Alternatifim Cafe

fıkralarla türkiye

Discussion started on Alternatif Sözlük

hedef kitlesi; yaşamı boyunca monoton bir hayat sürmüş, kalitesiz, derinine inebildiği son konu galatasaray'ın defanstaki acizliği olan insanlardır. ve bu apaçık ortadadır.
bakın ben bu yaşıma geldim, bunun kadar niteliksiz, basit, üzerinde tek bir kez mantıklı düşünülmemiş başka bir program daha görmedim. yani değinilecek tonlarca konu var ama boşvereyim diyorum çünkü hatalarını, her iğrençliğini anlatsam kitap olur. IQ'su 45 olan bir insanın dahi gülmeyeceği türde bi'şey bu. 45 diyorum bak... norm seviyelere hiç değinmiyorum bile.
bunu zevkle, her hafta, gününü saatini bekleyerek izleyen varsa içinizde, cidden merak ediyorum.

neden? bu kadar mı boşverilmiş bir hayatları var bu insanların? bu kadar mı dümdüz, sktir edilmiş bir hayat yaşıyorlar yahu?
eve gel, yemeğini ye, hanım çay yapsın. varsa dolapta çekirdeği getirsin de fıkralarla türkiyeyi izleyelim. saat 9 olmadan da yatarız. adamların hayatı aşağı yukarı bu şekildedir. yazık lan. sen eline ekmeğini al ama onca sene kendine tek birşey katmadan yaşa. dümdüz öl bir daha. abi ben utanıyorum onların yerine bunlar nasıl sorgulamıyor lan?güldükleri fıkra da fıkra olsa. her finalde göt olan adamın hangi yöreye aitse, o yörenin şaşırma efektiyle ''vooooeeeyy!! nasiiiii'' demesi tam bir harakiri sebebi.

bana ''herkesin kendi zevki'' diye gelmeyin. bu programı beğenerek izleyen insan zevk sahibi değil, görmemiş insandır. kendini hiçbir şekilde geliştirememiş, geliştirmeye de zerre niyeti olmayan basit, klişe timinden, odunun tekidir. azcık etrafınızda gelişen olaylara bakın yahu! millet nerdeeee, siz nerdesiniz? dekoderler bu kadar eski olamaz. yapmayın bunu.
#1 - Aralık 09 2009, 01:59:44
« Son Düzenleme: Aralık 09 2009, 02:00:08 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.