Alternatifim Cafe

Forum Hakkında İlginç İtiraflar

Discussion started on İtiraflar

Gereksiz ve saçma tartışmalara yer verecek mesajlar atmayarak buradan devam edebilirsiniz. İyi forumlar.
#1 - Ocak 26 2010, 16:37:09
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Kafasına göre konu silen yöneticilerin olduğu bir forum. İlginç tabi.
Keşke ben de sinirlensem de alternatif sözlükteki tüm konuları silsem falan. negzel olur.
#2 - Ocak 26 2010, 17:23:32
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Noluyor ya? Konuları silerken neye dayandığınızı öğrenebilir miyim Mercey hanım.
#3 - Ocak 26 2010, 17:24:52

Bir şeye dayanmama gerek yok. Gereksiz kavgaları tek tek silmek yerine konuyu yenilemek daha mantıklıydı. Kavga, gürültü istemiyorum daha fazla.

Sözlük senin, sil Can. :)
#4 - Ocak 26 2010, 17:26:47
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Neyse naparsanız yapın.
#5 - Ocak 26 2010, 17:28:38

Olayın neden kaynaklandığı anlaşıldı.

''Tylers her türlü konuyu konuşuyorsa, pek tabii biz de ıslandığımıza kadar anlatırız. Çünkü tek bahanemiz Tylers! Onun sayesin de biz de fantezilerimize yer verebiliyoruz sitede. Çünkü Tylers bahane. o olmasaydı başka bahane bulur muyduk bilmiyorum bunları yazmak için ama şimdiki malum bahanemiz bu, Tylers''

Ahaha! evet tam olarak buymuş öğrendik. ''Tylers'' ın sitedeki tavrı bazılarına kılıf olmuş. Ben küfretmeseydim başka bahaneler bulurlardı tabii ama şimdiki hedef benim. süpermiş lan :)
#6 - Ocak 26 2010, 20:22:51
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

evet, olay budur. bu yani.
zamanında demişti madro dedeniz... kafasına göre takılıyorlar bunlar diye.
astılar sonra. yargısız infaz...
nefretle tükürüyorum...
#7 - Ocak 26 2010, 20:44:16
Programmer: CS3-CS4

"You can do anything you want in life. Unless Jay Leno wants to do it, too." der Conan O'Brien.

Bu sözü foruma devşirecek olursakta şu şekilde olması muhtemeldir;

"You can not say anything in this board. Unless Mods allows to write about it."

Düzeltme:Gramer.
#8 - Ocak 26 2010, 20:51:22
« Son Düzenleme: Ocak 29 2010, 13:48:43 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Any_one

Olayın neden kaynaklandığı anlaşıldı.

''Tylers her türlü konuyu konuşuyorsa, pek tabii biz de ıslandığımıza kadar anlatırız. Çünkü tek bahanemiz Tylers! Onun sayesin de biz de fantezilerimize yer verebiliyoruz sitede. Çünkü Tylers bahane. o olmasaydı başka bahane bulur muyduk bilmiyorum bunları yazmak için ama şimdiki malum bahanemiz bu, Tylers''

Ahaha! evet tam olarak buymuş öğrendik. ''Tylers'' ın sitedeki tavrı bazılarına kılıf olmuş. Ben küfretmeseydim başka bahaneler bulurlardı tabii ama şimdiki hedef benim. süpermiş lan :)

Can'ım, yine istediğin şekilde anlamışsın olayı. Seni bu konuya karıştırmamızın nedeni, sanıyorum ki forumda seksten, cinsellikten fazla bahsetmen. mesela diğer erkek üyeler senin gibi mi? neden bu tarzda yorumlar yaptığın kimseyi ilgilendirmediği gibi benim tarafımdan bilinmekte, biliyorsun. şimdi senin bu yorumların, neden yaptığın önemli olmadan çoğu üyeyi rahatsız etti ilk, sonra alıştık. yani, seninle ilgisi bu konunun şu; sen, ben ve daha birçok üye forumdaki kızların cinsellikten bahsetmesinden rahatsız oluyorsa bu abartılmamalı bu kadar. sen varken bu kızlardan rahatsız olunması gerip geliyor bana. kızların tek lafları; yalarım, pippi, ve birkaç argo kelime. hiçbir kızın fantezilerini anlattığını görmedim. ıslandığına kadar yazan onlar değil, sensin. sen erkeksin ve yaşın büyük hakkım diyorsun ama bu kızların bu kadar abartılacak şeyler yaptığını sanmıyorum ben. lütfen siz de kendinize gelin. iki üç argo -kızlar tarafından- kullanılıyor diye geneleve çevireceksiniz forumu he mi? kusura bakmayın buna izin veremem. rahatsızlığımı dile getiririm.

ben rahatsızlığımı dile getirdim. buna rağmen hala devam ederse herkes kendi bildiğini okumaya elimden bir şey gelmeyecektir. ayrıca bütün gün seksi düşünen kızlar değildir, erkeklerdir bu yüzden özentilik yapıp da her yorumunuza cinselliği katmayın derim ben kızlarımıza. arada ironi güzeldir, anlamayanlar olsa da ama abartı hep kötüdür abartı. şiir mi yazıyonuz bre?

ama dersin ki tarzımdan sana ne? burada herkes paylaşır istediğini, bunun olmaması gerektiğini siz de biliyorsunuz. düşünsenize herkes istediğini yazsa? hoş olmaz. e buna gidiyorsa forum, birileri dur demeli, tepki göstermeli elbet. ama abartmamalı, bu kadar ileri gitmemeli. başkasını eleştireyim derken kendini eleştirdiklerinden de beter etmemeli.
#9 - Ocak 27 2010, 12:53:47

