Alternatifim Cafe

Herkes Kendisi Hakkında Bir Gerçek Yazsın..

Discussion started on Kişisel

Yemek yemiyorum anasını. Sınav haftasına girdiğimizden beri yemeden içmeden kesildim.
#51 - Kasım 23 2009, 22:01:33
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

İşte buna bayılıyorum.
Kimse yok, sakin, ben tek başına... Zorunluluğun yok bir kere. hesap soranın. neden diyenin yok. yakana hergün yapışanlar yok. sessiiiiz, sakin, müthiş bir an.

Yormak istemiyorum anlıyor musunuz? yeterince koştum. bırakın tadını çıkarayım ve ricam, susun. susun olur mu? bak, sessizliği dinle işte.
neyin telaşı bu lan? neyin savaşını veriyosunuz? ne rahatsız ediyor sizi? hayır o ben değilim. bensem bile yokum. bak, var mıyım? baksana! varmıyım bak bi, kolaçan et... yokum gördün mü? iyi belle bunu, yokum. belleyin. bu kadar.
#52 - Kasım 25 2009, 05:11:41
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Saçlarıma kedi tüyü ve toplayınca küçük bir kuş yuvasına benziyor diyen biyolojik ablamın o aslan yelesini kuaför gazabı olarak adlandırabileceğim bir biçimde benimkinden kısa kestirmesi çok hoşuma gitti. Mest oldum fakat tek kelime edemiyorum. Öldürücü bakışları karşısında içime kaçıyor her türlü kahkaham.
#53 - Kasım 25 2009, 19:37:40

Dün gece kafamı yastığa koyduğum andan beri sürekli hayal kuruyorum. Sürekli hayal, hayal, hayal.. Zaten hangisi gerçek oldu ki bu gerçek olsun.
#54 - Kasım 25 2009, 20:11:12

Hiç gitmek istemiyorum okula. Sadece ısrarlara dayanamıyorum da gidiyorum.
#55 - Kasım 26 2009, 17:39:17
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Gunes ve Ay

Bayramları sevmiyorum hiç pek.
#56 - Kasım 26 2009, 22:57:38

Fade

Karnım aç ama yemek yiyemem bu saatte. Yarın da eti beklicez, üff. :(
#57 - Kasım 26 2009, 22:58:30

Domuz gribinden ölen genç komşumuz, onun annesiz kalan 2 çocuğu ve boşluktaki bir eş içinmiş bu sinirli hali, üzermiş herkesi.  Mecbur kalmadıkça gülmezmiş bu kız.
#58 - Kasım 27 2009, 00:01:01
''Cehennem, başkalarıdır. ''

İlk defa bir bayramı kontörsüz geçiriyorum. Lanet olsun, valla. Canım maaşım bitecek zamanı buldu. Pff.
#59 - Kasım 27 2009, 10:59:41
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Dionysus.

Gelen bayram mesajlarına cevap veremiyorum, bu bir gerçek.Tıpkı üstteki hatın gibi, ay sonu krizi çekiyorum.Yazık, çok yazık.

Herkesin bayramı kutlu olsun.
#60 - Kasım 27 2009, 12:04:58

Any_one

yetiştirilme tarzımdan olmalı hiçbir bayram hissedemedim o hissedilenleri, aha dur mesaj atayım bayramını kutlayayım diyemedim hiç. bayramlar benim için hep ziyaret işkenceleri olarak geçer. her görüştüğünde kavga eden bir ailenin bir araya gelmesidir bayramlar. şimdi bir sürü mesaj gelmiş, hiç içimden gelmiyor cevaplamak. ayıp olacak ama. ve bu huyum hiç de büyüklük değil.

utanıyorum kendimden, ama kendimden, diğerleri umrumda değil. yazık lan. vallaha. bir de mesajda gülümsemişler dolu dolu yazmışlar yahu. nasıl yapabiliyorlar anlamıyorum ben. bir de bu bayram nezmandır görüşmediğim anneannemle görüşebilme durumum var. ağlar şimdi o kadııın. ıyy, hiç sevesim yok sizi aile bireyleri. özlemedim dicem vallaha, rol yapmıcam bu sefer.

teyzemin yolundayım, her bayram eve kapanıp ziyaretlere gelmeyen teyzemin. kaçalım teyzeee. işte, hatırladım da ne kadar olgunmuşum küçükken. hiç ses çıkarmazdım sevmesem de, giderdim kutlardım ayıp olmasın diye, hiç sorun olmazdı. artık sorun, büyüdükçe küçülüyorum sanırım.
#61 - Kasım 27 2009, 12:43:33

arsenik

Çalınan her kornayı servis kornası sanıp yerimden hopluyorum. Zıplıyor da olabilirim, orası karışık durum.
Her gün servisi en az 5 dakika bekletmekten, Erol amcanın 'kızıım niyeğ mi uyanamıyoğn sen? Bıktığm ama ha beklemeyeceğm bi dahağğ!' demesinden bıktım. Ama o 5 dakika içerisinde ne güzel rüya görüyorum ben bilmiyorlar. O, 5 dakika uyku sayesinde ayakta duruyorum ben.
#62 - Kasım 28 2009, 17:47:52

Gökbige

İntikam almayı, intikam alacağım kişiyi süründürmeyi çok severim.
Sanalda yaptığım tartışmalar zerre kadar bir tarafımda değil.
İstediğim kişiyi iki saniyede silerim.

