Alternatifim Cafe

Şok iddia ortalığı karıştırdı!

Discussion started on MagazinUmutsuz Ev kadınları dizisinin yıldızı Eva Longoria ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

2007'de ünlü basketbolcu Tony Parker'la evlenen Eva'nın, kocasını eski sevgilisi Mario Lopez ile aldattığı konuşuluyor. Eva, iddialar konusunda sessiz. Lopez ise "Eva eski sevgilim, şimdi o benim kardeşim gibi" diye konuşuyor. 2007 yılında basketbol oyuncusu Tony Parker'la evlenen Eva Longoria'nın evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Adı oyuncu Mario Lopez'le aşk dedikodularına karışan Longoria, evine kapandı. Takvim'de yer alan habere göre; Lopez ise, "Bir zamanlar birlikteydik. Ama Eva artık benim kardeşim gibi" dedi.

Öte yandan Eva Longoria Parker, Desperate Housewives dizisinin seks hayatını etkilediğini açıkladı.Çekimleri çok yoğun olduğu için setten arta kalan zamanlarını eşine ayırdığını söyleyen ünlü aktris Joy dergisine verdiği röportajda şunları söyledi: "Haftada dört gün çalışıyorum. Çekimler biter bitmez Teksas'a eşimin yanına uçuyorum, böylece sadece hafta sonu sevişebiliyoruz."
#1 - Kasım 25 2009, 19:45:50
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.