Alternatifim Cafe

Vampir filminin rekoru!

Discussion started on MagazinTwilight’ın ikinci filmi tüm zamanların en iyi çıkış yapan filmi oldu...

Ülkemizde de gösterilen Twilight’ın ikinci filmi gösterime girdiği ilk gün 70 milyon dolar gişe rekoru yaparak tüm zamanların en iyi çıkış yapan filmi oldu

Genç bir kızın 108 yaşında olan ancak 17 yaşında görünen bir vampirle aşkını anlatan Alacakaranlık filminin devamı “Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay”, Türkiye’de de gösterimde.

Aylardır heyecanla beklenen Kristen Stewart ile Robert Pattinson’ın baş rollerinde oynadığı “Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay” (The Twilight Saga: New Moon) filmi gösterime girdiği ilk günde hasılat rekorları kırdı. Film, ilk gün sadece Amerika ve Kanada’da 70 milyon $ gişe hasılatıyla Batman serisinin “The Dark Knight” filmini bile geride bıraktı. Tüm zamanların tek günde en çok hasılat yapan filmi 50 milyon dolara mal oldu. Filmin hafta sonu hasılatının 120 milyon dolara ulaşması bekleniyor. Dünya genelinde ise hafta sonu hasılatının 150 milyon dolara ulaşması tahmin ediliyor. Bu da yeni bir rekor anlamına geliyor. Ancak filmi gördüğü ilginin yanında Vatikan tarafından da eleştiri aldı. Vatikan, “Bu film gençliği yoldan çıkartacak. İçeriği tamamen boş ve tehlikeli” uyarsında bulundu.
#1 - Kasım 22 2009, 17:53:49
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Ah bilet bulana kadar neler çektiğimi ben bilirim.
#2 - Kasım 25 2009, 17:02:15
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.