Alternatifim Cafe

Fallout: New Vegas

Discussion started on Oyun Genel

Fallout serisinin yeni oyunu duyuruldu, ilk videosu yayınlandı.Son olarak beş indirilebilir içerik paketiyle desteklenen Fallout 3'ü aylar boyunca oynamıştık ve Fallout serisinin yeniden dirilişine tanık olmuştuk. Kimileri tarafından hayran kalınan, kimileri tarafındansa teknik problemleri nedeniyle hor görülen Fallout 3, tabii ki serinin son oyunu olmayacaktı ve olmadı da. Bethesda Softworks, serinin yeni oyunu Fallout: New Vegas'ı duyurdu ve çıkış tarihi olarak da 2010'un Sonbahar aylarını hedef gösterdi. Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords ve Neverwinter Nights 2 gibi yapımlara imza atan Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen yapım PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürülecek.

Fallout: New Vegas videosu için tıklayın.
#1 - Şubat 09 2010, 12:55:10
« Son Düzenleme: Haziran 14 2010, 12:27:23 Gönderen: B StyLeé »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Şu an resmen gerdan kırıyorum. Arkadaş ders mers dinlemem 1-2 saat oynarım günde. 3-4'te olabilir (6) Alaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ::yea ::yea


Arakadaş nasıl parlıyor o Vegas orda ne çabuk medeniyete geçtiler ki bunlar. Lan o adam kim ki ışıklı ışıklı Broterhood Vegas şubesi mi acaba :C Çıksın lan bu :C
#2 - Şubat 09 2010, 14:38:19

Gündeme sürekli davalar ve ekonomik sıkıntı haberi ile gelen Bathesda, uzun bir aradan sonra oyun severleri sevindirecek bir gelişmeye imza attı. Fallout serisinin yeni oyunu New Vegas için hazırlanan koleksiyon paketi içeri ile oyunun fanatiklerini oldukça memnun edecek.
Fallout: New Vegas Collector's Edition Pakter İçeriği:

"Lucky 7” poker fişleri: Her biri Vegas da ki en ünlü kumarhaneleri temsil eden 7 adet poker fişi.

Yenilenmiş Fallout: New Vegas kart destesi: Her kartın arkası oyundaki farklı bir karakteri temsil edecek şekilde tasarlanmış.

1 adet "Luck 38" platinyum poker fişi

“All Roads” Grafik Romanı: Oyunun sanat yönetmenlerinden Chris Avellone tarafından hazırlanan bu grafik roman sayesinde, oyunda geçen bir çok olay ve karakter hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabileceksiniz.

"The Making of Fallout: New Vegas" Belgesel DVD'si: Geliştiricilerden tasarımcılara kadar oyun ekibi ile yapılan röportajlar ve özel sahnelerle hazırlanmış yapım belgeseli.

TÜm dünyada aynı anda PlayStation 3, Xbox 360 ve PC versiyonları için hazırlanacak olan bu eşsiz paketi umarız kaçırmazsınız.
#3 - Mayıs 11 2010, 21:21:51


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.