Alternatifim Cafe

Türk Erkeği Neden Rus Sever?

Discussion started on Bay

AskMen Mynet içinde yaptığımız anketimizde okuyucularımıza değişik kategorilerden sorular sorduk.Bu mini anketlerin sonucunda ise erkeklerin kadınlar, ilişkiler, moda, otomobiller ve iş hayatına dair analizleri ortaya çıktı. 120 bin kişinin katıldığı anketlerimizde ise çıkan cevaplar ilginçti. Türk erkeği halen Rus kadınların en seksi olduğunda hem fikir olmakla beraber iş hayatında ise kadın patron istedikleri ortaya çıktı.

Sizce en seksi kadınlar nerede yaşıyor? sorusuna gelen 23204 yanıttan çıkan sonuçlar ise Türk erkeğini halen en etkileyen kadınların Rusya'da yaşadığını ortaya koydu. Anket sonuçları ise şöyle:

Rusya %47

Brezilya %17

Türkiye %15

Venezüella %7

İsveç %4

İspanya %3

Amerika %2

Çin %2

Fransa %2

İngiltere %2


Yine otomobil kategorisinde sorduğumuz "Lastik değiştirmeyi biliyor musunuz?" sorusuna büyük bir çoğunluk şöyle yanıt verdi:

Evet %83

Hayır %13

Öğreneceğim %4


İş hayatı

Hangi patronu tercih edersiniz?

Kadın %51

Erkek %49


Moda

Dar pantolon modasını nasıl buluyorsunuz ?

Bence hiç yakışmıyor %51

Saçma &28

Erkeklere yakışmıyor &21


İlişkiler

Sevgilinizi kıskanır mısınz?

Evet %91

Hayır %9


Sizce hangi kadın tipi en seksi?

Esmer %42

Sarışın %33

Kumral %16

Kızıl %8 


Kaynak: askmen.mynet.com
#1 - Aralık 14 2009, 19:55:04
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Bilmiyor musunuz? Bal gibi de biliyosunuz neden olduğunu. onun haricinde türk erkeklerinin neyi isteyeceğini türk kızlarından daha iyi biliyolar. nelerden hoşlanıyoruz anında tespit edip uygulayabiliyorlar. senin hayal ettiğini üzerinde uyguluyor anında :) annadın? erkek psikolojisini erken yaşta çözüyorlar. sonra karşı koy koyabilirsen böylesine.

vee artık şuna gerçekten inanıyorum ben:

Sizce hangi kadın tipi en seksi?

Esmer %42
#2 - Aralık 19 2009, 17:55:38
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa


Hırvat ya da latin kadınların güzelliğinden bi haber olduğu için.Sevme konusunu seksilikten ayrı tutarsak eğer,İrlanda'nın kızıl saç ve beyaz ten kombinasyonuna sahip kadınları da gayet sevilesi.
#4 - Şubat 07 2010, 22:11:25
insan evladı yalanını, açık vermeyen bir kurguyla yaşatabilirse herhangi bir vicdani sorun yaşamaz. çünkü fire vermeyen bir yalan, gerçekliğin yerini hiç boşluk bırakmadan doldurmuştur. ama yalan ufacık da olsa bir yerinden meme yaparsa işte o zaman bir vicdan karnavalı yaşanmaya başlar ve bazıları için de sonu gelmez bir kaygı şöleni.

en sexy kadınlar rusyada yaşar.
en sexy kadınlar esmerdir.
beyin?
#5 - Şubat 07 2010, 22:25:59
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Türk erkeği rus sever.Hep öyle görünür sadece,ruslar dedin mi bitti.Ruslar türklerden sonra en ulaşılabilir olduğu için öyle görünüyor sadece.
Ama aslında bilinçli bir türk erkeği rus değil, slav ırkını sever.Mesela polaklar, çok güzel aynı zamanda çok ta kültürlü insanlardır, tabi duyumlarım öyle.Aynı zamanda Norveç,İsveç ve kardeşlerimiz Finliler var.
Sonra latin ırkı var, esmerleri kapsayan, onlarında alıcısı çok bu topraklarda.Michelle Rodriguez var bak mesela, listenin başında geliyor.
İşte durum böyle, maymunun gözü açıldı artık.Öyle sadece ruslar yok artık.
Türk kızları gitsin, slavlar gelsin, latinler gelsin.Ama yani bir zahmet gitsinler.Yüzsüz bir ırk bunlar gerçekten.
-Hepsi değilse de çoğunluk gitmeli.-
http://euro2008girls.com/

http://euro2008girls.com/pics/swedish_girls_02.jpg

Ve ayrıca anketi yapan zeka küpü çalışanlar çok iyi yakalamış o en seksilerin hem rus hemde esmer olanlarını.Ne içtiyse bende....neyse kalsın, çay içiyorum ben iyidir o.:)

