Alternatifim Cafe

Karşılıklı aldatarak evliliği kurtarmışlar!

Discussion started on Haberler

'Evliliğimizi aldatmalar kurtardı' İkinci çocuktan sonra seks hayatları kötüleşen çift, çareyi aldatmada buldu!

İngiltere’de 7 yıllık evli Emma-Kieran Heart çiftinin seks hayatı ikinci çocuktan sonra kötüleşti. Kieran (29) eşini aldatmaya başladı. Bunu fark eden Emma Heart (28) eşinin başka kadınlarla seks yapmasına izin verdi. Emma Heart evliliğini aldatmalar sayesinde kurtardığını söyledi.

'SEKS HAYATIMIZ CANLANDI'
Emma Heart, “Eşim başka bir kadınla ilk kez birlikte olduktan sonra eve geldiğinde inanılmaz bir seks yaptık. Cinsel hayatımız bu sayede canlandı. Yatakta kocamı beklerken aldatılıyorum diye üzülmüyorum. Eşimin internette tanıştığı kadınlarla seviştiğini düşünmek beni tahrik ediyor” dedi.

Kilise kadının yaptığını ‘rezillik’ olarak değerlendirdi.
#1 - Ocak 04 2010, 18:44:52
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Aldattık mutluyuz ! Bla bla bla.
#2 - Ocak 04 2010, 20:24:40
''Cehennem, başkalarıdır. ''

yaklaşık bi hafta önce gazetede okumuştum bu haberi
ne mal insanlar var yaa
#3 - Ocak 04 2010, 20:31:14
Yüzü dost,özü düşmandan usandım.Dili mümin,kalbi şeytandan usandım. Dostum herkesin kahrı çekilirde ben davasız müslümandan usandım..

iyi de mantık hatası var. aldatılmak hali hazırda gizli saklı yapılan bir şeydir. eşinin haberi olduktan sonra bu aldatmak olmaz olm.
#4 - Ocak 04 2010, 20:56:22

Ebeveynleri de böyle bir ilişki sonucunda dünyaya getirmiş bunları anlaşılan.

Kilise kadının yaptığını ‘rezillik’ olarak değerlendirdi.

Bir mantık hatası da burda.

Savunduğun ahlâk anlayışından inciler işte bunlar. Kak bahım yürü altından.

Sene 1400'den bu yana bunun için didinmiyor musun zaten len kilise efendi?

Kendi çok ayrı bir (ğ-7)okmuş gibi, misler gibi soyutlanır olaydan, Şu kaka, bu çiş, o bilmem ne zıkkım. Vızıldar da vızıldar mk.

Orda bi durucun. Olmaz. Van münüt.

#5 - Ocak 05 2010, 07:14:44
Hakk ulaşır. Hakkı bırakmaz, alır.

Fade

O bi kere van minüts olcak (6)
Tahrik konusunda son noktaya gelmişler, diycek laf yok. :D
#6 - Ocak 05 2010, 15:56:28

:yarilSalak bir de poz vermiş kadın. Koyunluğunu gösterecek, kocası da kazanova pozlarında. Haklı ama  :yaril
#7 - Ocak 06 2010, 00:35:56
Tünelin ucundaki ışığın tren olduğunu koşarken anlayamazsın.

jsakjljdljaldalşkdkla

Çok şekersiniz canım , aman boşanmayın . Evliliği kurtarmak ne ya :Ç
#8 - Şubat 27 2012, 19:37:23
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.