Alternatifim Cafe

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Discussion started on Tv ve Diziler

Türkiye’nin en başarılı ve en sevilen yapımcı,sunucusu acun ılıcalı’nın çok yakında başlayacak olan yeni yarışma programı yetenek sizsiniz türkiye  hakkında yaptığı açıklamalarda programın yine varmısın yokmusun gibi reyting rekorları kıracağını ve televizyonların en sevilen yarışma programlarından biri olacağıdır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Cumartesi günleri saat 20.00 de Show Tv ekranlarında.
#1 - Kasım 15 2009, 13:19:40

Fade

Bateri çalan bi kız vardı, o neydi öyle ya.. Bayıldım. :)
#2 - Kasım 15 2009, 13:22:23

Sallan sallan bir sağdan bir soldan.Böyle bi rap şarkısı vardı.Öldüm bittim resmen.  (6)
#3 - Kasım 15 2009, 14:17:17
Zifir.

Fade

Ah evet, o vardı bi de. Seyirciler fena gaz veriyo ama. :D Napsın gaza geldi çocuk.
#4 - Kasım 15 2009, 14:48:10

Sallan sallan bir sağdan bir soldan.Böyle bi rap şarkısı vardı.Öldüm bittim resmen.  (6)

(6) Aynen. Çocuğun tipi de komiti. Sözler de hep aynı (6) Zaten ondan sonra da çevirdik kanalı. Soğuttu beni her şeyden.
#5 - Kasım 15 2009, 14:48:58
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Sallan sallan bir sağdan bir soldan.Böyle bi rap şarkısı vardı.Öldüm bittim resmen.  (6)

Ahah, evet. Beste yaptım ettim dedi, şarkıya başlayınca anladım ki aslında herkes mallıklarıyla konuşulmayı, ne olursa olsun televizyona çıkmayı seviyor, hak getire.
#6 - Kasım 15 2009, 15:46:57
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Bu yarışmaya isminden dolayı dava açılabilir bence. Resmen hakaret etmiş Türkiye'ye. Yeteneksizsiniz demiş!!!! O değilde bunun ecnebileri bu kadar da yapmacık değil yahu. Ben yakıştıramadım hiç. Seyircilerin bağırmaları falan, çok sanal. Gerçeklik adına sabitlenmiş bir olgu yok. Ama sıkıntıdan da olsa açar izlerim yine, mecburiyetten. Ne diyelim, böyle gelmiş böyle gidecek, korkarım valla. Kader utansın bir de.
#7 - Kasım 16 2009, 13:05:13
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Program vasat ve vasatın altında bir düzeyde ilerler diyorum daha şimdiden ve bunu engelleyebilecek, gidişatı daha üst seviyelere çıkarabileceklerini de sanmıyorum. Programın bu düzeyde olmasının nedenini jürinin kararlarına bağlamıyorum elbet. Nedeni bizleriz, hepimiz.
Daha ilk programdayız, bi soluklanmam gerek evet. hani daha bir çok yeteneği görmeden karar vermek olmaz. sonuçta zaman geçtikçe çıkacak önümüze kimlerin, ne ile meşgul olduğu. Fakat bir yandan da düşünmüyor değilim, kim çıkabilir şu ülkeden olağanüstü şeyler başarabilen? Tüm dünyanın ilgisini çekebilecek? yok, sanmıyorum işte.
--

Hatırlar mısınız bilmem, top sektiren kadın vardı, milli formayı giyip çıkmış. O kadını 2. tura taşıdık lan! var mı böyle bi'şey?
30 kere sektirince taşındı bir de... Şimdi soruyorum size, bu kadın 2. turda ne katabilir kendine? top üstünde dans mans edemez herhalde değil mi? İşte orda sıçtılar.

ve tabi ben insanlarımıza çok gülüyorum. hatırlayın, beyaz saçlı yogacı bir kadın vardı başının üstünde durdu.
Abi mal mısınız ya? seni mi seçsinler şimdi akıl var mantık var. başının üstünde durabilmenin yanında bu yeteneğe katabildiğin tek bir şey yok ama o programa çıkıyorsun. işte özgüven!!!! demeyin işte şöyle gözünüzü sevim. insan biraz kendini bilmeli. çevresine bakmalı. ne yapmalıydık yani ona göre? jüri ne karar vermeliydi söyleyin? türkiye'nin en yetenekli insanı başının üstünde durabiliyor hebele hübeleee!
hayır tam bir saçmalık lan! başının üstünde duruyosun. eee başka? bu mu yani türkiyenin en yeteneklisi, bu mu?

