Alternatifim Cafe

Yaban, Şaban, maban gider Kadir İnanır gelir!

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Kadir İnanır'dan esinlenerek yaratılan 'Yaban' (Fırat Doğruloğlu) ve sevgilisi 'Pınar' (Boncuk Yılmaz); önceki gece Yüksel Aytuğ'un sunduğu Medyatik programına konuk oldu. Medyatik'in diğer ünlü konukları ise Helin Avşar ile Rıdvan Dilmen'di. Geçtiğimiz aylarda 'Yaban' karakteri ile ilgili kendisine telif ödenmesi gerektiğini sık sık dile getiren Kadir İnanır'ın, telefonla yayına katılması; stüdyoda gerginlik yaşattı. Sesi stüdyoda çınlayan Kadir İnanır, "Benden başka Yaban yok! Sizin yaptığınız 'Yaban'ı hiç beğenmiyorum. Yeşilçam'ın 40 yıllık sanatçılarının bu şekilde alay konusu edilmelerini de hiç tasvip etmiyorum" diye esip gürleyince; iki oyuncu da ne yapacaklarını şaşırdı. İnanır'ın "Yaban, Şaban, maban gider, geriye Kadir İnanır gelir" sözleri de Fırat Doğruloğlu ile Boncuk Yılmaz'ı hayli tedirgin etti. Boncuk Yılmaz, "Anlayışınıza teşekkür ederiz" diye söze başlarken, karşı taraftan "Yerim anlayışı" yanıtı gelince; Yüksel Aytuğ araya girerek telefondaki kişinin Yavuz Seçkin olduğunu, konuklarına şaka yapmak istediklerini açıkladı. Ünlülerin seslerini taklit ederek harikalar yaratan Yavuz Seçkin, genç oyuncuları oyuna getirmişti! Bunun üzerine rahatlayan 'Yaban ile Pınar' kahkahalara boğuldu. Boncuk Yılmaz, telefondaki sesin Kadir İnanır olmadığından şüphelenmediğini belirterek, "Hâlâ korkudan titriyorum" dedi. Yarattığı karakterle Kadir İnanır'ın 'boy hedefi' olan 'Yaban' Fatih Doğruloğlu ise "Kesinlikle çok tırstım..." diyerek, yaşadığı gerilimi samimi bir dille ifade etti.

#1 - Aralık 18 2009, 18:38:19

Motley

Ay kıyamam :Ç
#2 - Aralık 19 2009, 15:51:33

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.