Alternatifim Cafe

''Para benim, sevgilim benim''

Discussion started on Magazin

Harcadığı parayla da konuşulan futbolcu, en son Sinem Kobal için sinema kapatarak olay olmuştu...

Sinem Kobal aşkı, sevgilisine aldığı pahalı hediyelerle eleştirilen Arda Turan, 'Para benim, sevgilim benim. Kime ne!' dedi

JEST YAPTIM, YİNE YARANAMADIM

Galatasaray'ın 22 yaşındaki kaptanı Arda Turan, son günlerde Sinem Kobal aşkıyla spordan sonra magazin gündemine yerleşti. Harcadığı parayla da konuşulan futbolcu, en son Sinem Kobal için sinema kapatarak olay olmuştu. Arda Turan, "Filminin galasına katılmadığım için böyle bir şey yaptım, ama yine de yaranamadım" dedi.

BABA PARASI DEĞİL

Harcadığı parayı kendisinin kazandığını söyleyen yıldız oyuncu, şöyle konuştu: "Para benim, sevgilim benim. Bunlar kimseyi ilgilendirmez. Baba parası yemiyorum, aileme de bakıyorum."

CNR'da düzenlenen 30. Mücevher Fuarı'ndaki Dost Grup'un Dice Kayek ve Jeep markalarını tanıttığı standı ziyaret eden Arda Turan, Sinem Kobal için sınırlı sayıda üretilmiş porselen bir saat beğendi. Turan, "Bırakın, güzel şeyler almak benim de hakkım olsun" dedi.
#1 - Mart 15 2010, 19:25:32
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

bu iyice görmemişliğe itiyor.
#2 - Mart 15 2010, 19:32:34

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.