Sinnnnir oldum bak yine.
#8 - Kasım 16 2009, 13:17:14
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

13 yaşında bi çocuk vardı çok iyi dans etti ona hayır dediler şaırdım,üzüldüm çocuğun durumuna ağladı sonra ... yaşlı bi amca vardı eşiylede dans etti sonra o neydi öyle ya :D
#9 - Kasım 16 2009, 15:30:29

Anti-tiKKy

şuan izliyorum pembeli ir takım var, acıtasyon hoş değil, diğer durumlar da güldürmüyor değil.
#10 - Kasım 21 2009, 22:11:56

Akjhajkwerhakjesr.Dur dur  klarjkawerjhewr..Zuhahahha.Puhahaha.Bune lan buneeee.Ajkhasjdkhser.Neremle gülceğimi şaşırdım.Abi nedir bu kadın ya.nasıl bi yetenek.Askjaer.
#11 - Kasım 21 2009, 22:32:38
Zifir.

Motley

Ya bir adam vardı hani. 5 basamaklı sayıları çarpıyor, 4 basamaklı 16 sayıyı altalta topluyor falan. Böyle yetenekler çok az bulunur. Final gözüyle bakmadılar yalnız iyiydi. Ayrımcılık olacagını düşünüyorum. Juri hiç bir zaman hakedeni seçmedi, halk zaten başka bi alem.
#12 - Kasım 22 2009, 00:45:55

5. sınıfa kadar okumuş bide o adam. :Ç
Bi de 3 tane çocuğun borularla tuttuğu ritm vardı,harbiden güzeldi o.
#13 - Kasım 22 2009, 01:22:17
Zifir.

Tylers benim yazacaklarımı yazmışsın zaten.
Seyirci zaten jüri olmuş onlar ne derse o olur havası var .
Taklit yapmayı bir yetenek olarak benimsemeyip üstüne üstlük 3 hayır denen zırvalıkla gönderiyorlar.
Ben şimdi çıkıp Beyaz ile Şahanın taklidini yaptım beğenilmicek . Diğeri gelecek 2 göbek salla 1 basenlerinle yardır ne oldun üsttura geçtin. Üstturda biraz daha açarsın . Yetenek türkiyemizde buna denir.
#14 - Kasım 22 2009, 02:56:31
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Anti-tiKKy

Bir de kimisi var ki engelli oluyorlar, acıtasyon yapılıyor onlar üzerinden. Seyirci, sahneye çıktıgında ve şarkıyı vs. bitirdiğinde deli gibi alkışlıyor. orda hayır deseler sağ çıkamazlar zaten.
#15 - Kasım 22 2009, 15:23:33

bitane darbuka çalıp şarkı söyleyen engelli bir çocuk vardı,çocuk gerçekten çok yetenekli,izlerken harbiden duygulandım ,çocuğuda zaten ayakta alkışladılar
#16 - Kasım 22 2009, 15:52:07

Ya bir adam vardı hani. 5 basamaklı sayıları çarpıyor, 4 basamaklı 16 sayıyı altalta topluyor falan. Böyle yetenekler çok az bulunur. Final gözüyle bakmadılar yalnız iyiydi. Ayrımcılık olacagını düşünüyorum. Juri hiç bir zaman hakedeni seçmedi, halk zaten başka bi alem.

