Alternatifim Cafe

Kadınlar neden serseri erkekleri beğenir?

Discussion started on Bay

Öpüşme sırasında etrafa yayılan sıvı fazla olursa ne olur? Bir kadın bir erkeği nasıl yatakta etkileyebilir? Kadınlar neden serseri adamları beğenir?

Okuyucularımızdan gelen birçok mail arasından seçtiğimiz soruları 'Cevaplamaya Çalışan Adam'a yönlendirdik ve ortaya tüm cevaplar çıktı.

Okuyucu

Öpüşme sırasında etrafa yayılan sıvı fazla olursa ne olur? Bu kötü öpüşüldüğü anlamına mı gelmektedir?  C. / Eskişehir

Cevap vermeye çalışan adam

Tamamen aranızdaki etkileşimin ne kadar büyük olduğunu gösterir bu da iyiye işarettir, tabi aza indirgemekte sizin elinizde, biraz daha az şehvet ve kıvılcım diyorum.

Okuyucu

Benim sorum öncelikle birinden hoşlanıyorum. Mesajlaşıyorum kendisi verdi bana numarasını. İşte bana diyor "İstediğimde beni dışarı çıkarırsın" falan 3 gündür mesajlaşıyoruz 1 haftadır tanışıyoruz. Sizce onu etkilemek için ne yapalıyım? Neler söylemeliyim?

Ne zaman bir yere davet etmeliyim ve bu yer neresi olmalı? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Sana önerim nasıl olsa ipler onun elinde. Onun sana karşı hislerini öğrenmeden çok bağlanma. "İstediğimde dışarı çıkartırsın" cümlesi bana biraz dominant geldi. Onun senden ne istediğini keşfetmeye çalış yada açıkça sor. Eğer o da senden hoşlanıyorsa ve bir ilişki istiyorsa ilk buluşmanı ayarlamaya geçebilirsin. İlk bluşma içinde sakin bir ortam seçmeye çalış. Bütün güçlerini ve planlarını bu buluşma için konuştur. Ayrıca mesajlaştığı süre içerisinde onu şaşırtabildiğin kadar şaşırt derim. Çünkü kadınlar beklenmeyenin başına gelmesini severler.

Okuyucu

23 yaşında bir bayanım. Bir erkek arkadaşım var, çok güzel öpüşüyor ve bende onu mutlu etmek için elimden geleni yapıyorum. Fakat daha farklı daha güzel unutulmayacak bir heyecan olsun istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım. Bu arada ikimizde tutku doluyuz sevişirken adeta çıldırıyoruz ama ona o anda öyle bir şey yaşatmalıyım ki her an aklında olmalı, beni her gördüğünde daha çok istemeli.

Bir bayan olarak seni arzuluyor ve cinsel hayatınız iyi gidiyorsa buradaki ahengi bozmadan onun fantezilerini kesin kez öğrenmelisin. Erkekler cinsel hayatlarında değişik fantezilerden hoşlanır. Eğer biraz daha yenilik katmak istiyorsan onunla beraber bir sex shopa gidip ikinizinde hoşlanacağı oyuncaklardan alabilirsin. Ayrıca biraz araştırırsan bulabileceğin kokulu yağlarla ona masaj yapabilirsin. Unutulmaz olmak için cinsel hayatınızdaki gizemi daima üst noktada tutun. Ayrıca onunla açık açık cinsel hayatınızı konuşarak isteklerini sorabilirsin.

Okuyucu

Merhaba bir okuyucunuzun yazısına vermiş olduğunuz cevaptan hareketle şunu sormak istiyorum. Kadınlar gerçekten iyi -çok dürüst insan imajı veren söylemlerinde tutarlılığı elden bırakmayan erkeklerden gerçekten sıkılıyorlar mı?

Benim bu konuda gözlemlediğim kadınlar afedersiniz biraz sahtekar,kaypak sizin deyiminizle arıza erkeklerden hoşlanıyorlar, kendileriyle dalga geçilmesini, lakap takılmasını seviyorlar ama benim ilk sorumun temelinde şu var bende biraz kötü olmayı, kadınları kızdırmayı beceremiyorum.

Gizemli erkek olamıyor belki argo olacak ama fırlama olamıyorum dürüstlüğü, sessizliği azda olsa bırakamıyorum çok çekingenim bu konuda neler yapabilirim? Şu anda hoşlandığım biri var ama ona yaklaşamıyorum çekingenliğimi nasıl yenebilirim?

Kadınlar Hintliler gibidir, öküzlere taparlar. Bu genellikle doğrudur ne yazık ki. İyi erkekler arada harcanabilirler de. Ancak kadınlar karşısındakinin iyi bir erkek olduğunu gördüğünde ve yeterli enerjisi varsa karşısındaki iyi de olsa kötü de olsa onu es geçmezler. Hoşlandığınız kıza kendinizi gösterin ama kendinizi anlatmayın. Sizinle ilgili bilmediği şeyler olsun ve sizi merak etsin. Nasıl bir insan olduğunuzu öğrenmek için böylelikle çabalayacaktır.

Kadınları gerçekten kızdırırsanız onları uzaklaştırırsınız. Onları tatlı bir dille kızdırın ve her zaman arkasından onların gönüllerini alacak bir planınız olsun. Kendinize güvenin. İllaki her kadın aynı tip erkekten hoşlanacak diye bir şey yok. Utangaç erkeklerde kadınları tavlayabilirler ve bu bilinen bir şeydir.

Hoşlandığınız kişinin karşısında sessizseniz o sizi tanımadığı için ortak noktanızın hiç olmadığını ve aranızda olabilecek herhangi bir şeyin çok sıkıcı geçeceğini düşünür. Hoşlandığnız kişiye yaklaşabilmek için ona ilgi gösterin ama kendinizden başka biri olmayın. Ortak noktalarınızı bulun, birbirinizle iletişimi koparmamak için telefonunu alın ve bir süre sonra onu dışarıya davet edin. Bu buluşmaların iyi planlaşmış olmasına ve kısa olmasına dikkat edin. Böylece o sizi daha çekici bulacak ve bir sonraki buluşma için daha istekli olacaktır.

Askmen.
#1 - Şubat 11 2010, 22:00:24
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.