Alternatifim Cafe

Forum Hakkında İlginç İtiraflar

Discussion started on İtiraflar

Any_one

o değil de, accccayip komikleşmeye başladı herkes. çoğu kişiyi de yakından tanıyorum, ne olup olmadıklarını görüyorum, biliyorum. ama görmeden, bilmeden habire bi sataşmalar falan var ortalarda. çokmik. vee boş yere zaman harcıyorlar farkında değiller. (kim alınırsa alınsın, cevap istemem) bi de şunu önereyim, forumda bir şeye tepki mi vereceksiniz?  önce bir gözünüzü ayırın ekrandan, hatta bi hava alın öyle gelip tepkinizi verin. vallaha bu kadar uzamaz hiçbi şey. bazıları da farkında bu kendini kaybedilişlerin. hoş ve rahat kalın.
#76 - Şubat 08 2010, 17:00:40

yahu bir kelime ediyorum bin kişi laf sokuşturuyor. sonrada komikleşmeye başladı diyorlar. bu yaptığınız daha komik. (6)

teker teker gelin oğlum. kng
#77 - Şubat 08 2010, 18:48:25
Programmer: CS3-CS4

Mustafa tamam uzatma. Sitede ne olup bittiğinden herkesin haberi var zaten. Daha uzatma. Hiçbirimiz hiçbir şeyden anlamıyoruz çünkü. Tamam yavrum.
#78 - Şubat 08 2010, 18:51:09

Mustafa tamam uzatma. Sitede ne olup bittiğinden herkesin haberi var zaten. Daha uzatma. Hiçbirimiz hiçbir şeyden anlamıyoruz çünkü. Tamam yavrum.

tamam şekercim. ıh bak sustum. böyle moderatörü yerim oğlum ben. mımmm.  :))
#79 - Şubat 08 2010, 18:54:03

Yavşama lan hemen.
#80 - Şubat 08 2010, 18:55:30

#81 - Şubat 08 2010, 18:56:54

Bahçe olduğunu anlayanlar, bahçede oynayanlar.
Hepimiz çocuk bahçesindeyiz. Mutluyuz.
#82 - Şubat 09 2010, 22:18:54

Komik, baya komik. (:
#83 - Şubat 09 2010, 22:22:05
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

Proculianus

Herkes birbirine b.k atıyor ya. (6)
#84 - Şubat 09 2010, 22:23:02

yemin ediyorum cennet ya (6) forum ekseninde ne hayal ediyorsam alayı gerçekleşiyor şükür.

''ciddiye almıyorum, sadece eğlenmeye geliyorum'' deyip altersiz yapamayanları su yüzüne çıkartmak kadar eğlencelisi yok mesela.
hele hele her konuyu ciddiye alıp ayar verme çabasına girişenler ki, aşığım onlara. sağolsunlar kırılıyorum gülmekten.
ironiyi anladığını söyleyip her konuya sazanlama dalanlar da gayet komik. zaten bunlar hep aynı kişiler oluyor. fiks.

olta atmaya bile gerek yok aslında, onu anladım. sen höööttt demeden o sudan çıkıp kucağına geliyor zaten.
öyle bir hal aldı yani. tam her şey bitti derken, yeniden malzeme türedi. ee bize de değerlendirmek düşer.

^^
#85 - Şubat 09 2010, 22:31:26
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Söyleyemedikleriniz ile bu konu arasında gidip geldim ama buraya yazayım dedim.
Hani bazen seni bu konuya birşeyler kararlarken görüyorum ya işte tam o zaman ana avrat dümdüz küfür edesim geliyor lan.Nasıl kendini bu kadar küçülttün gözümde lan?
#86 - Şubat 09 2010, 22:57:09
Zifir.

yeter ya burası bir birinize laf sokup birbirlerinizle alay edeceginiz yer değil ne derdiniz varsa özelde halledin
#87 - Şubat 09 2010, 23:13:09
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

Olan biteni baştan aşağı okudum,yazıcak birşey bulamadım konu başlığının içeriğine uygun birşeyler yazayım tartışmalarınız sizin olsun forum içerisinde gecen güzel anılarım benim olsun.

