Alternatifim Cafe

Forum Hakkında İlginç İtiraflar

Discussion started on İtiraflar

"yağdı yağmur çaktı şimşek sen de mi şair oldun eşekoglueşşek." demek mi istiyorsun?

hiç etkileyeceğimi sanıyorum. kng
#26 - Şubat 02 2010, 14:10:27
Programmer: CS3-CS4

500 metre yakınından geçmem.  :ğ
#27 - Şubat 02 2010, 14:20:30

arsenik

İnsanlar bazı şeyler yapıyor hoş olmayan şeyler ve sonra sanki onlar yapmamış gibi gelip o davranışı yapanları eleştiriyorlar. anlamadım gitti. bkz : alterde seks muhabbeti yapan kızlar mesela.
Hah işte bu. Ağzını yiyesim var. Gelmiş geçmiş en güzel itiraf ilan eddiyorum.
#28 - Şubat 02 2010, 18:30:32

Hevai

Aman tek derdimiz forum olsun. Niye kasılıyosunuz ki anlamıyorum.
#29 - Şubat 02 2010, 18:33:21

Zeitgeist

Ne seks muhabbetiymiş arkadaşım ya. Herkes rahatsız. Sanki kendiniz çok mülayimsiniz de ona buna laf atıyorsunuz. Zatımın da yapmış olduğunu bildiğim için kimseye 'lan seks muhabbeti yapıpta asabımı bozma' tarzı veryansınlarda bulunmam. Ne bu namus bekçiliği anlamadım gitti. Herkes temiz aile çocuğuymuşta haberimiz yokmuş. (6) Yazarken hiç kasılamam kusura bakmayın, sorununuz varsa da okumazsınız olur biter. Alnınıza silah dayamıyorum-dayamıyorlar. Bir de şu huyunuza sinir oluyorum, hiç kusura bakmayın. Bu bahsettiğiniz kızlar kim? Rahatsız olduğunuzu belirtecek kadar cesaretlisiniz eyvallah, ama tek tek nick söyleyecek kadar cesaretiniz yok mu allasen? Bu cesaretinizi üstü kapalı imalara saklamayın derim. Bülbül gibi ötmeyi herkes bilir.  (6)

- benden rahatsız olduğunuzu biliyore.  :artis -
#30 - Şubat 02 2010, 18:55:34
« Son Düzenleme: Şubat 02 2010, 18:56:29 Gönderen: Fıstıkçı Şahap »

Üyecanların sonuca bağlanmış konuların üzerine ısrarla gidip gidip sonra karşılık verildiğinde ayy çok abartıyoosuunuğğğzzz diye bi sıyrılma taktiği var ki, evlerden ırak.
#31 - Şubat 02 2010, 19:56:25
Biz ol nesl-i kerîm-i dûde-i Osmaniyânız kim
Muhammerdir serâpâ mâyemiz hûn-ı hamiyetten

Zeitgeist

Sonuca bağlanmış mı, kime göre neye göre? Yıllardan beri bu muhabbeti yapıyorsunuz yahu. Siz değil de biz mi abartmış oluyoruz yani? Siz seks muhabbetinden sıkıldıysanız, biz de* sizin bu her şeyi abartma ve sürekli başa sarma huyunuzdan sıkıldık. Madem bu kadar rahatsızsınız, atın pm, ben senden rahatsız oluyorum, çünkü..... deyin, karşıdaki insan hatasını anlarsa susar zaten. Ama sizin yaptığınızı küçük çocuklar yapmaz cidden. Sıkılıyoruz diyorsunuz. Eh be güzelim madem sıkılıyorsunuz, atın pm, zor bir şey değil. O 'sıkılıyorum' yazan parmaklarınızı daha güzel şeylere yorun, mutlu olursunuz. Ayrıca, Can, 'alterdeki üyelerin seks muhabbeti yapması' adı altında bir konu açmasaydı, birtane adam çıkıpta 'ben bu muhabbetten rahatsız oluyorum.' demezdi. Can'dan önce kimsenin kimseden sıkıldığı yoktu*. Ha tabii siz illaha birinin dürtmesini bekliyorsunuz adım atmak için, ne güzel.  (6)

* İsim vermiyim. :) sdasdasdasd
* Belki sıkılan vardır da söylememiştir. Dedim ya, illa biri dürtecek, koyun sürüsü gibiyiz Aziz Nesin'in dediği gibi.  (6)
#32 - Şubat 02 2010, 20:04:07
« Son Düzenleme: Şubat 02 2010, 20:05:15 Gönderen: Fıstıkçı Şahap »

Zeitgeist

Lan bu konu silinmişte konu çözülmüş bile, hiç haberim yok. Dedim ya, forumda birkaç konu okuyup çıkıyorum, kimsenin açığını aramak için uğraştığım yok. Ondan görmemişimdir.  (6) Benim hatam, gerçi düşüncelerim değişmeyecek ama olsun. Uzamasın sıkıldım. Zaten uzamış uzayacağı kadar.
#33 - Şubat 02 2010, 20:11:13
« Son Düzenleme: Şubat 02 2010, 20:11:45 Gönderen: Fıstıkçı Şahap »

bu forumdaki en güzel itiraf artık forum diye bişeyin kalmamasıdır :Ç
#34 - Şubat 02 2010, 20:12:45
ben ne dersem o !!!

