Alternatifim Cafe

Street Fighter'da bir Türk dövüşçü: Hakan

Discussion started on Oyun Genel

En popüler dövüş oyunlarından biri olan Street Fighter’ın Nisan’da yayımlanacak olan IV. edisyonunda onuncu ve en tuhaf dövüşçü karakteri tanıtıldı. Kendisi turuncu derili ve mavi saçlı bir 'pehlivan!'


Video.

 Xbox360 ve PlayStation3 için 27 Nisan 2010’da yayınlanacak olan Super Street Fighter IV’ün yeni dövüşçü karakteri, Hakan adında bir 'Türk.' Oldukça 'kaygan' bir dövüş tarzı olan Hakan, kendisini sık sık yağlıyor ve yer yer çayır güreşi hareketleri de kullanarak rakipleriyle dövüşüyor.

IGN oyun sitesinde yer alan habere göre, oyunun ana karakterleri olan Zangief ve Abel kadar cüsseli olan Hakan, ağır olmasına karşın yağlı ve kaygan vücudu sayesinde gayet mobil ve çevik olabiliyor. Göbeğinin üstünde kayarak düşmana girişiyor, ani dönüşler yapabiliyor, ayakları üzerinde kayabiliyor, rakibini yağlı kolları arasında sıkıp göğe fırlatıyor, yağlı bedeni etrafında döndürerek etkisiz hale getiriyor ve daha pek çok taktik uyguluyor. 
#1 - Mart 12 2010, 19:50:22
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Yıllar önce oynama başladığım ve tüm sürümlerini hala oynadığım bu efsane oyunda bir türk karakteri görmek sevindirici tabi. Haberlerde gördüm kombine hareketlerini güreşciye street fighter tadında hareketler katılmış. Görüntüsü de çok iyi. Japonlara selamlar.
#2 - Mart 12 2010, 20:03:14

Elini adamın kıspetinede koyabiliyormu bari (6)

Japonları seviyoruz..
#3 - Mart 14 2010, 17:53:41

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.