Alternatifim Cafe

İkizi karnında

Discussion started on Garip Olaylar

8 yaşındaki Hintli çocuk, ikizini karnında taşıyor. Hintliler bu duruma tıbbi bir çare bulmak yerine çocuğu 'Tanrı' ilan etti.

Böylesi daha önce ne görüldü ne duyuldu. Hindistan’da 8 yıl önce ikizlere hamile kadın doğum yaptığında doktorlar şoke oldu. Çünkü ikizlerden biri normal doğmasına rağmen diğeri onun karnında dünyaya geldi.

Normal doğan ikize Deepak adı verildi. Deepak Kumar tam 8 yıldır karnında ikiziyle yaşıyor. Deepak ile birlikte karnındaki ikizinin kolu bacağı da büyüyor, karnından dışarı doğru uzuyor.

BEDENİNDE YALNIZ OLMAK İSTİYOR
Bu alabildiğine tuhaf duruma tıbben bir çare bulunması gerekirken, doğunun hurafelere açık zihniyeti burada da devreye girdi. Geleneklerine bağlı, bilimden uzak Hintliler, Deepak Kumar’ı ‘Tanrı’ ilan ediverdi! Ne de olsa Uzakdoğu’da birçok şey ‘Tanrı’ ilan edilebiliyor.

Deepak ise ‘Tanrı’ olmak istemiyor. Normal bir hayat sürmek için sadece ikizinden tıbben kurtulmak istiyor. Bakalım ne olacak?
#1 - Şubat 20 2010, 19:03:05
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

8 yaşındaki Hintli çocuk, ikizini karnında taşıyor. Hintliler bu duruma tıbbi bir çare bulmak yerine çocuğu 'Tanrı' ilan etti

şu son cümleyi yorumsuz bırakıyorum ^^
-
Çok rahatsız bir durum her yönden , inşAllah bir şekilde yolu çaresi bulunur.
#2 - Mart 01 2010, 00:08:23
robotları döven kadının dramı.

peki şimdi o el kol hareket edebiliyor mu? edebiliyosa ikizin kafası/beyni nerde? merak ediyorum..
#3 - Mart 05 2010, 20:54:39
ich warte hier
don't die before I do
ich warte hier
stirb nicht vor mir

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.