üç gerçek. -_-
#63 - Kasım 28 2009, 19:06:15
« Son Düzenleme: Kasım 28 2009, 19:06:36 Gönderen: Jelli Boon »

Uğraşmıyorum.. olursa olur, olmazsa ekime kadar diyorum.

Mesela sevgili yapmak... onca potansiyel sevgili var etrafta. yarım saat uğraşsam biliyorum ki tav edicem o hatunu. evet çok net anlayabilirim bunu. hepsini değil elbet. kimi tav ederim belli olur o. herkesin olması saçma lan zaten. ne zevki kalır o zaman sevgili olmanın? ne diyodum? heh... yarım saat ya, çok değil. ama işte yapmıyorum. cevabı çok basit. ilgimi çekmiyor. sırf bir kıza gün aşırı ''aşkım, bebeğim, ehehehe seni seviyorum'' demek için koluma takmam onu. ki iğrenç gelir bu tür ilişkiler bana. buram buram yapmacıklık kokan, samimiyetsiz ilişkiler! nefret ediyorum anlıyo musun? çarşıda, sırf yanında kız olduğunu görsünler diye bir kızla çıkan erkek olmaktansa, adam gibi ilişki yaşayabileceğin hatunu bulana kadar sap gezen erkek olmayı kayıtsız şartsız kabul ederim.

---satır arasıgibi spoiler---
tek gecelik ilişki başka. o ihtiyaç. o sadece sabaha kadar süren, libidoyu tavana değdirmemek için girişilen zevkli bir icraat. aynı mastürbasyon gibi işte. ya da yemek yemek gibi. su içmek, sıçmak, geğirmek. gerekli lan işte.
---satır arası spoiler---

fakat işte bazıları var, değil yarım saatte, tersine gittiğin veya sırf ''sen'' olduğun için ömrübillah pas vermeyecek olan. işte bu türler, karşısındaki erkeği adam edene kadar yıldırır, sonra sevgilisi olmaya yanaşırlar. ya da sevgilisi olur, öyle adam eder. bir de böylesinin diğer bir versiyonu yani bana göre en iyisi, kendini bilen, kendi gibi düşünen erkeği bulana kadar bekleyen, bulduğu zaman bile öyle hemen tav olmayıp, iyice doğru mu diye gelecekteki erkeğini kıvama getirene kadar bekleten. mesela böylesi bana denk gelmez. gelir de sevgilim olmaz. çünkü ben adam olmam. akıllanmam. bilmem... bi nedeni yok. ama yine de olmayacak duaya amin demek mutlu eder beni. peşinde koşmak senin, seni sevmek. bütün terslemelere rağmen.

dedim ya, uğraşmıyorum. ha uğraştıklarım olmuyor mu? oluyor... ve belli de ediyorum ne istediğimi, hatun anlıyor yani. ama... sonrasında akışına bırakıyorum. son vuruşu yapmaktansa, yine olacağına varır diyor, herşey rayına oturana kadar tartıyorum, tartılıyorum. tartıldığımı da en az o sivri beyinler kadar iyi biliyorum. ne olacağını da biliyorum, sonunu da tahmin ediyorum. ama yine de koşuyorum işte.

sonra ne mi oluyor?
o kızlar, yani saydıklarım, aralarında bir kurul oluşturup, gerekirse sabaha kadar benim gibilerinin kritiğini yapıyorlar. acaba burda ne demek istedik, acaba şu konuda ne düşünüyoruz, acaba onunla aynı şeyi mi düşünüyoruz, acaba haklarındaki planımız ne, acaba samimimiyiz, acaba doğruyu mu söylüyoruz, aslında kimiz, ne demek istiyoruz, neden öyle diyoruz, niye böyle davranıyoruz...

aynen ya, aynen böyle. sekmez hiç. hem de konuşmaktan nefessiz kalana kadar sürebiliyor. tabi bazılarında. bazılarındaysa konuşmaktan çok, asıl önemli olan mevzular yatağa taşınıyor, yastığa başını koyduktan sonra düşünülüyor.

bu bildiklerim, benim gerçeğim işte.
---

O değil de, arkadaşım tezkeresini aldı ve bugün ilk defa buluştuk. onun sevinci var.
15 ay kızsızlıktan kırılmış bizimki. normalde konuştuklarımızın 4-5 katı boyutunda karı kız muhabbetine girdik. ve hiç de kibar değildik :) kimin nasıl iyi seviştiğini analiz etmek mesela, en güzeli, en komiği de o lan... ''hacı bu ne sevişir varyaaa''

haddcanlarım yattım ben.
#64 - Kasım 29 2009, 05:34:38
« Son Düzenleme: Kasım 29 2009, 05:44:08 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Any_one

