Alternatifim Cafe

İskambil kağıtlarından otel yaptı

Discussion started on Garip Olaylar

ABD 'de oyun kartlarından dünyanın en büyük evini yaparak, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.

Dünyada Cardstacker, olarak tanınan Bryan Berg, ABD'de oyun kartlarından dünyanın en büyük evini yaparak, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.

Çinde bulunan Makao isimli oteli ve Sands Macao isimli kumarhaneyi kartlarla inşa eden Bryan Berg, eser için 44 gün uğraşarak toplam 218 bin 792 kart kullandı.

Hiç yapıştırıcı kullanmayan ve her seferinde yeni bir rekora imza atan Berg, Las Vegas pasajında sergilendi.

Hiç yapıştırıcı kullanmayan ve her seferinde yeni bir rekora imza atan Berg, büyükbabasıyla kağıt oynarken esinlendiğini söyledi. Modelin ağırlığı 44 taş agırlığında boyu ise 10 metre.

Berg Bryan yaptığı eserin tarihin en büyük projesi olduğunu, bunun gerçekten çok zor ve büyük bir inşaat olduğunu, aynı zamanda iskambil kağıtlarının birbirini desteklemesi gerektiğini vurguladı.

Cardstacker, geçen yıl da iskambil Beyaz Saray'ı yapmıştı.

#1 - Mart 11 2010, 20:13:15
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Çocuğun işi gücü yok heralde ki bunlarla uğraşıyo
Ben daha 50 parçalık puzzle bile yapamıyorum  :Ç
#2 - Haziran 30 2010, 21:42:49
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

böle bi üflicen oraya (6)
adam intihar eder be  :muhah
#3 - Ağustos 23 2010, 17:00:36

osurunca daha bi zoruna gider adamın.. =) asfdajksdas

#4 - Ağustos 24 2010, 15:29:18
" Onların, ateşin üzerinde durduruldukları zaman: 
' Ne olurdu dünyaya döndürülseydik, Rabb'imizin âyetlerini yalanlamasaydık da müminlerden olsaydık '
dediklerini bir görsen..! "

batak dönse daha iyiydi.
#5 - Kasım 10 2010, 19:13:17
kısmet

Abicim BiRaz abaRTmış zaten o kitaPTa Dünyanın en saçma şeYLeRi vaR dikkat çekicem diye insanLaRın yapMaDıkLaRı şey kaLmadı abi ya Dünyanın çivisi çıkmış yok ağzına en çok pipeti sokan kişi ağzına 150 pipet sokup napcan ki???
#6 - Kasım 11 2010, 19:05:41
HeRkes HeRkesi HeRkes sanaRken ben seni faRkLı sanmıştım oysa. . .

Bu arkadaş cevahir alışveriş merkezine gelip yine kartlardan bir şov sergilemişti.
#7 - Aralık 28 2010, 22:47:27
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Boş vaktim olsun, iskambil kartlarından barakalar yapayım istiyorum. :Ç
#8 - Şubat 10 2012, 21:28:23
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.