Ağzım açık izledim ben onu. Zaten matematiğe karşı özel bir ilgim var, böylelerini görünce her defasında şaşırıp kalıyorum. Garip olan o adamdan o sonuçları beklemiyordum ben. Sallıyor falan diyordum, ama bayağı bir yanıldım. Bir de Kerim'in de bahsettiği şu çocuklar çok iyiydi. O Ali midir nedir, iyice bir gt oldu zaten. Espiri yapıcam diye borularla fazla haşır neşir olmuştu. Demek ki neymiş? Arada sırada adam gibi şeyler de çıkabiliyormuş. Haydi bakalım.
#17 - Kasım 22 2009, 15:55:56
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Walla ben Zeytinburnu lu bir tonton dayi vardi ona bayildim ; ) sonra ayildim :D
#18 - Kasım 22 2009, 16:26:22
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Programı bugüne kadar hiç izlemedim ama az önce facebook ta Bilal Göreceli nin videosunu görünce bi bakayım dedim..Bilal in performansını geçiyorum bişey demiyorum ama o seyircideki rezillik nedir anlayamadım, ben izlerken utandım. Bir seyirci topluluğu duyduğu her tıngırtıda apaçiler gibi koparmı kardeşim ya. Ve bunlar kız ise çekilmez duruma geliyor gerçekten.
#19 - Kasım 23 2009, 00:23:17
He-man in abisi Çetin.

Zeitgeist

Borulu çocuklar*, Didim'den gelen 6 kişilik dans grubu ve 13 yaşındaki velet iyiydi.

* borulu çocuk ne lan lksaas
#20 - Kasım 23 2009, 06:43:36

Ben çok eğleniyorum izlerken. (6) Hatta annem: ''Ne var bunda da bu kadar çok gülüyorsun?'' der her defasında. (6)
#21 - Kasım 23 2009, 12:13:23
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Hülya Avşar katılmış herhalde jüriye. Allah'ından bulsun program.
#22 - Kasım 23 2009, 23:02:33
« Son Düzenleme: Kasım 24 2009, 11:10:53 Gönderen: 'Jezebel »
Mercey.

ağazıyla müzik yapan çocuk ,Sertab ın şarkısını söyleyen kız,esnek vücut olan kız,kafasında bardakları taşıyan adam,tabaklardan müzik yapan adam .. bunlar çok iyiydi :D
#23 - Kasım 29 2009, 12:50:28

Bizim kadar kendini rezil etmeye meraklı bir ülke daha yoktur. Cidden yoktur yani. 100 kişiden toplasan 5 tanesi belki de daha azı bir şeye benziyordu. O kafasında bardak taşıyan adamın hareketleri neydi ya öyle. Tamam, denge işidir, anlarım ama o tip ne abi? O eli ağza götürüp iş atmalar, o vahşi danslar da ne? Abartmadan yapın bir kere de bir şeyi. Sonra bir de şey vardı, zenne adam. Anasını satiyim, kusura bakmayın ama deli skmş gibi oynadı resmen. Kaburgası falan gözüktü gözüme bir ara. Sanki oryantal değil de ilkel kabilelerin başındaki kişiymiş de, arınma ritüeli falan yapıyormuş gibi. Gerçi onlar bile çok daha estetik oynarlar ya neyse. Bir de şeye sinir oluyorum, her hiphop (!) yapan kişinin çıkıp da şu yarışmaya katılmasına. Farklı bir bk yok. Beni çok çok şaşırtan hiçbir şeyle karşılaşmadım şimdiye tek. Sadece şu matematik zekası müthiş olan adam dışında. Odur asıl yetenek. 5'e kadar okuyup da, 5 haneli sayıları hiçbir işlem yapmadan çarpmaktır. Çok sinirleniyorum, çok.
#24 - Kasım 29 2009, 13:08:30
Mercey.

Program güzelde her an çoşmaya meyilli seyirci deli ediyor beni. Özellikle o her türlü müzikte kalkıp kıçını başını ayrı oynatan kızlara tav oluyorum vallaha.
#25 - Kasım 29 2009, 13:10:55
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.