Alternatifim Cafe

Hitler boğa spermi içiyormuş

Discussion started on Lüzumsuz Bilgiler

Cinsel gücünü arttırma derdindeki Hitler'in boğa spermi iştiği iddia edildi.

Savaşın gölgesinde cinsel performansını artırmak isteyen Hitler, boğa spermi içiyormuş. Özel doktorunun raporlarına göre bir gecede 28 kez orgazm olmuş.

BELGELER ORDU ARŞİVİNDEN ÇIKTI

İkinci Dünya Savaşı'nın mimarı Nazi lideri Adolf Hitler'in cinsel hayatıyla ilgili çarpıcı iddialar... Ordu arşivlerinden çıkan belgelere ve özel doktoru Theodor Morrell'in raporlarına dayanan 'Hitler Hasta mıydı?' adlı kitaba göre Hitler, boğa spermi içiyormuş. Kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi Eva Braun'la ilişkiye girmek için 'testoreston hormonu aşısı', 'genç boğa spermi' ve 'prostat bezesi'nden yapılmış bir karışımı içen Hitler'in bir gecede 28 kez orgazm olduğu iddia ediliyor.
Daha önce de Hitler'in tek testisi olduğu, küçükken bir keçinin saldırısına uğrayıp penisinin 'deforme' olduğu ve 'frengi'ye yakalandığı haberleri çıkmıştı.

KANSER KORKUSU

İntihar etmeden kısa bir süre önce parkinson hastası olduğu ortaya çıkan liderin, kansere yakalanmaktan çok korktuğu ve 12 yıl boyunca 81 farklı ilacı düzenli olarak kullandığı da kitapta yer alan iddialar arasında.

ÖLMEDEN ÖNCE NİKAH KIYDI İLK KURŞUNU ONA SIKTI

Hitler, 12 yıl boyunca beraber yaşadığı Eva Braun'la, 30 Nisan 1945 günü Berlin'in düşmesine saatler kala evlendi. Nikahtan birkaç saat sonra siyanür hapı içen ikiliden Hitler, Eva'nın kafasına bir el ateş ettikten sonra ikinci kurşunu kendi kafasını sıktı. Cesetleri, Führerbunker'in (Hitler'in Berlin'deki yeraltı sığınağı) bahçesinde benzin dökülerek yakıldı. Hitler'in kuaförü Erich Kempka'ya göre Eva Braun, Almanya'nın en mutsuz kadınıydı. Braun, Nazi Almanyası'nın ve Hitler'in en büyük sırlarını biliyordu. Onu gözden uzak tutan Hitler, yakın bir arkadaşına 'Benim hapishanemde karım olmak için çok genç' demişti.
#1 - Şubat 08 2010, 19:42:33
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

bir gecede 28 orgazm  (6)
#2 - Şubat 09 2010, 14:44:51
İmzanız kural dışı.

Fade

Başlığı okuyunca şööyle derin bi nefes aldım önce. 28. Bundan dolayı ölmemiş ya ben ona şaşıyorum. (6)
#3 - Şubat 09 2010, 17:31:12

yok artik le brown james diyecem o bile bunu basaramaz :D
#4 - Şubat 11 2010, 16:20:11
Sevmek keman çalmak gibidir, bilmeyen kötü sesler çıkarır.

Zeitgeist

Yarasın tosunuma.
#5 - Şubat 11 2010, 16:27:12

Mmmmmmmmmm.  :acim
#6 - Şubat 11 2010, 22:44:20

Zeitgeist

Mmmmmmmmmm.  :acim
Senin favori içeceğindi, unutmuşum. :D
#7 - Şubat 11 2010, 22:44:43

Senin favori içeceğindi, unutmuşum. :D
Çok çok favori hemde. :f
Adsajghaljhgasjhgas.
#8 - Şubat 11 2010, 22:46:31

montaj bu.  hitler yapmaz öle şey
#9 - Şubat 11 2010, 22:48:28
İmzanız kural dışı değildir. Maksat gıcıklık olsun.

Zeitgeist

montaj bu.  hitler yapmaz öle şey
Evet, at spermi içer o boğa değil.
#10 - Şubat 11 2010, 22:49:47

fantastik haberler vol1 anam...

değil boğa, atınkini yutsa hatta at hayvanında hiçbir şey bırakmasa dahi gecede 28 kez boşalamaz kimse.
ulan insanlar gecede 5'lere, 6'lara hasret biçimde ömrünü tüketiyor be, siz neden bahsediyosunuz? ki verdiğim rakamlar da az bu karşılanacak bi'şey değil. 4 bile her baba yiğidin harcı değil. sabah o bel ağrısı var ya anam, öyle bi iniltirki adamı... şaştığınla kalırsın. keşke kamyon devirseydim sadece der durursun.

ooğunçün kimse iç çekip ''ulan keşke biz de boşalabilsek böyle her gece'' falan demesin. yok öyle bi'şey.
#11 - Şubat 12 2010, 15:34:16
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Tekila ile beraber.
#12 - Şubat 13 2010, 15:57:15
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Ben başlığa takıldım. İğrenç :ohmygod
#13 - Şubat 14 2010, 17:56:28
...Senin aydınlığındır ay'a ışığını veren geceleyin.
Ben bir geceyim, sen bir ay'sın madem,
Gökyüzünde bensiz gitme, istemem...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.