Alternatifim Cafe

15 yıldır ekranda ama bir özlü sözü bile yok!

Discussion started on Magazin

Mizah yazarı Bahadır Boysal, 'çok ama boş konuştuğunu' iddia ettiği Okan Bayülgen'e çattı: Söyledikleri arada kaynar, çünkü üslubu yok!

Ünlü mizahçı Bahadır Boysal, LeManyak dergisindeki köşesinde Okan Bayülgen'i eleştirdi. Bayülgen'in üslup sorunu olduğuna işaret çeken Boysal, 'Üslup' başlığıyla kaleme aldığı yazısında Bayülgen için şunları yazdı: "Okan Bayülgen zekidir, şöyledir, böyledir deyip dururlar. Ulan, 15 yıldır ekranlarda bu adam. Ama ben Okan'ın da bir özdeyişini hatırlamıyorum hiç. Hep ve en fazla kendisi konuşur. Çok konuşur, arada belki hakkaten faydalı bikaç şey de söyler. Ama onca laf kalabalığı arasında söyledikleri de kaynar gider. Çünkü konuşmalarında üslup yok..." Boysal'ın bu eleştirilerinin hemen ertesinde Bayülgen önceki gün canlı yayınlanan 'Disco Kralı' programında bir izleyicisini azarladı. Özel tiyatrolardaki oyunları takip etmeye çalıştığını ancak biletler pahalı olduğu için gidemediğini söyleyen izleyiciye sinirlenen Bayülgen, tepkisini şu sözlerle dile getirdi: "Tiyatroya gitmeyin. Çünkü tiyatronun size ihtiyacı yok!"
#1 - Şubat 08 2010, 19:39:41
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Ok bb. :w
#2 - Şubat 08 2010, 21:17:01
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Gunes ve Ay

Hadi lan kıskanç. :Ç Özlü söz ne hem kimin var ki özlü sözü hayret bişiy. :Ç
#3 - Şubat 08 2010, 21:24:20

hep okan ya kıskanılıo bu adam :D
#4 - Şubat 08 2010, 23:05:16
'

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.