Alternatifim Cafe

Evleniyorlar mı?

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Acun Ilıcalı'nın 'Var mısın Yok musun?' yarışmasında tanışan Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın'ın arkadaşlığı evliliğe mi gidiyor?
'Var mısın Yok musun?' yarışmasıyla tanınan ve daha sonra dizilerde oynamaya başlayan Hakan Hatipoğlu, Oylum Talu'nun programına konuk oldu.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Hatipoğlu, yarışmada tanıştığı ve arkadaşlığını ilerlettiği Gizem ile evlenmeyi düşündüklerine ifade etti. Yarışmada para ödülünün dışında Gizem'i de tanıma fırsatı bulan Hakan Hatipoğlu, "O benim için bambaşka. Sorduklarından ben her zaman için benim için para değil, Gizem'i kazanmak çok daha büyük bir güzellik" diyerek belki hayat boyu sürecek bir şey olmasından dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

Bu sözlerle evliliğe işaret eden Hatipoğlu, "Neden olmasın? Hayırlısı herşeyin" diyerek henüz yüzük takmadıklarını belirtti ve "Çok iyi bir kız çok iyi bir insan. Tabi ailesinin, onların da teveccühü. Hayırlısı herşeyin" şeklinde konuştu.

Yarışmaya para kazanmaktan çok eğlenmek için katıldığını anlatan Hatipoğlu, "Gittikten sonra orada olmanın hakkını vermeye çalıştım. Para da benim için bir ödül oldu gerçekten" diye konuştu.
#1 - Şubat 02 2010, 17:25:14

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.