Alternatifim Cafe

Abdullah Çetin umutlu konuştu

Discussion started on Türkiye'de FutbolAntalya kampında ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Diyarbakırspor'un başarılı isimlerinden Abdullah Çetin, Diyarbakırspor'un ikinci yarıda aradığı başarıyı yakalayacağını söyledi.

Yeşil-kırmızılı takımın genç ve başarılı isimlerinden Abdullah Çetin, ligin ikinci yarısında Diyarbakırspor'un başarılarıyla adından söz ettireceğini ifade etti.

Abdullah Çetin yaptığı açıklamada, "Diyarbakırlıyım. Elbette kentimin temsilcisinin her zaman başarılı olmasını isterim" dedi. Abdullah Çetin sözlerine şöyle devam etti: "Ligin ilk yarısında birkaç şansız maç oynayıp puan kaybına uğradık. Bunu herkes biliyor. Hiç yoktan 8 puan kaybımız oldu. Eğer bu puan kayıpları olmasaydı ligin ilk yarısını en az 8. sırada tamamlayabilirdik. Şimdi tek düşüncemiz ikinci yarıda başarılı olmak. Antalya'da sürdürdüğümüz çalışmaların da katkısıyla, takımımın ligin ikinci yarısında başarılı bir çizgi yakalayıp alt sıralardan hızla uzaklaşacağına inanıyorum. Bunun için işimizi çok sıkı tutuyoruz. Ben ve arkadaşlarım ikinci yarıda başarılı olacağımıza inanıyoruz. Takıma yeni katılan arkadaşlarımızı da aramıza alıp motive olmak istiyoruz. Takımımızın büyük moral ve motivasyona ihtiyacı var" dedi.
#1 - Ocak 13 2010, 20:33:47
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.