Alternatifim Cafe

'Önce Hakkari gelir, Haiti değil'

Discussion started on Magazin

Serdar Ortaç, Haiti için düzenlenen yardım gecesine katılmamasını eleştirenlere çok sert cevap verdi.

Getecilere bu konuda sitem eden Ortaç 'Ben bu yardım işini anlamıyorum. Banane Haiti'den. Haiti mi Hakkari mi? Kendi insanım teneke çatıdan ölüyor' diyerek cevap verdi.

Ben Haiti'ye göndereceğim parayı TOKİ'ye bağışlarım diyen Ortaç sözlerine şöyle devam etti:

"Haiti'ye acımıyor musun diyorlar. Elbette acıyorum ama oraya göndereceğim parayı TOKİ'ye bağışlarım, Elazığ'daki depremzedelere konut yapar. Polis Vakfı, Türk Emniyet Teşkilatı Dul ve Yetim Vakfı bir gece düzenledi. Ona katılırım. Çünkü benim için canını veren polisin, dul kalan eşi ve çocuğu için. Ona giderim, ama Haiti için gitmiyorum"

#1 - Mart 15 2010, 16:35:26

Motley

Önce biz, sonra siz. Eli nereye yetişiyorsa oraya yapmalı ilk yardımı bi yandan doğru.
#2 - Mart 15 2010, 17:28:16

Bsg demek isterim bende. 'Neden yardım konserleri düzenlemiyorsun o zaman?' diye sorarlar adama. İlla birilerinin düzenleyip seni çağırmaları mı gerek, kendin yap, çok mu zor. Kıl oluyorum şu şahsa. Elmacık yanaklarına pudra sürsün bence, kendini desteklesin.
#3 - Mart 15 2010, 18:29:06
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

her kelımesi doğru helal olsun valla taktir ettım ben bu japon balıgını afferin lan Serdar
#4 - Mart 15 2010, 20:22:57
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Bu adam Ahmet Kaya'nın salondan çıkarılmasından sonra çıkıp marş söyleyerek bakın ben vatan millet sakarya modundayım ama yıllar sonrada askerden kaçmak için bin bir takla atarım imajını bende silemediği için samimi gelmiyor vs...
#5 - Mart 15 2010, 23:14:03

Bu adam Ahmet Kaya'nın salondan çıkarılmasından sonra çıkıp marş söyleyerek bakın ben vatan millet sakarya modundayım ama yıllar sonrada askerden kaçmak için bin bir takla atarım imajını bende silemediği için samimi gelmiyor vs...

görmeseydim aynısını yazacaktım.
adamın hep bi' çıkış için alternatif fikirleri var , taze olaylara karşı.
#6 - Mart 20 2010, 18:59:06
robotları döven kadının dramı.

Deprem bu, bildiğin felaket. Bir felaketten sonra senin benim insanım mı var? Amaç başından felaket geçmiş "insanlara" yardım etmek. Ülkemizde de yaşandı bu sonuçta. Herkes az çok biliyor bu işin ne kadar zor olduğunu. Hayır Haiti'ye bu sebeple yardım etmeyi saçma bulan bu insan acaba onun yerine gidip gerçekten Hakkari'ye yardım etmiş mi diye sorası geliyor insanın.
#7 - Mart 20 2010, 20:31:40
Suskun bir tutkuyum ben.
Evde ocaksızım, savaşta kılıçsız.
Ve de hastayım kendi gücümden.

Bence bu dingilin Haiti'de deprem olduğundan da haberi yoktur. Hatta deprem ne demek onu da bilmiyodur. Boşa oksijen tüketiyo herif.
#8 - Mart 20 2010, 21:56:53

eğer hakkari ya elazığ a gerçekten yardım edeceksen yahut ettiysen helal olsun haklısın...
aksini yaptıysan da kendine çıkar yol bulmuşsun bahane yapmışsın yine helal olsun....
#9 - Mart 20 2010, 23:01:55
Yüzü dost,özü düşmandan usandım.Dili mümin,kalbi şeytandan usandım. Dostum herkesin kahrı çekilirde ben davasız müslümandan usandım..

Zeitgeist

Tamam git Elzaığ'dakilere yardım et o zaman. Madem Haiti'dekilere yardım edemiyorsun.

Önce Elazığ, Hakkari değil ; (((((
#10 - Mart 20 2010, 23:03:05

Hevai

Disko,bardan çıkabiliyor musun ki?
#11 - Mart 20 2010, 23:17:13

arkadaşlar öyle diyorsunz ama adam bir yerde haklı kendi insanımız dururken neden onlara yapalım ki ha tmm vermeyin yadda yardım eteyin demiyorum ama yine serım haklı xd    :kisss
#12 - Ocak 27 2011, 16:13:06

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.