bunu yazmazsam içim rahat edemez. ve şimdi izin verin istediğim gibi güleyim; ahahahahaha. evet, sakinim.
şimdi;
ben küçükken şöyle 9-10 yaşlarımdayken bir karar almıştım ve bunu anneme söylemiştim, annem de kabul etmişti. ahaahahhaaha.
geliyooo;;;;        '' bu eve pippi giremez yasağı.  ''        yarııııııııl. ahahahaha. sanıyorum ki ya dayım ya da annemin bir erkek arkadaşının yaptıkları yüzündendi. bir daha evimize pi pi girmicek lan! diyerek hatta ağlamış bile olabilirim sinirden. ahahahha. ama sanmayın ki o ''pippi'' kelimesini masumiyetimle, bilgisizliğimle söylüyorum. biyolojik adını da söyleyebilirdim (şimdi söyleyemiyorum çok kaba geliyor, ağzıma almayayım hiç ahahahah), erkek de girmicek diyebilirdim. işte oraya komiklik katmıştım azıcık. yahu onu bırak karar komedi ahahaha. eve pippi giremez ne ya? dedem bile giremiyordu o derece. ahahahaha. neyse, daha sonra doğum günüm için eve gelen erkek arkadaşlarım yüzünden bozulmuştu bu yasak. ahahahaa. aklıma geldi dün gece. ahahahaha.

lan pippiye bile sansür koyulmuş. ahahaha. ve ve bence evimizdeki huzur bu yüzden var, hâlâ inanıyorum buna. ne kadar az pippi o kadar huzur. ahahahahaaha. aaaof. :\ 

şimdi hatırladım da, pi pi dememiştim ben, s.k demiştim o sinirle. öyle sinirliymişim size. ahahhaa. o yaşta ''bu eve s.k girmicek!!'' demek ne demek yeaa?! bi de bunu anneye bağırarak söylemek... dostum ben küçükken çok sorunluymuşum. ahahaha. yok yok gayet güzel bir çocukluk geçirdim de arada böyle fevri hallerim oldu tabii.
#65 - Kasım 29 2009, 12:56:18
« Son Düzenleme: Kasım 29 2009, 14:27:21 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

Proculianus

Ne zaman ders çalışmaya niyetlensem, uyku bastırıyor aniden. Biraz uyuyayım sonra çalışırım diyorum. Uyuyorum, uyuyorum ve uyuyorum...
#66 - Kasım 29 2009, 13:37:25

Babama karşı çok şey tutuyorum içimde. Bendeki her şey bundan kaynaklanıyor temelinde. Bir gün gelecek, daha fazla almayacak içim. O gün için endişeleniyorum.
#67 - Kasım 29 2009, 13:40:41
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Fazla sinirli hallerimden kurtulmam lazım.
#68 - Kasım 29 2009, 14:54:00
Zifir.

sağa sola laf sokuşturmasam iyi olcak.bugünlerde bu huyum arttı.
#69 - Kasım 29 2009, 15:04:57

modern zamanlarda ask dipdudududududu

Dionysus.

Hep aynı şarkıyı dinliyorum ben.Belki, çok sıkılırsam başka bir şarkı açıyorum fakat olmuyor.O tadı bulamıyor, yine aynı şarkıya dönüyorum.E bıktırmıyorda meret.Sonum hayrola.
#70 - Kasım 29 2009, 18:23:36

Shakira'nın son albümünü çok beğeniyorum. Böylesi bir gerçekle karşılaşmadığınıza da eminim.
#71 - Kasım 29 2009, 18:53:56
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Hevai

Off çok kararsızım hala. Kafayı yiyeceğim ciddi ciddi.
#72 - Kasım 29 2009, 19:00:45

Abim olsaydı ancak şu an kuzenimi sevdiğim kadar severdim heralde hatta bu kadar bile sevemezdim. Hayatımda tanıdığım en doğru dürüst insan kendisi. Ayrıca dün akşam gözümü açıp beni kendime getirdiği için de teşekkürü bir borç bilirim. Hayranım sana abiii'mm.
#73 - Kasım 29 2009, 21:21:07

Zeitgeist

Eminönü'nde turistin biri geldi, 'İngilizcen var mı?' dedi, 'Biraz' dedim. Başladı konuşmaya. Abicim, sakin ol, zerre s**m anlamıyorum da diyemiyorsun, hele 'az sus da motorun soğusun.' asla. Tek anlayabildiğim, 'Topkapı ve Ayasofya'yı' sorduğuydu. Her ikisininin de nerede olduğunu biliyordum ama, 'biz burada yabancıyız, yeni geldik.' diyebildim sadece. Sırf rezil olmamak, tıkanmamak için. Allahsız turist.
O değil de, ilk turist münasebetim bu olmuş oldu. Fiyaskodur ama, iyidir iyi. Onu bile konuşamayacağımı düşünürdüm kendimi bildim bileli.
#74 - Kasım 29 2009, 22:55:04

arsenik

Bütün paramı boğazıma harcayabilirim. Önce Burger, ardından Mc, sonra Big&Big.
Yediğim şeylerin hesabını yapamadım bile. Hâlâ canım tavukburger çekiyor. Offf. ):
#75 - Kasım 29 2009, 23:09:39

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.