Alternatifim Cafe

Seksi halinden eser yok şimdi

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Son reklam filminde çok seksi olan ünlü yıldızın son hali görenleri hayrete düşürdü.

Britney Spears geçtiğimiz günlerde makyajsız hali, solgun yüzü ve taranmamış saçlarıyla Los Angeles'ta görüntülendi.

Ünlü yıldızın geçtiğimiz günlerde siyaha boyattığı saçlarını taramak yerine özensizce topladığı gözlerden kaçmadı. Spears'ın üzerinde ise bol bir gömlek vardı.

Geçtiğimiz yılın sonlarında bir reklam kampanyası için çekilen fotoğraflarında ise 28 yaşındaki ünlü şarkıcı hem sağlıklı, hem formda, hem de seksi görüntüsüyle dikkatleri çekmişti.

2008 yılında eşi Kevin Federline'dan ayrıldıktan sonra depresyona giren ve alkolizm problemi başlayan Spears, bir ara saçını kazıtarak kameralara poz vermişti.

Özel hayatındaki tüm olumsuzluklara rağmen ünlü şarkıcı hala 100 milyon dolar değerinde ve geçtiğimiz yıl da 12 milyon dolar kazanmayı başardı.

#1 - Şubat 24 2010, 17:47:57

28 ama 45 gibi gösteriyor.Bizim mahalledeki Ayşe teyze bile ondan daha güzel şuan,en azından o saçlarını tarıyor. (6)
#2 - Şubat 24 2010, 18:05:45
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Britney 28 yaşında mı? Ben bilmezdim ama hep aklımda en az 35lik hatun vardı. İğrenç duruyor.
#3 - Şubat 24 2010, 18:10:17

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.