Düzeltme.Genelleme yapmamalı.
#6 - Şubat 08 2010, 11:45:40
« Son Düzenleme: Şubat 08 2010, 12:24:36 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Düyanın tescilli güzelleridir Rus kızları. Türk kızı ne kadar güzel olursa olsun o salak havasını atamadığı sürece bu böyle kalacaktır.
#7 - Şubat 09 2010, 19:41:44

Wall Street Journall gazetesinin Rus yazarı Edvard Radzinsky tarafından kaleme alınan "Diğer Rus Devrimi" başlıklı yazıda, Rus kadınlarının neden güzel olduğu sorusuna yanıt arandı. İşte Radzinsky`nin analizi... 20`nci yüzyılın büyük bölümünde Rus kadınları savaşlar, baskı ve kıtlık altında yaşadı. Bu nedenle İskandinav, Kafkasya ve Asya ırklarının genetik özelliklerini barındıran, doğuştan gelen `güzelliklerini` ön plana çıkaramadı. Ancak 70 yıllık komünist dönemde, dini ve ahlaki değerler devlet organı tarafından bastırılmıştı.
Bu toplumda seks patlamasına yol açtı. Fiziksel açıdan güzel kadın ve erkeklerin cinsel ilişki için her zaman ilk tercih olduğunu göz önünde bulundurursak, bu kişilerin daha fazla ilişkiye girdiğini kabul etmemiz gerekiyor. Yani daha çok ilişkiye giren `güzel kadınlar`ın dünyaya getirdikleri çocukların sayısı, fiziksel görünümü standartların altında kalan kadınlardan daha fazlaydı. Kısacası komünist dönemde Rus ırkı daha da `güzelleşti`.

Kül kedileri gibiydiler

Fakat zorlu yaşam şartları nedeniyle Rus kadınlar, `prenses olmayı bekleyen kül kedileri` gibiydi. Devlet Başkanı Mihail Gorbaçov`un Rusya`yı serbest pazara açmasıyla birlikte, Rus kadınlarının toplum içindeki yeri kısa sürede değişti. Kapitalist sistemde `başarılı` olmak için zekanın yanısıra fiziksel güzelliğin de rol oynadığını kolayca kavrayan Rus kadınları, görünümlerine daha çok önem vermeye başladı. Böylece genetik yollardan edindikleri doğal güzelliklerini daha ön plana çıkardılar.
Perestroyka`nın ilk dönemlerinde iş hayatına atılan eğitimli Rus kadınları şimdi 30`lu yaşlarına geldi. Ve bu Rus güzelleri, kendi çocuklarını, yani `kül kedilerini`, prensese çevirmek için çaba harcıyor. Yabancı dil ve ağır eğitimin yanısıra çocuklarını fiziksel açıdan mükemmel olmalarını sağlamak için spora teşvik ediyorlar. Rus kızları henüz 3-4 yaşlarındayken tenis, cimnastik ve yüzme gibi sporlara başlıyor. Rus kadınlarının güzelliğini, dünyaya tanıtan ilk isimlerden biri tenisçi Anna Kournikova oldu. Kournikova ile kalpleri fetheden Rus güzelleri, şimdi de Maria Sharapova ile tüm dünyayı kendilerine hayran bırakıyor.

-güzel roman.
#8 - Nisan 03 2010, 19:09:57
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

Bencede ruslar hatunlarıi çünkü manken gibi olmaları etkiliyor adamı benim oyunda ruslara :)
#9 - Ağustos 20 2010, 10:28:05

güzel rus çirkin türk yoktur 

güzel kadın çirkin kadın vardır  :S
#10 - Ağustos 20 2010, 11:03:22
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

norveç'in kızlarıda gayet seksi ve sempatikdir. listede göremedim ama g.tten uydurulan bir test değildir umarım. birde "çin" i listede gördüm. haklarını yemeyelim fiziklerini en iyi koruyanlardandırlar. bayıltır adamı kızları. yerim.
#11 - Ağustos 20 2010, 11:03:43
Programmer: CS3-CS4

Acaba neden? kng
#12 - Ocak 07 2011, 23:49:55
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

en sexy kadınlar rusyada yaşar.
en sexy kadınlar esmerdir.
beyin?

 Esmer kadın oranı % 42 çıkmış . En seksi kadın hangi ülkede yaşar anketindeki , esmer kadınların yoğun bulunduğu ülkeler Brezilya % 17 , Türkiye % 15 ,  Venezuella % 7 , İspanya % 3 çıkmış . 17+15+7+3 = 42 ... Beyin bedava .
#13 - Ocak 14 2011, 06:37:39
Hayatta en çok iki şeye güvenirim ...
bir... yukarı baktığımda göremediğim , iki... aynaya baktığımda gördüğüm .

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.