Tari Elensar, Merve evet bu foruma katılmadan önce aslında meraak ettiğim biriydi farklı bir forumda bir takım olaylar netıcesınde kafama göre bir foruma üye olmak istedim şansıma 'alternatifimcafe' forumuna üye oldum,neyse efenım eski takılmış oldugum forumdaki nick name'i Tari Elensar görüp merakla sordu sen şu forumda bulundunmu diye aslında ben onun orada oldugunu bilmıyordum bıle evet bulundum dedim ve eski forumdan oldugunu söyledı ve daha da konuştukça ıkımızınde hayatında kötü manada yer eden bırkaç ortak ınsan oldugunu anladık,anlattıkça güzelleşti dostlugumuz dertleştık konuştuk dost olduk arkadaş olduk yani demem odurki Alternatifim forumunda şuan yazma nedenım nedenımın kaynağı sebebi oluşu Tari Elensar'dır ben Merveyi tanımak ıstıyordum ama görmedıgım bılmedıgım için tanıyamamıştım,şans bana Alternatifim forumuna üye olduğumda güldü Merve'mi tanıdım kendisini çok seviyorum bunu biliyorsa bilsin bilmiyorsa ögrensin :D

ve siz forum ahalisi bir birinizi yemeye devam edin ama dost kazandığınız mekana  mutlak olarak kazanan olmuştur,onun değerini bilin dostlarınız  elinizden kaçmadan, insan kazanmak zordur kaybetmek ise çokça basit bu forumda bulunan kimsenin basiti sevdiğini zannetmiyorum.

Dengi dengine forumlar herkese.
#88 - Şubat 10 2010, 22:17:40
« Son Düzenleme: Şubat 10 2010, 22:19:14 Gönderen: ÖLü DamaT »
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

O hiç şüphesiz zaten. Benim de yegane dostlarım bu forum sayesindedir. Evlerine girip çıktığım insanlar vs. *-* Artılayalım o zaman bugün iyi günümdeyim. Bir de dikkat ettim hakikaten bu konudan çıkmıyorum. Evet sorunlu insanım, ne yani?
Neyse tabi ölü damat'ın dediklerinin 157389e katılmakla beraber Merve insanına öpücüklerimi fışkırtıyorum ben de burdan.
#89 - Şubat 10 2010, 22:36:28

Olan biteni baştan aşağı okudum,yazıcak birşey bulamadım konu başlığının içeriğine uygun birşeyler yazayım tartışmalarınız sizin olsun forum içerisinde gecen güzel anılarım benim olsun.

Tari Elensar, Merve evet bu foruma katılmadan önce aslında meraak ettiğim biriydi farklı bir forumda bir takım olaylar netıcesınde kafama göre bir foruma üye olmak istedim şansıma 'alternatifimcafe' forumuna üye oldum,neyse efenım eski takılmış oldugum forumdaki nick name'i Tari Elensar görüp merakla sordu sen şu forumda bulundunmu diye aslında ben onun orada oldugunu bilmıyordum bıle evet bulundum dedim ve eski forumdan oldugunu söyledı ve daha da konuştukça ıkımızınde hayatında kötü manada yer eden bırkaç ortak ınsan oldugunu anladık,anlattıkça güzelleşti dostlugumuz dertleştık konuştuk dost olduk arkadaş olduk yani demem odurki Alternatifim forumunda şuan yazma nedenım nedenımın kaynağı sebebi oluşu Tari Elensar'dır ben Merveyi tanımak ıstıyordum ama görmedıgım bılmedıgım için tanıyamamıştım,şans bana Alternatifim forumuna üye olduğumda güldü Merve'mi tanıdım kendisini çok seviyorum bunu biliyorsa bilsin bilmiyorsa ögrensin :D

ve siz forum ahalisi bir birinizi yemeye devam edin ama dost kazandığınız mekana  mutlak olarak kazanan olmuştur,onun değerini bilin dostlarınız  elinizden kaçmadan, insan kazanmak zordur kaybetmek ise çokça basit bu forumda bulunan kimsenin basiti sevdiğini zannetmiyorum.

