Alternatifim Cafe

Mobil ödeme ile güvenli alışveriş

Discussion started on Mobil Operatörler

Avea Mobil Ödeme ile Sanal Mağazalarda Güvenli Alışveriş.

Avea Mobil Ödeme servisi ile “I Can Football” da ICFPRO paket satın alınabiliyor.

Ayrıcalıklı servisler sunmaya devam eden Avea, “Avea Mobil Ödeme” servisi ile abonelerine, alışverişlerde, Avea faturası veya Avea kontörlerinden ödeme imkanı sunuyor.  Avea Mobil Ödeme hizmetinin kullanıldığı servisler arasında Türk Telekom Grubu oyun teknolojileri şirketi Sobee tarafından geliştirilen dünyanın ilk 11’e 11 online futbol oyunu “I Can Football”da yer alıyor.

Avea Mobil Ödeme servisi ile Avea aboneleri; internet üzerinden ya da Avea Mobil Ödeme Servisi’nin geçtiği hizmetlerde alışveriş yaptıklarında, satın aldıkları ürün – servis veya hizmetlerin ücretlerini dilerlerse cep telefonu faturası üzerinden dilerlerse de anında kontörlerinden ödeyebilecekler. Üstelik yapılan harcamalar özel iletişim vergisinden muaf olacak.

Hizmetten yararlanmak isteyen Avea aboneleri, herhangi bir kayıt veya işlem yapmadan sayıları her geçen gün artacak üye işyerlerinde Avea Mobil Ödeme Servisi ile ödeme yapabilecek, Avea Mobil Ödeme logosunu gördükleri üye işyerlerinde cep telefonlarını ödeme yapmak için kullanabilecekler. Servisin geçtiği üye işyerleri arasında Aeria Games, ALLOPASS, CIKCIK.COM, GAMYUN.NET, ONEBIP, PAYMO, TTNET, EXPO, Sanalika, Metin2, Yonja gibi sanal mağazalar yer alıyor. Aboneler her gün artan güncel üye işyeri listesini avea.com.tr üzerinden takip edebilecekler.

Avea Mobil Ödeme ile “I Can Fooball” Çok Daha Keyifli…

Türk Telekom Grubu oyun teknolojileri şirketi Sobee tarafından geliştirilen dünyanın ilk 11’e 11 online futbol oyunu “I Can Football” da, Avea Mobil Ödeme Servisi’nin geçerli olduğu platformlar arasında yer alıyor.

Avea hattına sahip oyuncular Mobil Ödeme servisi ile ICFPRO paket satın aldıklarında “I Can Football” da birçok ayrıcalığa sahip oluyor. 9TL yerine %22 indirimli olarak 7TL / 42 kontöre 30 günlük ICFPRO paket alan oyuncular; takım kurabilme, turnuva oluşturma, bazı özel turnuvalara katılabilme, davetli odalarda kaptan olabilme, maçlarda kaleci olabilme, daha fazla sevinme çeşidi, mevki değiştirebilme ve karakter yaratmada daha fazla çeşitlilik özelliklerine sahip oluyor.
#1 - Şubat 28 2010, 15:05:00
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.