Alternatifim Cafe

Battlefield: Bad Company 2'de İkinci Dünya Savaşı!

Discussion started on Oyun Genel

EA DICE, Battlefield: Bad Company 2'de İkinci Dünya Savaşı'nı es geçmiyor.

İlk olarak PlayStation 3 betasıyla oyuncuların karşısına çıkan, sonrasındaysa PC betası ve Xbox 360 demosu ile iyiden iyiye gündeme oturan Battlefield: Bad Company 2, sadece modern dönemi konu almayacak gibi görünüyor. Dün Battlefield 1943'ün Twitter hesabına bırakılan bir mesajda, Battlefield: Bad Company 2'de Battlefield 1943'te yer alan silahları kullanabileceğimiz not düşüldü. Ayrıca ESRB kayıtlarına göre de, yeni oyunda İkinci Dünya Savaşı döneminde ve isimsiz bir Japon adasında geçecek bir bölüm de yer alacak.

Öte yandan Battlefield: Bad Company 2'de yer alacak 10 harita ortaya çıktı. Detayları da açıklanan ve birini hem beta, hem de demo aracılığıyla oynama şansı yakaladığımız haritalarını isimleri şöyle: Arica Harbor, Atacama Desert, Isla Inocentes, Laguna Alta, Laguna Presa, Nelson Bay, Panama Canal, Port Valdez, Valparaiso Village, White Pass.

Battlefield: Bad Company 2 ekran görüntüleri için tıklayın.
#1 - Şubat 09 2010, 12:52:55
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Oyunu oynadım bitirdim, silah sesleri ve silah tepkisinin bütün savaş oyunlarından daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Oyunun eksik yanları; takım oyunundan uzaksınız, takım arkadaşlarınızın yapay zekası biraz düşük ve atmosfere katılamıyorlar.Geri kalan yanlarıyla çok eğlenceli bir oyun olmuş. Live da tadından yenmez.
#2 - Nisan 10 2010, 00:43:36
He-man in abisi Çetin.

Modern Warfare 2'yi ufaktan ezmeye başladı multiplayerda. Eeee sen dedicated serverlara yer vermezsen olacağı budur.
#3 - Nisan 10 2010, 15:34:18

cod la bunu online bakımından kıyaslarsak yanlış yapmış oluruz. cod ta ufak haritalar da pek taktik olmadan oynuyoruz, çatışıyoruz zevkine ama battlefield ta öyle değil, bi taktik gerekiyor ve çok büyük haritalarda oynuyoruz, yeri geliyor bir mermi atmadan oyunu bitirdiğim oluyor taktik gereğiyle.
#4 - Nisan 12 2010, 00:29:51
He-man in abisi Çetin.

Nextgamer  -   Battlefield: Bad Company 2       Xbox Live  PlayStation Network  4 . ,     5     2    .

#5 - Haziran 28 2022, 14:57:21

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.