Dengi dengine forumlar herkese.

Bak bu gerçek bir itiraf olmuş Metin. Belongtodeathdi nickim orda, sanırım tanıştığımız sıralarda burada da öyleydi. Nickini gördüğümde çark dönmeye başladı zaten. Ortak bir mevzu, kötü anılar. Ama iyi bir sonuç. O yüzden öyle bir köşede kaldı o olay. Ayrıca tebessüm ettim sayende, teşekkür ederim canım. (: Ve sevdiğini biliyorum, bilmukabele.

Bende öpücük attım bol bol Töç.
#90 - Şubat 10 2010, 22:46:45
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Yeni bir üyeyim. Yapacağım 'itiraf'ın el ilginç unsuru da bu zaten.Yeni bir üyenin yapmış olması. Yoksa bir kaç klişe cümle kurup kaçacağım,evet.
 Forumda amaç eğlenmek ve güzel vakit geçirmek değil.Herkes birşeyler üzerinden rant elde etme çabasında.Birilerine yaranarak rant elde etme, laf dokundurarak rant elde etme ve benim de karşılaştığım durum ki pek lezzetli değil emin olun küçümsemeye çalışarak; 'ehe olta attım bakın bakın nasıl oltaya geldii eziik eziik ehe ehe'lerle rant elde etme. Ya da elde etmeye çalışma. Evet evet hala laf dokunduruyorum.Herneyse konu bu değil. Bu foruma Mercey'in ya da herkesin bildiği gibi Merve'nin davetiyle geldim.Geldiğim forum inanın bana pek iyi durumda değildi, seviyenin düşüklüğünün sırıtan smiley kullanımıyla doğru orantılı olduğu forumlardan işte bilirsiniz.Burda birkaç konuya çok ayrıntılı olmamak üzere göz attım ve gerçekten iyi durumda üyelere sahip olduğunu görüp dahil oldum. Ama yanlış giden birşeyler var.Herkes kaliteli geyikler yapabilecek,okurken zihin açan beyin fırtınaları koparabilecek ya da Servet-i Fünun kokulu cümleler kurabilecekken bu yeteneklerini laf dokundurma,kulp takma,imalı imalı iğnemelerde bulunma gibi bence olmaması gereken kulvarlarda kullanıyor.Yapmayın bunu.Gelin sevgi yumağı olalım,elele tutuşalım,birlik olalım.Gerçi bu çağrıyı yapabilecek kadar forumda özümsenmiş biri değilim ama kendimde bu yetkiyi buluverdim birden nedense.İyi forumlar.
#91 - Şubat 11 2010, 13:50:39
insan evladı yalanını, açık vermeyen bir kurguyla yaşatabilirse herhangi bir vicdani sorun yaşamaz. çünkü fire vermeyen bir yalan, gerçekliğin yerini hiç boşluk bırakmadan doldurmuştur. ama yalan ufacık da olsa bir yerinden meme yaparsa işte o zaman bir vicdan karnavalı yaşanmaya başlar ve bazıları için de sonu gelmez bir kaygı şöleni.

ben bu üstteki üyeyi çok sevdim..tanışmak isterim  :)
#92 - Şubat 11 2010, 22:28:53
ben ne dersem o !!!

Forumda arattırdım, dedim ki kendi kendime,acaba sitedeki şu sevgili Michael Jackson hayranları, şu saygıdeğer 'moonwalk' severler acaba kendisi vefat etmeden önce hakkında ne tarz yorumlarda bulunmuşlar acaba? Hiç hâl,hatır soran olmuş mu? Müziği hakkında yorum yapan, övgüler de bulunan olmuş mu? Yani üyeler ne kadar haberdar, ne kadar ilgililermiş?

