Alternatifim Cafe

Hayatınızdaki en utanç verici an?

Discussion started on İtiraflar

Bugüne kadar size yer yarılsa da yerin dibine girsem dedirten an hangisi bakalım ..  :Ç
#1 - Şubat 03 2010, 20:29:25
« Son Düzenleme: Şubat 04 2010, 02:40:37 Gönderen: SiNeMmMm »
“Unutkanlar şanslıdır.Çünkü hatalarının acısını çekmezler.”

Ohooo saymakla bitmez. :D
-' İlk olarak sende bilirsin ki orta okul aşkımı ve salak sema hoca  yüzünden yerin dibine girişimi (6)   

Bir gün okuldayız. 7. sınıfa gidiyorum. Türkçe öğretmeni fettan bi hocamız mevcut :D Kendisinide hiç sevmezdim. :D Neyseee. :D
En ön sırada Umutcan (orta okul aşkı işte kıhkıh (6) ) oturuyordu. :D Bende onun iki sıra arkasındayım. Gayet masumca yazışıyoruz. Birden bir sesle irkildim.

-' Sema Hoca : Kimin o kağıt ?
-' Aslı (orta sıralarda oturan kötü arkadaş) : Dönüp bana baktı, aynen şu şekilde ' Esin'in hocam. '
-' Sema Hoca : Esin gel kızım buraya.

Ve namıdeğer ben yerimden kalkıp utana sıkıla hocanın masasına giderim. bütün sınıf beni izler. e zaten çocuğum yeteri kadar utanmışım daha ne zorluyosun be arkadaş :D
Neyse başladı ne bu,dah yaşın kaç, ne yazıo burda bütün sınıfa oku demeye. :D
Psikopattırda aynı zamanda Sema Hoca bunuda es geçemiyceeem. (6)

Sonunda surat kırmızı yerime oturdum. Aslı'ylada küstüm haha :D

Bir olay daha anlatmadan geçemicem :D

Yine orta okul yılları.. Ah çocukluk (6)

-' 5.sınıftan bir çocuk beni hiç sevmezdi hepte uğraşırdı. bir gün bunu tuvalette sıkıştırıp patakladım :D gidip sınıf öğretmenine şikayet etmiş müdürle bir beni sınıftan istemeye geldiler  :muhah O andada çok utanmıştım :D

Sanırım yeterli bu kadar.  (6)
#2 - Şubat 03 2010, 20:38:42

Asal sayıdır yalnız insan bir'den ve kendisinden başka kimselere bölünmez..

Lise 2 sanırım. Voleybol antremanımız var. Okulda da kimse yok, bir voleybolcular kaldı. Neyse bitti antreman, giyindik sonra da tuvalete gittik.

Hazal diye bir arkadaşım vardı. Grafik bölümünde okuyor. Neyse tuvalette ben, hazal ve bir de başka arkadaş var. Benim salak aklıma bir muziplik geliyor. Utanarak söylüyorum; pedi boyuyoruz ve tuvaletin içine yapıştırıyoruz. :S

Bu durumun aslında mümkünatı yok öğrenilmesinin sanıyoruz. Ama ne yazık. Ertesi gün okula gitmiyorum ben. Tabii okulun hanım kızları durumu görünce şikayet ediyorlar ama kimin yaptığı muamma. Haliyle çok cazgır bir grafik sınıfı var. Onlar da 2. sınıf. Onlar zan altındalar. İdare tarafından çağrılıyorlar filan. Tabii sonunda benim yaptığım öğreniliyor ama nasıl.

Epey düşündük, sonra bulduk. Bu 3. kişi vardı demiştim ya. O 3. kişinin ablası o grafik sınıfında okuyan kız. O gitmiş evde ablasına anlatmış. Tabii olaylar kızışınca ve de grafik sınıfı suçlu durumundayken kız gidip anlatıyor, Tuğçe ve Hazal yaptılar, diyor.
Ertesi gün okula gidiyorum tabii. İdareden çağrılıyorum. Gündüz hocamız var bir tane. O benimle konuşuyordu ama o zaman yer yarılsın da dibine gireyim dedim adeta.
Hazal'ın suçsuz olduğunu söyleyip tüm suçu üstüme alınmamdan ötürü taviz gösterdiler galiba ama; öye kötü bir durumdu ki. Yüzümü kaldıramıyordum.

Ahha. Hakikaten malmışım  (6)
#3 - Şubat 03 2010, 22:29:18

Kendimde değildim ama doğum anım sanırım.
Dünyaya geldiğim anda üryan bir şekilde olmama rağmen doktorun şamarı yerleştirmesi.
Sanki bizim suçumuz. Sonra karşı koyamayacağımı anlayınca ağlamaya başlamam.
Ve ardından herkesin bana gülerek bakması.  Olabiliy buu.
#4 - Mart 10 2010, 17:05:38
Chaque semaine
Trois fois

Beden dersinde kızlarla maç yaparken topa hızlı mı vurdum nedir gitti projeksiyon makinesine çarptı.Utanmaktan çok tırsmıştım lan düşünsene bütün sınıf spor salonundaydı.Eğer makineye bişey olsaydı ve hoca sorsaydı kim yaptı diye bütün sınıf hep bir ağızdan bağırırdı "Büşraa!" diye.Öyle de bi sınıftayım düşünün.  :))
#5 - Şubat 12 2011, 17:57:50
« Son Düzenleme: Şubat 12 2011, 18:35:57 Gönderen: Âsumânî »
Benimki kaç santim öğrendim: http://bit.ly/iiu2og seninki kaç santim?

Benden yaşça küçük ve bedenen de ufak bir kızla basket maçı yapmıştım onlarca kişinin önünde. Ve o yenmişti. Utanç verici.  X(
#6 - Şubat 12 2011, 18:34:30
ஜ Buyum ben, sadece bu.
                                    ĢĬŻξM

derjavin

Yıllar önceydi. Parmağıma bol gelen bir yüzük takmıştım. Biriyle tartışırken -kiminle, neden hiç hatırlamıyorum- el kol hareketi yapmış ve yüzük parmağımdan fırlamıştı.
#7 - Aralık 02 2011, 12:03:30

derjavin

Sherlock dizisini Sherlock Holmes sanan biriyim ben.
#8 - Ocak 18 2012, 20:53:49

Sarhoş olduğum her an utanç verici. Çünkü sözde suskun ben çok geveze bir hal alıyorum, hiç susmuyorum , huzurbozan mıyım ne ;S
#9 - Ocak 18 2012, 22:55:31
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Anlatamayacağım kadar utanç verici gerçekten. Dvd playerlarla alakalı. Cd, film olayı falan değil yalnız. Ciddi ciddi ana makineyle alakalı.
#10 - Ocak 19 2012, 03:48:48

derjavin

x'i y sanmam. Beynime tecavüz etmek istiyorum! O denli!
#11 - Şubat 06 2012, 21:41:46

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.