Cevabını kendi kendine bulan insanları seviyorum.
#35 - Şubat 02 2010, 20:20:35

Zeitgeist

Ama ben seni sevmiyorum, üzgünüm. (6) -ağlama, tamam.-
#36 - Şubat 02 2010, 20:26:52

Yas tutacağım izninle. :))
#37 - Şubat 02 2010, 20:32:42

Zeitgeist

Hadi izin verdim, yine iyisin. :))
#38 - Şubat 02 2010, 20:38:54

Forum kazanı bu aralar fena fokurdamaktadır  (6)
#39 - Şubat 02 2010, 20:41:37
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

Ne kadar iyi kalpli üyeler varmış sevimli forumumuzda ya Rab. :))
#40 - Şubat 02 2010, 20:49:48

Çok balıklama gireceğim konuya ama bu muhabbetten rahatsız olanlar zaten asıl kişiler. Asıl bahsi geçen kişiler muhalefet olanlar.
Silinen konuda karşımda kim vardır? Netoçka ve Mercey. Şimdi kim var? Ortada. İsim de verdim gönülleri rahat ettirdim.

Forum hakkında değil de kendim hakkında ilginç bir itiraf yapayım; mükemmelim  :artis :artis
#41 - Şubat 02 2010, 20:56:15

tuğçe bir şey biliyorsan açık açık yazacaksın öyle imalı imalı laf söylemiyeceksin orda genel ve konu modlarının hepsini itam ediyorsun bir şey biliyorsan ya söyliyeceksin yada hiç bahsetmiyeceksin 

he burası yeri değilse mod bölümü var orda açıkla bu mevzuyu bir kere açtın bu konuyu devamınıda getir
#42 - Şubat 03 2010, 02:40:16
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

Sen kendini bilmiyor musun bre Osman abi? Öyle bir isteğin oldu mu yöneticilerden? Kendisini biliyor zaten o, isme ne gerek var. Siz niye alınıyorsunuz üstünüze hiç anlamış diilim.
#43 - Şubat 03 2010, 15:28:43

Bu forum aptal saptal her şeyi sansürlüyor lan?! Hayır ben mi çok safım da aklıma gelmiyor sansür olabileceği normal kelimeyi yazarken. Bi mesajımda bi kelime sansürlenmiş, argo kullanmadığıma eminim ki zaten hiç alakalı bi konu değil işin kötüsü ne yazmışım hatırlamıyorum, mesaj da salak gibi kalmış ortada. Ne demek istediğim anlaşılmıyor bile. Siliyorum lan. -_-
#44 - Şubat 07 2010, 15:00:08

Bu forumda çok adam kayırma var. Görmezden geliyor herkes.
#45 - Şubat 07 2010, 15:34:53
Хто це??

Bu forumda çok adam kayırma var. Görmezden geliyor herkes.

18. mesajınızda bunu anladığınız için sizi tebrik ediyorum.
#46 - Şubat 07 2010, 16:09:14

Demekki forum bitmiş özeti kalmış.
İki günlük insanlar iki günde anlayabiliyor neyin ne olduğunu , özet basit.
#47 - Şubat 07 2010, 16:10:46

Demekki forum bitmiş özeti kalmış.
İki günlük insanlar iki günde anlayabiliyor neyin ne olduğunu , özet basit.

sanki bana yeni üye gibi gelmedi ben olsam 2 günlük eski üye derim :))
#48 - Şubat 07 2010, 16:13:10
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

18. mesajınızda bunu anladığınız için sizi tebrik ediyorum.

Bu topicten ayrılmadığınız için ben de sizi tebrik ediyorum. :))
#49 - Şubat 07 2010, 16:14:12
Хто це??

Ayrılmam. Benim say buraları.
Gerçi 18.mesaj diye yazarken tabi ki işgillendim, eski üyelerden mutlaka. Banlanan ya da isteğiyle giden. Ne önemi var.
Değerlendirmenin doğru olduğunu söylemeye getirmiştim ama. Sağlık olsun.
#50 - Şubat 07 2010, 16:30:32

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.