 23:27:16
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

İhtiyacını karşılayacak kadardır oraya kaçanlar. İki iyidir hem. ^^

Ayrıca;

Ama yerim ben bunu, gideri var, fena herif.

Her türlü. ^^
#7 - Mart 16 2010, 23:32:57
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.