Alternatifim Cafe

Defilede gözler eski Heidı'yi aradı!

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Yaklaşık beş hafta önce dördüncü çocuğunu dünyaya getiren Heidi Klum, bu yıl da Victoria's Secret defilesine çıktı. Ancak ilk kez bu kadar kapalı bir kostüm giyen Klum, eski halini özletti Yaklaşık beş hafta önce dördüncü çocuğunu dünyaya getiren Heidi Klum, bu yıl da Victoria's Secret defilesine çıktı. Ancak ilk kez bu kadar kapalı bir kostüm giyen Klum, eski halini özlettiİlk kez 1997 yılında çıktığı 'Victoria's Secret' defilesi ile podyum dünyasına adını altın harflerle yazdıran Heidi Klum, yıllardır 'Victoria's Secret' defilerinin olmazsa olmaz isimleri arasında başı çekiyor. 2004 yılında kızı Leni'yi doğuran, ardından 2005 yılının eylül ayında büyük oğlu Henry'i doğuran ve doğumdan sadece iki ay sonra yine Victoria's Secret defilesine çıkarak herkesi şaşırtan ünlü model, 2006 yılının kasım ayında oğlu Johan'ı dünyaya getirdi.

BACAKLARINI TÜLLERLE KAPATTI
Yaklaşık beş hafta önce de küçük kızı Lou'yu doğuran Klum, 19 Kasım'da gerçekleşen Victoria's Secret defilesinde yine podyuma çıktı. Doğumun üstünden çok kısa süre geçtiği için, Klum ilk kez bu kadar kapalı bir kostümle podyumda yer aldı. Bacaklarını tüllerle kapatan ünlü model, bu haliyle geçmiş yıllardaki Heidi'yi özletti.

ESKİDEN SEKSİYDİ
Geçtiğimiz yıl 15 Kasım'da Florida'da düzenlenen Victoria's Secret defilesinde yine podyuma çıkan seksi model Heidi Klum, bu kırmızı iç çamaşırının içinde görenleri büyülemişti. Üç çocuk annesi olmasına rağmen düzgün vücuduyla, hiç çocuk doğurmamış meslektaşlarına taş çıkartan yıldız, herkesin beğenisini kazanmıştı.
#1 - Kasım 23 2009, 12:07:05

Bence hala seksi.
#2 - Kasım 25 2009, 16:58:13
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.