Alternatifim Cafe

Üçünden biri gelecek!

Discussion started on Beşiktaş

Azeri iş adamı Siyah-Beyazlı kulübe söz verdi!

Seçim öncesinde bir dünya yıldızı sözü veren Azeri işadamı Mübariz Mansimov, ?Chelsea'nin sahibi Abramovich yakın arkadaşım. İngiliz ekibinden dünyaca ünlü bir yıldızı transfer edeceğim? dedi. Hedefteki isimler Deco, Malouda ve Kalou...

Başkan Yıldırım Demirören?in yönetimine CEO?su Alaaddin Aykaç?ı veren Azeri İşadamı Mübariz Mansimov, ?Bir dünya yıldızını Beşiktaş?a armağan edeceğim? demişti. Yıldırım Demirören?in bir kez daha başkanlığa seçilmesinin ardından Mansimov sözünü unutmadığını hatırlattı ve bomba etkisi yaratacak bir açıklamada bulundu. Beşiktaş?a armağan edeceği dünya yıldızını Chelsea?den transfer edeceğini dile getiren Mansimov şöyle konuştu: Chelsea?nin sahibi Abramovich çok yakın arkadaşım. Kendisiyle hem iş yapıyoruz, hem de iyi bir dostluğumuz var. Sezon başında Deco?nun transferi konusunda kendisinden yardım istedim. Ancak hoca değişince, oyuncu da kalmak istedi ve transfer gerçekleşmedi. Ama şimdi durum daha farklı. Yeni sezonda Chelsea?den dünyaca ünlü bir yıldıza Beşiktaş forması giydireceğim? diye konuştu.

KALOU BİR ADIM ÖNDE
Azeri işadamı Mübariz Mansimov?un bu açıklamasının ardından gözler Chelsea?ye çevrildi. Her fırsatta, ?Siyahi bir golcüyü Beşiktaş?a kazandırmak istiyorum? diyen Yıldırım Demirören?in bu sözleri de düşünüldüğünde akıllara ilk gelen isimler Florent Malouda ile Salomon Kalou.... Ancak Malouda?nın yüksek maliyeti ve İngiliz ekibindeki popülaritesi düşünüldüğünde bu transfer zor görünüyor. Chelsea?nin hocası Ancelotti?nin zaman zaman yedek bıraktığı Salomon Kalou?nun ise Kartal?ın transfer listesinde olabileceği konuşuluyor. Tabii bir de Beşiktaş?ın ilk gözağrısı Deco var. Kara Kartallar Deco için bir kez daha harekete geçebilir.
#1 - Şubat 08 2010, 12:07:00
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.