Alternatifim Cafe

Cepten maç izleme imkanı

Discussion started on Mobil Operatörler

Turkcell Lig TV'yi telefona taşırken, Vodafone webşın'la sayfaları ekrana sığdırıyor, Avea ise sevdiğiniz ünlüyle chat imkanı sunuyor.

• Turkcell-im'den video izle: Turkcell-in wap sayfasındaki video ikonuna tıklayarak dailymotion.com, izlesene.com, vidivodo.com, timsah.com'daki videoları izleyebilirsiniz.

• Konuşan ilan: Basılı reklam materyallerinin üzerine yerleştirilecek ikona cep telefonu kamerası tutarak, ilanın anında video olarak izlenmesini sağlayan bir servis. Bu servisten 3G abonesi olan ve telefonu görüntülü görüşme destekleyen tüm Turkcell'liler ücretsiz yararlanabilir.

• Lig TV: Lig TV ile MobilTV uyumlu cep telefonu olan 3G aboneleri maç ve spar haberlerini heryerde cep telefonlarından izleyebiliyorlar. 'TV yazıp 2222'ye SMS göndererek Turkcell MobilTV servisine abone olan Turkcell'liler, Lig TV'yi aylık ve günlük seçeneklerle izleyebiliyor. Lig TV paketine aylık tüm vergiler dahil ayda 19.9 TL/130 kontöre ya da günlük 9.9 TL/70 kontöre sahip oluyorlar. Aylık pakette bir ay boyunca toplam 20 saat, günlük pakette ise bir gün boyunca 8 saat Lig TV izleyebiliyor.

• Uzman TV Portal: İstenilen her konuda alanında uzman kişilerin hazırladığı videoları izleyebileceğiniz 3G servisi. Waptan UzmanTV sayfasına girerek izlemek istediğiniz videoyu seçip, abone olarak veya tekil içerik satın alarak izleyebilirsiniz.

Kendi arasayfanı oluştur

• Webşın: Verileri sıkıştırdığı için transfer edilen verinin boyutunu yüzde 90'a kadar küçültebilen webşın ile cep telefonundan web sayfalarına erişim çok daha hızlı oluyor. Uygulama ile Web sayfaları cep telefonlarının ekran boyutuna uygun olarak adapte ediliyor ve böylece bir web sayfasını bütün olarak ekranda görüntülenebiliyor.

• Anasayfam Beta: Anasayfam Beta ile haber, finans, yaşam, teknoloji ve spor gibi 30'dan fazla 'Widget' arasından favorilerini seçen herkes kendi kişisel web sayfasını oluşturabiliyor.

• Vodafone Taksi: iTunes Store üzerinden indirilebilen ücretsiz Vodafone Taksi uygulaması, tüm iPhone kullanıcılarına GPS ve A-GPS teknolojilerini kullanarak en yakın taksi durağının mesafesini, iletişim bilgilerini ve yerini harita üzerinde gösteriyor.

Ücretsiz müzik indir

• İnteraktif TV: İnteraktif TV ile 3G aboneleri sadece yayınları izlemekle kalmıyor aynı zamanda yayına da dahil olabiliyorlar. Bu servis ile birlikte aboneler televizyon programlarına görüntülü canlı arama yapabiliyor, kendilerini televizyon ekranında görebiliyorlar.

• Ünlülerle sohbet: Bu uygulama kapsamında 9080'i arayan Avealılar, video portal servisi üzerinde aralıklarla düzenlenen ünlülerle sohbet hizmeti kapsamında cep telefonlarından sevdikleri ünlüler ile görüntülü olarak sohbet edebilme fırsatına kavuşuyorlar.

• Müzikindir: 3G aboneleri 100 binden fazla yerli ve yabancı şarkıyı 2009 sonuna dek ücretsiz olarak ister cep telefonlarına, ister bilgisayarına indirebiliyor.
#1 - Kasım 11 2009, 14:57:19
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.