Alternatifim Cafe

Türk Sineması'nda ikinci mastürbasyon hadisesi!

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Hülya Avşar'ın 'Berlin In Berlin' filmindeki mastürbasyon sahnesi artık yalnız değil! 'Vavien'in genç oyuncusu Nedim Suri, Avşar'ın tahtını çıplaklık sergilemeden sallamayı başardı

16 yıl önce çekilen 'Berlin in Berlin' filmindeki, Hülya Avşar'ın meşhur mastürbasyon sahnesine rakip çıktı! 'Vavien'de ilk kez kamera karşısına geçen Nedim Suri, Türk Sineması'nın en gerçekçi ve en komik mastürbasyon sahnesine imza attı.

ALIŞTI, RAHATLADI

Filmde, Celal (Engin Günaydın) ve Sevilay'ın (Binnur Kaya) ergenliğe yeni adım atmış ve ilk aşkının heyecanını yaşayan çocuklarını canlandıran 18 yaşındaki Nedim Suri; mastürbasyon sahnesinde yaşadıklarını şöyle özetledi: "İlk sinema filmimde, ilk çektiğim sahne oydu artık bana uğur mu getirir bilmiyorum. O sahnenin çekimi eğlenceli geçmişti. Başlarda gergindim ama zaman geçtikçe alıştım daha rahat hareket edebildim. Arkadaşlarım arasında alay konusu olmaktan kurtulamadım. İzlerken başlarda utandım ama salondaki gülmeler rahatlattı beni. Nedim Suri'nin 'Vavien'deki bir başka zor sahnesi ise aşık olduğu komşu kızıyla öpüşmesi oldu. Genç oyuncu, bu sahne için de şunları söyledi:

NORMAL ŞEYLER
"Film çekimleri sırasında İlker Aksum, benim öpüşme sahnelerim için 'Oooo en iyi rolü sen kaptın' diye espri yaptı. Ama çekerken ve izlerken de bir tedirginlik duymadım. Oyunculuk okuduğum için bunlar normal şeyler. Orada yapılanlar gerçek değil ama filmi izledikten sonra kız arkadaşımla aram açıldı. Neyse ki sonrasında anlayışlı davrandı. Aramızda hallettik bir şekilde. Gönlünü aldım."
#1 - Ocak 02 2010, 14:42:31

Oyuncuların sevgililerini de anlayamamışımdır zaten.
#2 - Ocak 02 2010, 15:20:00
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Oyuncuların sevgililerini de anlayamamışımdır zaten.

Haklılar bence ya.
#3 - Ocak 02 2010, 20:19:08

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.