Alternatifim Cafe

Şovlarımı izleyenleri koltuğa çivileyeceğim

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Asena kendini 'şov kadını' ilan etti! "15 yıllık sahne tecrübem var" diyen eski oryantal, bundan böyle hem göze hem kulağa hitap edeceğini söyledi: "Mehmet Ali Erbil ve Huysuz Virjin'in yaptığı şovların biraz daha geliştirilmiş haliyim!"


Şarkıcılık yolunda emin adımlarla ilerleyen eski oryantal Asena, dört şarkıdan oluşan 'Hint Kumaşı' adlı single'ının tanıtımında iddialı açıklamalar yaptı. "Dansla büyüdüm, bu uğurda çok şeyler feda ettim" diyen Asena, dansı bırakmayacağını belirterek, şunları söyledi:


YILLARCA SORDULAR
"Sahnemi danslarla süsleyeceğim. Yıllarca bana 'Ne zaman Sibel Can gibi hem dans edip, hem şarkı söyleyeceksin?' diye sordular. Dans etmek için sahneye çıktığımda benden şarkı söylememi de istiyorlardı. Yapabildiğimi görünce şan dersi almaya başladım ve bu maceraya atıldım. Bundan böyle şovumu izlemeye gelenleri doyuracağım." Gazetecilerin "Sahnede İbrahim Tatlıses'in şarkılarını söyler misiniz?" sorusuna; "Neden söyleyemeyeyim? Kimseyle ve kimsenin şarkılarıyla problemim yok" yanıtını veren Asena, yapacağı şovlarla ilgili şunları söyledi: "Ben şarkıcı olarak değil şov kadını olarak sahneye çıkıyorum. 4-5 saatlik bir performanstan bahsediyorum. Bir dönem Mehmet Ali Erbil, Huysuz Virjin çıkıp şovlarını yapıyorlardı ya; ben bunun biraz daha geliştirilmiş haliyim. Dans geçmişim olduğu için zaten 3-0 önde başlıyorum. Beni izleyenleri koltuğa çivileyeceğime inanıyorum."
#1 - Aralık 04 2009, 18:41:20

Buna osurarak gülerim. Geyirerek de ' nah ' derim.
#2 - Aralık 04 2009, 18:49:11
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Buna osurarak gülerim. Geyirerek de ' nah ' derim.
harika bi yorum:)
#3 - Aralık 04 2009, 20:02:50
Yüzü dost,özü düşmandan usandım.Dili mümin,kalbi şeytandan usandım. Dostum herkesin kahrı çekilirde ben davasız müslümandan usandım..

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.