Alternatifim Cafe

Agresifim, gompleksliyim, senaryosuzum

Discussion started on Magazin

'Recep İvedik 3'ün çekimleri domuz gribi değil senaryo sıkıntısı nedeniyle bitirilemiyor.Recep İvedik 3'ün vizyon tarihi 12 Şubat 2010 olarak açıklandı, ancak çekimler hâlâ tamamlanamadı. İşin uzama nedeni olarak, domuz gribi korkusu gösterilse de, asıl neden senaryonun Şahan Gökbakar'ın içine sinmemesi. Ekip, hikayedeki boşlukları doldurmaya çabalıyor.

Spiker olursam dedikodumuz çıkar
Spiker Seda Akgül anlattı: "Şahan Gökbakar tv8'de, programı için kadın makyajı yaptırıyordu. Genel müdür, "Seda, bu senden daha güzel. Ana haberi ona okutalım' dedi. Şahan da yanıt verdi: 'Turancım, dedikodu olur, hava durumundan başlayayım."

Domuz gribi bahaneymiş!
'Recep İvedik 3'ün senaryosu oturmadı, çekimler yavaşladı, Şahan Gökbakar çareyi 'Domuz gribi yüzünden çekim yapmayacağız' demekte buldu

Şahan Gökbakar'ın, 12 Şubat'ta gösterime girecek yeni filmi 'Recep İvedik 3'ün çekimlerinin domuz gribi yüzünden ertelendiği yönündeki haberler asılsız çıktı! Filmin aksayan çekimlerinin nedeni, Şahan Gökbakar'ın senaryodan duyduğu memnuniyetsizlikmiş!

Senaryo sorunlu
Gökbakar, domuz gribinin gündemin ilk sıralarına oturduğu günlerde, çekimlerin hastalık korkusu nedeniyle ertelendiği yönünde açıklama yaptı. Ancak film ekibine yakın kaynaklar, açıklamanın sadece çekimlerde yaşanan sıkıntıları örtbas etmek için yapıldığını söylüyor. 'Recep İvedik 3' projesine adım atılırken, ilk olarak bir asker hikayesi anlatmak istiyordu. Ancak kısa sürede bu senaryodan vazgeçildi. Ve yeni senaryoda Recep İvedik'in evlenmesi gündeme geldi. Ancak senaryoda sürekli değişiklik yapılması başta Şahan Gökbakar olmak üzere bütün ekibi rahatsız etti. Değişen senaryolara hikaye uydurmakta zorlanılması nedeniyle de filmin çekimleri yavaş ilerlemeye başladı.

Yakında bitecek
Hikayede sürekli değişikliğe gidilmesi yüzünden çekimlerin bitirilememesi gündeme gelince, Gökbakar da suçu domuz gribine attı! Değişikliklerin ardından, çekimlerin en kısa zamanda tamamlanacağı söyleniyor.

Şahan daha güzel haberleri o okusun!
TV8'de yayınlanan 'Aramızda Kalsın' programının sunucusu Seda Akgül, 22 yaşındayken kendisiyle aynı kanalda çalışmaya başlayan Gökbakar ile ilgili bir anısını anlattı:

Dedikodu olur!
Bir gün beraber hazırlanıyoruz. O, kadın kılığına giriyor. Genel müdürümüz geldi. 'Seda, bu senden daha güzel. Ana haberi buna okutalım' dedi. Şahan da, 'Turancım, dedikodu olur. Hava durumuyla başlayayım' cevabını yapıştırdı!

(Televizyon Gazetesi)
#1 - Aralık 01 2009, 19:34:01
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.