Alternatifim Cafe

Türkiye’nin beklediği kampanya başlıyor

Discussion started on Mobil Operatörler

gnçtrkcll’liler artık hafta içi her gün sinema keyfini yaşayacak.

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll yoğun ilgi gören kampanyaları ile gençlerin hayatına renk ve değer katmaya devam ediyor. “1 Bilet alana 1 Bilet bedava” sloganıyla sunulan sinema kampanyası, artık hafta içi her gün sinemasever gnçtrkcll’lilerle...

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, üyelerine birbirinden özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Sinemasever gençlerin ve Türk sinemasının en büyük destekçisi olan Turkcell, “1 Bilet alana 1 Bilet bedava” sloganıyla başlattığı kampanyasını, artık gnçtrkcll’lilere hafta içi her gün sunmaya başlıyor. gnçtrkcll’liler 49 ilde 230 sinemada toplam 1.263 sinema salonunda, bu avantajla filmleri izleyerek keyifli vakit geçirecek. Kampanya, anlaşmalı tüm sinemalarda 19.00 seansına kadar geçerli olacak.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, Turkcell olarak gençliğin gücüne güç katacak birçok yeniliğe imza attıklarını söyledi. Mobil iletişim sektöründeki firmaların gençlere hitap eden birçok  servisleri olduğunu ifade eden Develioğlu “Ancak, gnçtrkcll’i diğerlerinden ayıran en büyük özellik; gnçtrkcll’in sadece bir servis, süreli bir kampanya ve indirim değil, gençlerin hayatında önemli yeri olan, her alanda onlara imkan sunan bir kulüp olması. 5 yıldır gençlerin hayatında olan gnçtrkcll gençlere; gençTarife ile en uygun gençlik tarifesini sunarken, hem iletişim dışındaki harcamalarında avantajlar sağlıyor, hem de onlara özel aktivitelerle eğlendiriyor. Yani gnçtrkcll gençlerin hayatının her alanında gençlerin gücüne güç katıyor” açıklamasında bulundu. Marka işbirlikleriyle hem gençlere fayda sağlayıp, hem de bu yolla Türk sinemasına katkıda bulunuyor olmaktan ötürü mutluluk duyduklarını belirten Develioğlu “Geçen sene Pazartesi ve Perşembe günleri geçerli olan sinema kampanyamız ile gnçtrkcll’lilere sinema harcamalarında 24 milyon TL avantaj sağladık. 2010’a geldiğimizde kampanyamızı gnçtrkcll’lilere hafta içi her gün sunma kararı aldık. Bu yeni fırsatla hem sinema sektörünü daha da ileriye taşıyacağımıza hem de gençlerin harçlıklarına büyük katkıda bulunacağımıza inanıyoruz. Türkiye’nin beklediği kampanya başlıyor” dedi.

“1 Bilet alana 1 Bilet bedava” kampanyasına katılmak için tek şart, geçerli kulüp şifresine sahip olmak. gnçtrkcll’lilerin geçerli kulüp şifrelerini öğrenmek için “SFR2” yazıp 2222’ye SMS atmaları yeterli oluyor. Kampanyayla ilgili detaylı bilgi www.gnçtrkcll.com.tr’de yer alıyor.

2009’da 24 milyon TL avantaj sağladı

12 milyon genci çatısı altında birleştiren gnçtrkcll, geçen yıl düzenlediği “1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava” sloganıyla sunduğu gnçtrkcll sinema sezonu ile 1.2 milyon gnçtrkcll’li 2.7 milyon ücretsiz sinema bileti aldı ve toplamda 24 milyon TL’lik avantaj sağladı. Ayrıca  gnçtrkcll’in !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali bölüm sponsorluğu çerçevesinde gnçtrkcll’liler  festivalden 1 bilet aldıklarında 2. biletten ücretsiz yararlandı. gnçtrkcll’in gençlere sunduğu sinema avantajı, yaz sezonunda da Turkcell Kuruçeşme Arena’da düzenlediği açık hava sinemalarıyla devam etti. gnçtrkcll’lilerin vizyon filmlerini Boğaz’ın en güzel manzarası eşliğinde izledikleri sinema gecelerinde, “1 bilet alana 1 bilet bedava” kampanyası da geçerli oldu

2009 Sinema Kampanyası Bilgileri

gnçtrkcll’liler 46 ilde, en çok ‘Recep İvedik 2’yi izledi

• Sinema kampanyasıyla 1.2 milyon gnçtrkcll’li, 1.6 milyon ücretsiz sinema bileti alarak toplam 24 milyon TL fayda elde etti.
• 46 ilde, 210 sinemada, 1.000’in üzerinde salonda uygulanan kampanyadan, En çok komedi filmleri tercih edildi.  Komedi filmlerini dram ve romantik filmler izledi.

• 417.817 kişiyle en çok izlenen film, ‘Recep İvedik 2’ oldu.
• En çok izlenen diğer filmler sıralaması şöyle; Güneşi Gördüm, Issız Adam, A.R.O.G., Osmanlı Cumhuriyeti, Mustafa, Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine, Saw, Vali, Curious Case Of Benjamin Buton, Fast&Furious 4, Umut, Aşk Tutulması, Slumdog Millionaire, Güz Sancısı, James Bond: Quantum Of The Solace, The Day The Earth Stood Still, Destere, Kadri’nin Götürdüğü Yere Git, Body Of Lies.
• gnçtrkcll’liler en çok 18.00 matinesinde film izlemeyi tercih etti.
• Nüfusa oranla kampanyadan en fazla yararlanan 5 il: Eskişehir, Bolu, Trabzon, Sakarya ve İstanbul olarak sıralandı.
• Öğrenci şehri Eskişehir, kampanyadan en çok yararlanan iller arasında geçen sene 12’nci sıradayken bu yıl 7’nciliğe, nüfusa oranla yararlanmda ise 6’ncı sıradayken 1’nciliğe yükseldi.
• Kampanya döneminde yapılan özel gösterim ve sürpriz kurgularla şanslı üyelere yüzlerce hediye bilet ve binlerce kutu bedava popcorn dağıtıldı.
#1 - Şubat 28 2010, 15:05:30
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.