Alternatifim Cafe

Rock’n Coke bu sene gerçekleşmiyor!

Discussion started on Konser ve Parti Organizasyonları

    Değerli basın mensubu,

    Coca-Cola tarafından Pozitif organizasyonu ile düzenlenen Rock’n Coke Festivali, yedi yıl önce İstanbul’u dünya festivaller atlasına yerleştirme ve uluslararası standartlarda bir festival yaratma hedefiyle yola çıktı. Bugün artık Rock’n Coke Festivali’nin bu hedeflerine ulaştığını ve müzik alanında bir marka olduğunu görmek bizi mutlu ediyor. Bundan sonra Rock’n Coke Festivali’ni ve müziğe olan desteğimizi farklılaştıracak işlere imza atma zamanı geldi. Coca-Cola Türkiye olarak başarı çizgisini daima yukarı taşıma, farklılaşma, her alanda yenilikçi ve öncü olma vizyonumuz çerçevesinde Rock’n Coke Festivali için olumlu olacak bir karar verdik.

    Bu yıldan itibaren Rock’n Coke, iki yılda bir gerçekleştirilecek. Dolayısıyla önümüzdeki ilk festival dünya takvimlerindeki yerini 2011 yılında alacak.

    2011 yılında gerçekleştireceğimiz Rock’n Coke, geçmiş senelere göre pekçok değişiklikle müzikseverlerin karşısında olacak. Festival ruhunu koruyarak, müzikseverlerin coşkusunu en üst seviyeye taşıma ve yenilikçi birçok uygulamayı hayata geçirme hedefiyle içinde bulunduğumuz yılı bu yeni festivalin hazırlıkları ile geçireceğiz ve ekipçe enerjimizi buna yoğunlaştıracağız.

    Rock’n Coke 2011’de görüşmek dileğiyle…

    Coca-Cola Türkiye

#1 - Şubat 08 2010, 20:02:52
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Zeitgeist

Ay çok üzüldüm, ağlayacağım.
#2 - Şubat 08 2010, 20:09:02

İsabet olmuş. Bu seneyle beraber  sonra da mümkünse olmasın.
#3 - Şubat 08 2010, 20:28:41

Aslında demek istedikleri;

    Değerli basın mensubu,

    Coca-Cola tarafından Pozitif organizasyonu ile düzenlenen Rock’n Coke Festivali, koyunun olmadığı yerde Abdurrahman Çelebi'ydi. O kadar dandiktik ki Rock festivaline 50 Cent'i çıkardık. Zaten Barışarock da bastırıp duruyodu. En nihayetinde Sonisphere Festivalle de sidik yarıştıramayacağımızı anlayınca bz de böyle ayak yaptık.

    Başka bir bahane bulana kadar 2011'de görüşmek dileğiyle...
#4 - Şubat 09 2010, 12:31:41

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.