Alternatifim Cafe

Dünya starları Türk sevgilileri ile mutlu!

Discussion started on Magazin

'Türk gibi kuvvetli' sözünden sonra 'Türk gibi iyi sevgili' tanımı dünyada geçerlilik kazandı. Pek çok ünlü koluna Türk asıllı bir sevgili takmaya başladı
Dünyaca ünlü starların yeni trendi kendilerine 'Türk bir sevgili' bulmak oldu! Şarkıcı Robbie Williams, Türk asıllı sevgilisi Ayda (Evecen) Field'le nikah masasına oturmaya hazırlanırken; Bollywood Sineması'nın yıldızı Koena Mitra da Türk işadamı Mete Meral ile ilişkisini ilerletti...

BRITNEY VE HAMILTON
Ukrayna asıllı şarkıcı Ani Lorak da gönlünü bir Türk'e kaptıran ve nikah masasına oturan ünlüler arasında yer aldı. Murat Nalçacıoğlu'yla üç yıl büyük aşk yaşayan Ani Lorak, sonunda muradına erdi. Kısa süre önce Britney Spears'ın adı da bir Türk'le anılmış; isminin Adnan olduğu söylenen yakışıklıyla gizli bir aşk yaşadığı, dünya basınında geniş yer bulmuştu. Dünyanın gözde F1 pilotlarından Lewis Hamilton da, 20 yaşındaki Cemre Mirel'le 11 ay süren dillere destan bir aşk yaşamıştı.

TARANTİNO'NUN GÖNLÜNÜ ÇALDI
Türkiye'nin ünlüleri arasında da dünya starlarına gönlünü kaptıranlar oldu. Başak Sayan, üç yıl önce Enrique İglesias'la aşk yaşadığını açıklamıştı. Didem Erol ise yönetmen Quentin Tarantino'yla çekilen samimi fotoğraflarıyla aşkını gözler önüne sermişti. Meltem Cumbul da geçen sene 'Lost' dizisinin 23 yaşındaki oyuncusu Marc Senter'la yakınlaşmıştı.
#1 - Şubat 06 2010, 19:26:27
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

neresi mutluymuş yahu yatak odasından geçirdikleri Türkleri nasılda evirip çevirip gözümüze büyük bir haltmış gibi sokuyorlar,yahu meltem cumbulla ben bile yatmam adamda ıyı mıgde varmış.
#2 - Şubat 06 2010, 21:50:28
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.