Alternatifim Cafe

'Yeni Seviştim' yoğunluğu Türkiye'de

Discussion started on Haberler

Geçen sene kurulan kimin nerede, ne zaman, nasıl seviştiğinin takip edilebileceği bu erotik atlasta Türkiye üzerindeki yoğun hareket dikkat çekiyor...

Milliyet Cadde'den Ceren Şehirlioğlu'nun haberine göre, Ijustmadelove.com’da (Biraz önce seviştim) haritada yerini işaretleyen ziyaretçi sayısı bugüne kadar 81 bin.

Kullanıcılar, seçenekler arasından pozisyon, yer (iç/dış mekan, araba, tekne), prezervatif kullanımı, ‘ilk kez’ gibi şıkları işaretliyor.

Son bir haftada 3 bin 875 kişi siteye seviştiğini haber verdi. 440’ı homoseksüel ilişki yaşadı. 259 kişi açık havada, 333’ü arabada, 70’i teknedeydi. Denizde ilk cinsel deneyimini yaşayanlardan biri de Urla’dan bir Türk erkeği.

Bu hafta Türkiye’den 20 kişi giriş yaptı. Altı kişiyle Ankara önde. İstanbul’da üç kişi var. Çankırı da bir kişiyle listede.

Dün 12.30 itibariyle Türkiye’den tek kayıt Bodrum’dan geldi. Çift, prezervatif kullandı ve iç mekanı tercih etti.

241 kişi, geçen hafta hayatlarının ilk cinsel deneyimini yaşadığını bildirdi.

Prezervatif kullanmada Türkiye yüzde 42.1 ile altıncı. Birinci İspanya.

Dün en çok sevişen ülke Polonya oldu. Dünya şampiyonu açık arayla ABD... Türkiye de yoğun sevişen ülkeler arasında.
#1 - Şubat 21 2010, 17:54:49
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

La havle.
Maymundan gelmedik ama maymuna gidiyoruz.
Alayına muz.
#2 - Şubat 21 2010, 18:25:45
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

440’ı homoseksüel ilişki yaşadı. 259 kişi açık havada, 333’ü arabada, 70’i teknedeydi. Denizde ilk cinsel deneyimini yaşayanlardan biri de Urla’dan bir Türk erkeği.

Yeni bir lut kavmi gerekli. Ya da kıyametin kendisi.
Bu ne salak bir uygulamadır ya. Hayır amaç ne. İstatistikler böyle mi belirlenmeye başladı. Fantezileri de varmış ha, bak bak.
İstatiksel olarak "gerizekalı" insanlar topluluğu olarak kaçıncı sıradayız acaba.
#3 - Şubat 21 2010, 18:26:04
« Son Düzenleme: Şubat 21 2010, 18:27:01 Gönderen: EaraneCarnesîr »

Koca Amerika kıtasında Türkiyedeki kadar yok neredeyse, oha.
#4 - Şubat 21 2010, 22:24:47

yatak odalrında kamera mı var lan?
#5 - Şubat 21 2010, 22:38:13

Yok o kamerayla diil. Bu tip şeyler yapıyorlar artık. Mesela bir hareket düzenliyorlar, bunu bir siteden şu an bu noktadayım, şu yerdeyim gibi bilgilerini giriyorsun. Kısmen çip gibi bir durum bu. Bir takım eylemlerde de yapıyorlar artık.
Bazı konularda güzel bir şey ama kim nerede ne zaman sevişmiş için ziyadesiyle saçma.
#6 - Şubat 21 2010, 22:43:56

anladım bencede çok saçma bu amaç için
#7 - Şubat 21 2010, 23:08:30

Bu siteye girmeyin, çok büyük günah arkadaşlar, bir kafir kız gece bu siteye girdiğinde arkasından bıçaklandı ve polisler kimin yaptığını anlamadı ve otopside belli oldu /ruhlar/ tarafından bıçaklandı sende buna inanmayıp gülersen seninde başına gelmemesi için bu msj 9ayrı konunun altına yapıştır)özür dilerim mecbur kaldım
#8 - Şubat 22 2010, 00:08:48
« Son Düzenleme: Şubat 22 2010, 00:09:59 Gönderen: BoBaBi »

Zeitgeist

Bu siteye girmeyin, çok büyük günah arkadaşlar, bir kafir kız gece bu siteye girdiğinde arkasından bıçaklandı ve polisler kimin yaptığını anlamadı ve otopside belli oldu /ruhlar/ tarafından bıçaklandı sende buna inanmayıp gülersen seninde başına gelmemesi için bu msj 9ayrı videonun altına yapıştır)özür dilerim mecbur kaldım

KJAKLASJDKASJDKASJDLKAJSDLKASD. Ahah geberdim lan. :D

Bu arada, amma sevişgen milletmişiz biz. Son 1 saate bakıyorum full Türkiye çıkıyor, vay anasını yaaa.
#9 - Şubat 22 2010, 00:10:39

inci.sözlükspot.com'u ziyaret edersiniz yoğunluğun neden olduğunu anlarsınız. inci ziyaret eder, inci s..r diye boşuna demiyoruz. Alayına İnci !
#10 - Şubat 22 2010, 00:11:33

yanlız ben ayrıntılara bittim ya. (6)

---
Dün 12.30 itibariyle Türkiye’den tek kayıt Bodrum’dan geldi. Çift, prezervatif kullandı ve iç mekanı tercih etti.
---

bunu devamı getirilebilir pek tabi:

ön sevişmeyi aceleye getiren x'e, y'den şiddetli bir uyarı geldi. bunun üzerine 12 dakika boyunca birbirlerinin çeşitli yerlerine odaklanarak zevkin doruklarına ulaşmaya çalışan çift, 13. dakikada mevzuya tam anlamıyla giriş yaptı. y sevişmenin hemen akabinde x'e dönerek, ''aslında bugün başım ağrıyo, yarın mı devam etsek?'' dediyse de x bunu pek sallamadı ve işine devam etti. yaklaşık saat 3 suları gibi sigaralarını yakan çift banyo fantezisi için yatakta birbirlerini hazırlayıp küvette işe koyuldular...

falan. beklerdim ben ama yapmamışlar :/
#11 - Şubat 22 2010, 00:18:52
« Son Düzenleme: Şubat 22 2010, 00:20:56 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Zeitgeist

Can, birisi 'nasıldı' kısmına, oyhşşş yazmış, sen aklıma geldin bir an. Yine iş başında Can dedim. :b
#12 - Şubat 22 2010, 00:20:51

ahaha, neden acaba? :p
halbüsü o kadar da kibar ve oturaklı takılıyorum sitede. :/
#13 - Şubat 22 2010, 00:21:45
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.