Alternatifim Cafe

Türkiye'nin "gönlünü" kapsıyor

Discussion started on Mobil Operatörler

Vodafone Orhan Gencebay ile Türkiye'nin "gönlünü" kapsıyor.

Dünyada 3G teknolojisinin öncüsü Vodafone, yeni reklam kampanyasında, müzikseverlerin gönlüne taht kurmuş efsane isim Orhan Gencebay ile bir araya geldi. Bir web sitesinin de faaliyete geçtiği kampanyada Gencebay, Vodafone’un güçlü kapsama alanının kendi sanatına, müziğe ve müzikseverlere yaptığı katkıyı anlatıyor. Ünlü sanatçının bu filmi ve kampanya ile ilgili diğer ayrıntılar www.gonuldenkapsar.com adresindeki web sitesinden de izlenebiliyor.

Mobil iletişim teknolojilerinin lideri Vodafone, yeni reklam kampanyasında; müziğe getirdiği farklı bakış açısıyla 7’den 70’e herkesin gönlünü kapsayan, müzik dünyamızın efsane ismi Orhan Gencebay ile buluştu. Başlayan yeni reklam kampanyasında Gencebay 3G deneyimini anlatıyor ve çok geniş kapsama alanı ile mobil interneti Türkiye’nin dört bir yanına sunan Vodafone sayesinde genç nesillerle yeniden gönül bağı kurduğunu vurguluyor. 81 ilde Türkiye nüfusunun % 98’ini kapsayan Vodafone, sunduğu iletişim olanakları ile gönülleri de kapsama alanına alıyor. 3G lideri, sanatçıyı ve müziğini Türk halkıyla buluşturarak aradaki gönül bağını güçlendiriyor.

“Vodafone, Türk halkıyla aramda sağlam bir köprü kuruyor”

İnternette özgürlük kavramını yeniden tanımlayarak geniş ve güçlü kapsama alanı ile mobil interneti Türkiye’nin hizmetine sunan Vodafone, müzik dünyamızın değerli sanatçısı Orhan Gencebay ile gönüllere hitap ediyor. Vodafone’un 3G reklam filminde yer alan Orhan Gencebay, yeni nesillerle gönül bağı kurmasını sağlayan bu teknolojinin Türk halkıyla kendisi arasında sağlam bir köprü oluşturduğunu anlatarak, bu sayede eserlerinin hep taze ve yeni kaldığını söylüyor.

Orhan Gencebay reklam filminde Vodafone’un sunduğu 3G+ teknolojisinin ve bu teknolojinin internette sağladığı özgürlüğün sanat hayatına yaptığı katkıları vurguluyor. Sanatçı, eski ve yeni eserlerine bu teknoloji sayesinde kolaylıkla ulaşabildiğini, mobil internetle şarkılarını dinlediğini, filmlerine göz attığını, röportajlarını tekrar okuyabildiğini aktarıyor.

7'den 70'e tüm Türk halkının da mobil internet sayesinde kendisine ve eserlerine kolaylıkla ulaşabildiğini hatırlatan Gencebay, Vodafone’un kapsama gücünden faydalanarak yeni nesiller arasında kendi kapsama alanını da genişlettiğini kaydediyor.

Reklam kampanyasıyla ilgili yaptığı açıklamada Orhan Gencebay, “Vodafone çok geniş bir kapsama alanına sahip. Biz gönüllere ulaşıyoruz. Vodafone da insanların birbirlerine ulaşmasını sağlayan hizmeti sunuyor. Bu yüzden Vodafone ile önce kapsama alanlarımız buluştu.” dedi.

Orhan Gencebay’ın filmde anlattıkları, çalışmanın kamera arkası görüntüleri ve Vodafone’un kapsama alanı ile ilgili bilgiler www.gonuldenkapsar.com adresindeki web sitesinden de izlenebiliyor.

“Heyecan verici işbirliği”

Yeni reklam kampanyasıyla ilgili bir açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, mobil iletişim teknolojilerinin lider firması Vodafone olarak 3G şebekelerinde büyük deneyim sahibi olduklarını ve bu konuda 16 ayrı ülkede edindikleri bilgi birikimini 3G hizmeti verdikleri 17. ülke olan Türkiye’ye aktararak Vodafone Türkiye’nin şebeke altyapısını da yenilediklerini hatırlattı. Gökhan Öğüt sözlerine şöyle devam etti:

“2009 – 2010 mali yılımızda 1,3 milyar TL’lik güçlü bir yatırım bütçesiyle devam ediyoruz. Bu yatırımla şebeke ağımızın ve IT altyapımızın kuvvetlenmesi sağlanmıştır. 2G şebeke ağımızı 2 yılda 2 misli genişlettik, 2G baz istasyonu sayımızı 11 bine çıkarttık ve 3G şebeke ağımızı bu yenilenmiş altyapımızın üzerine kurduk. 3G sebekesi de eklenince baz istasyonu sayımız 13 bine ulaştı. 16 ülkeden aldığımız deneyimle en ileri 3G şebekesi olan HSPA+ teknolojisini 81 ilde aynı anda başlattık. Bu çalışmalarımızdan yola çıkarak güçlü altyapımızla ilgili mesajları aktarmak üzere Türkiye’de geniş bir kapsama alanına sahip olan Orhan Gencebay ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. 3G+ ve mobil internet hizmetimiz sayesinde, Gencebay'ı tüm sevenler onun eserlerine, filmlerine, kliplerine ve yazılarına istediklerini her yerden her zaman ulaşabilecek. Geniş kapsama alanımız ve internet kullanımına getirdiğimiz özgürlük sayesinde Orhan Gencebay gibi dev bir sanatçının eserlerini Vodafone abonelerine özellikle de yeni nesillere sunmuş olacağız. Bu işbirliği bizler için çok heyecan verici. Kullanıcıların da en az bizler kadar heyecan duyacağını düşünüyoruz.”
#1 - Ocak 10 2010, 17:09:21
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.