Rahatsızlığınızı moderatörlere özel bölümdeki konularda desteğinizi göstererek dile getirebilirsiniz Netoçka hanım :)
Herkes düzelecektir, artık kimse rahatsız olmayacaktır o kelimelerden. Çünkü kimse kullanamayacaktır artık :) Can da dahil.
#10 - Ocak 27 2010, 13:04:28

Any_one

sen söylemeden keşfettim ben de o konuyu şimdi, bildirdim görüşümü. (:
#11 - Ocak 27 2010, 13:08:04

Evet, eş zaman olmuş. Güzel. Sevindim.
#12 - Ocak 27 2010, 13:08:43

Gunes ve Ay

Her ne ise.
#13 - Ocak 28 2010, 02:36:45
« Son Düzenleme: Ocak 28 2010, 14:08:08 Gönderen: Ŀarïєn »

4-5 yıl önceki alternatifimden eser yok.
#14 - Ocak 28 2010, 02:44:42

Siz aradaki çizgiyi hala anlamadınız sanırım. Kimseyi bayağılaştırma gibi bir niyetimiz yok. Bayağılaşan üyeleri, bayağılaştıran sebepler ne ise, onları ortadan kaldırıyoruz. Ve yazmaktan üşenmeyeceğim.
Rahatlık cinsel uzuvları cümle içinde kullanıp şen şakrak ortam yaratmak değil. Bu ahlaksızlıktır.
Ama ne diyoruz? Şahsa olmadığı takdirde küfüre tölerans tanıyabiliriz. Çünkü o kadar baskı yapmaya ne benim ne de bir başkasının hakkı var. ama dediğimiz gibi, kurallar dahilinde küfüre tölerans tanıyoruz. Bu bile komik bir durum. Küfürü bile olağan karşılıyoruz artık.
Her neyse. Sinir esnasında ya da kızgınlık durumundaki o kelimelere taviz göstereceğiz -abartılmadı takdirde-
Ama müstehcen ve tahrik edici hiçbir kelimeye müsade yok.

Bu durumla ilgili sorusu olan ya da rahatsızlığı olan üyeler ya özel mesajla moderatörlere bildirsinler veyahut sıkça sorulan sorulardaki konuya belirtsinler.

İyice eğleniniz.

Foruma gelince. Bu sıralar bayağı eğlenceli geçiyor vesselam.
#15 - Ocak 28 2010, 17:33:30

Senden bir tepki beklemiyordum zaten. Ama maalesef yanlış anlamışım eğer öyle dediysen.
Ben kısıtlamalardan şikayet ettiğini sandım ki o sebepten. Öyle duruyordu mesajın. Kusura bakma.
#16 - Ocak 28 2010, 18:13:02

Bir adım gerideyim artık bu forum için öyle uzaktan seyrediyorum sadece.
#17 - Ocak 28 2010, 21:28:05
Zifir.

gel beraber gökten forumu izleyelim kardeşim  :Ç
#18 - Ocak 28 2010, 21:36:49
ben ne dersem o !!!

Yok be kardeşim,o kadar yukarı çıkıp uğraşamam.Baktığım yönde olsun yeter.
#19 - Ocak 28 2010, 21:38:58
Zifir.

ilginç bir itiraf :Ç batı aram doğu kerim :Ç
#20 - Ocak 28 2010, 21:44:39
ben ne dersem o !!!

sorunların bir kısmıda "çok bilmişlik" ten başlıyor. Sitede geyik/makara denen bir şey yok. yani tadıyla yapılmıyor.
ince bir espri'yi kahkaya çevirmek var. ama yok her konuda her kategoride bir ciddiyetlik almış başını gidiyor. yahu askeriyemi arkadaşım burası? sorarım! rahat olun azıcık... herşeye kısıt, herşeye kısıt bir durun yahu!!! foruma gelenler isyanlarda, çilekeş modunda millet.. kişisel,aşk,şiir,sözlük bölümünden çıkmaz olmuş millet... duygu dolu mesajlar falan insana gına geliyor okurken. birbirinizle didişmeyi bırakın artık... yemin ediyorum bir tartışma okurken artık midem bulanıyor...
#21 - Ocak 28 2010, 21:51:41

mustafa bu forumun en rahat dönemi şu dönem ne kısıtlaması hatırlamıyorsun galiba konu harici bir yorum yapıldıgı an  kişilerin uyarıldıgı zamanı muhabbet bahçesi hariç ikili konuşmaların uyarıldıgı zamanı ne çabuk unuttun

birde piyasadaki çogu forumdan daha serbest bura hangi kısıtlama bahsediyorsun yol geçen hanına dönmüş bura sen kısıtlamadan bahsediyorsun
#22 - Ocak 28 2010, 22:04:53
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

Edebiyat bölümünde, şiirlerin yazılı olduğu konularda ergeg üye yok lan. Evet, evet.
Mısra-ı Berceste'yi tenzih edelim faket hakikaten yok. Şimdi bu durumda bizim erkeklerimiz çok mu odun, yoksa romantik yanlarını mı belli etmiyorlar :P
#23 - Şubat 02 2010, 12:02:48

şiir'lerime karşılık vereceksen tuğçecim hemen yazmaya başlıyorum. (6)
#24 - Şubat 02 2010, 13:48:18

(6)
Yalnız onlar ünlü şairlerden. Ünlü ol, o zaman düşünürüz :ğ
#25 - Şubat 02 2010, 13:59:09

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.