Krize girdi hayatını ve anılarını satıyor
Vah Michael Jackson vah
Michael Mikaeel oldu
Michael Jackson kanser oldu
Daha yakışıklı olacaktı

Sonuç: Çok güzel. (: -Gayri resmi tespit-

Diplerden bir not: Kendisini pek tanımam, müziğini de dinlemem.
#93 - Şubat 12 2010, 23:47:52
« Son Düzenleme: Mayıs 01 2010, 10:57:49 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

küfür nedeniyle içerik silinmiştir
#94 - Şubat 12 2010, 23:51:37
« Son Düzenleme: Şubat 13 2010, 04:18:26 Gönderen: CiRCaSSiaN »
Zifir.

Logodan pek hazzetmiyorum.
--
Şimdi ikili tartışmalara girmek istemem ama, yanlızca bir şeyi merak ettiğimden araştırayım demiştim.Yani direkt olarak bir kişiye yönelik te değil.Ayrıca haberlerin üyelerle alakası, hakkında ölümünden önce incir çekirdeğini dolduracak sayıda dahi yorum yapılmamış olması.Kimseyi de zan altında bırakmakta değil amacım pekâlâ.
Sevgiler.
#95 - Şubat 12 2010, 23:56:31
Bat dünya bat.

Logo gerçekten içler acısı.
~
İkili tartışmaya girmek değil elbette yegane sebebim.
Haberleri açan üyelere değil, yorum yapılmamasına idi benim eleştirim.
Ve birbirimizle tartışmaya girmek istemediğimize de eminim.
Sizin açmış olduğunuz konuları da sildim mesajımdan.
Velhasıl, konu bütünlüğünü de bozmak istemiyorum.
Esen kalın.
#96 - Şubat 13 2010, 00:18:16
Bat dünya bat.

Any_one

böyle forumdan uzaklaşınca hiçbir şeyi umrunuzda kalmıyor. sadece dostlar kalıyor, onları özlüyorsunuz. yani diyeceğim şu, bu kadar bağlanmayın foruma, ne olacak? sadece dost edindikleriniz umrunuzda olacak sonunda. neye takılıp, neye takılmayacağını çözebilse üyeler forum çok daha sağlıklı olacak. şöyle bi baksak kendimize, ne yapıyorum ben desek daha güzel olur aslında.
#97 - Şubat 13 2010, 20:09:19

Tylers 'ın avatarındaki o çakma sarışın kızı gördükçe forumdan soğuyorum.
dip boyası gelmiş.
içine öcü kaçmış.
botokslu.
dudaksız.
-evet gerçekten forum hakkında çok ilginç bir itiraf idi.-
#98 - Şubat 15 2010, 11:06:16
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Tylers 'ın avatarındaki o çakma sarışın kızı gördükçe forumdan soğuyorum.
dip boyası gelmiş.
içine öcü kaçmış.
botokslu.
dudaksız.
-evet gerçekten forum hakkında çok ilginç bir itiraf idi.-

bunu diyen 3. kişisin.
diğer 3 kişiye de sölim, değiştirirsem tabiki bu yüzden değil, kendi istediğim için değiştiririm.

yirim.
#99 - Şubat 15 2010, 20:07:11
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

bu forumda bi kız var üstü kapalı altı açık modelinden ayar oluyorum şu forumda en gıcık kaptığım insan olup çıktı,yahu birde millete şöyle olun böyle olun derken kendini eksiksiz hatasız görmesi beni deli ediyor entresan tarafı yanlışınıda söylüyorlar bak kızım yanlışın var ironi ironi ironiiiiiiiiiiiiiiiiiiii deyip durma mantıklı ol basit olanı algıla hatalarını gör diyorlar ama harbiden amâ bildiğiniz kör birde üstelik yığınla kapının önüne çöp döker gibi yazı yazıyor kim okuyorsa,çok ahmakça çokkkkkk kendine güvensizliği ve baskı altındaki yaşamı kabak gibi ortada.

işte buna deli oluyorum.
#100 - Şubat 15 2010, 23:00:11
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.