Alternatifim Cafe

Twilight (Alacakaranlık) Çizgi Romanı

Discussion started on Çizgi RomanlarEntertainment Weekly değerli yazarımız; Stephenie Meyer ile de konuşma şansına erişmiş. Kitap hazırlanırken orjinaline sadık kalınmasıyla bizzat ilgilendiğini belirtmiş yazarımız. Ancak bazı yerlerde onun bile kafasının karıştığı yerler olmamış değil. Diyaloglarla ilgili karmaşalar yaşamış. Ancak bazı eksik noktalar yok değil.

Sizin için çizgi romanı okumak bir değişiklik oluşturdu mu? Neler hissettiniz?

Stephenie Meyer: Beni geçmiş günlere, Twilight’ı yazdığım günlere götürdü. Ben twilight’ı okuyalı gerçekten uzun bir süre geçti. Şimdi kitaptaki yanlışlıkları veya eksiklikleri görüyorum. Young’ın versiyonunu okumak beni çok heyecanlandırdı ve eski hislerimi getirdi. Bunu sevdim bunun için ona teşekkür ederim.

Bu projeden sonra Twilight ile bitiyor mu ilişkiniz gibisinden bir soru sorulmuş. Bir bakıma Midnight Sun için taş atılmış. :)

Twilight ile ilişkimin sonsuza kadar biteceğini söyleyemem. Twilight ile ilgili hiçbir şey üzerinde çalışmıyorum şu anda. Ve uzun bir süre de çalışmayacağım. Ancak hala bir ihtimal var; geri dönecek ve açık kalmış kapıları kapatacağım.


#1 - Ocak 21 2010, 19:43:42
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.