Alternatifim Cafe

Söyleyemedikleriniz...

Discussion started on İtiraflar

hey sen.
ne hikmetse sınavlarda şürekli çaprazıma düşen
sarı saçlı mavi gözlü çocuk!
2 sınavdır senin sarı saçların ve mavi gözelerin yüzünden konsantre olamıyorum.
senin arkan dönük olsa bile bakma ihtiyacı hissediyorum .
neden çünkü sarı saçların ve mavi gözlerin var.
500 kişiden benim çaprazımımı buluyorsun cicim hıh?
yapma gözünü seviyim.
severim.
gözünü.
#26 - Kasım 15 2009, 23:49:33
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Any_one

yalnız kalmak istiyorum şu üç gün boyunca. kimseler ilgilenmesin benimle, kimseyi görmeyeyim, midem bulanıyor. ha, bi senle konuşurum, o ayrı.
zaten ikinci gününde yağlanan saçımla yıkanmak bile zor geliyor bana, görmeyin saçlarımı, odamın halini. sesimi de duymayın, yok zaten. üç gün lan, dayanın azıcık.
uzaklaşmak istiyorum aslında hayatımdan. biraz kendimle kalmak istiyorum. umarım üç gün yeter.
#27 - Kasım 16 2009, 16:42:22

Erdem çık git hayatımdan,lütfen.
#28 - Kasım 16 2009, 17:00:53
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Kıskandın. Valla da kıskandın. Nooldu cicim zoruna mı gitti.
Çatla.
#29 - Kasım 16 2009, 18:13:29

Yalnızca bir anlıktır mutluluk.
Sevdalar, heyecanlar; Hepsi bir anlık.
Kalansa, tortusudur hayatın,
Yalanlar ve acılar; Bir de yalnızlık.

Sırf biri mutlu olsun diyemi bu yaptıklarim bazen seni harby anlamiyorum bea  adamım nedir bu derdn kendini bile dogrulamiyorsun Aferin devam et aynen böyle devam et.. ..
#30 - Kasım 16 2009, 19:32:55
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Canımı sıkıyorsun artık. Öyle böyle değil, anlatamam derecesini. Ya adam gibi davran, ya çık git. Ok?
#31 - Kasım 16 2009, 20:25:53
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Proculianus

Kalemine kurban olurum senin. Bana oku onları.
#32 - Kasım 16 2009, 22:27:03

Baby, did you forget to take your meds?
#33 - Kasım 16 2009, 22:34:14
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Any_one

siz ikiniz var ya siz ikiniz; derhal aranızda ne sorun varsa çözüp dost oluyorsunuz yeniden. kırarım kafalarınızı. evet, siz ikiniz. evet lan ikiniz, başka kim olacak? e tabii ikinizden birinin aklına gelmeyebilir bunu okuyunca gelmesi gerekenler o zaman ben de pes ederim işte.

negzel yazmışım öyle, tam da istediklerimin dikkatini çekti. tamamdır, daha fazla alınmanıza gerek yok. ((( :
#34 - Kasım 17 2009, 00:19:00
« Son Düzenleme: Kasım 17 2009, 13:15:27 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

Sa-na-ne ?
Adını duyduğumda sinir krizi geçiriyorum artık. Uzaklaş evladım yakınımdan ve uzağımdan.. Sana mı kalmış benim ne yaptığım ve neden yaptığım ? Canım istedi gittim, canım istedi kaldım. Sanane oluyor ? Bunun hesabını gidip ne hakla soruyorsun benden başkalarına?
İlgilenmiyorum artık senle fark etmişsindir, sende benle ilgilenme ;)
#35 - Kasım 17 2009, 13:09:27
« Son Düzenleme: Kasım 17 2009, 16:39:47 Gönderen: Rüyam.. »
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Zeitgeist

Sunucu olamıcam kesin. :D Gizem gibi kal**k bir rakibim varken, işim zor. Hufffffffffff. *-*
Okul başkanlığı içinde ona oy vermiştik halbuki. Kimseye insanlık yaramıyor bunu anladım.
#36 - Kasım 17 2009, 15:17:34
« Son Düzenleme: Kasım 17 2009, 15:24:17 Gönderen: Fıstıkçı Şahap »

Gunes ve Ay

Belki önemsemiyosun, belki farkında değilsin, hatta tınlamıyosun bile belki ama benim içimin yağları eriyoooooooooğğ !
#37 - Kasım 17 2009, 18:52:08

sessiz yalnızlık

Oha diyemiyorum mesela abime.Geçen "Recep Tayyip tek başına yönetmeli bence ülkeyi" dedi lan.Latife yapmıştır ama dimi?Yapmıştır dimi?Off o dakikadan beri çıkamıyorum bunalımdan. sjakdhjskfhd.
Gidip sormalıyım. (brb)
#38 - Kasım 17 2009, 20:03:50

arsenik

Ehehyleyho 6-6 atılır mı Mertom? Üst üste 2 kere atılır mı peki? Mafettin olm, gitti karizmam. allaam face'e sonucu yazmaz inşallah. www
#39 - Kasım 17 2009, 20:44:15

bencil herifin tekisin oğlum sen.
kırdığın kalpler burdan oraya yol olur.
kıramıcaksın ama benimkini.
değersissin çünkü.
değersiz.
#40 - Kasım 17 2009, 23:32:06
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ''Seni seviyorum'' sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek. Seninle olmanın en heyecanlı yanı ne bi...liyor musun? Aynı şeyleri seninle aynı anda düşünmek birlikte ağlamak gülmek. Ve buradayken bile seni çılgınca özlemek... Seninle olmanın en acı yanı ne biliyor musun? Seni hiç tanımadığım bir sürü insanla paylaşmak. Senin yanında olan, seninle konuşan herkesi çocukça kıskanmak. Seninle olmanın en mutlu yanı ne biliyor musun? Tanıdık birileriyle karşılaşma tedirginliği ile yollarda yürümek yan yana... Elimdeki şemsiyeye inat yağmurda ıslanmak birlikte. Elimde kır çiçeğiyle seni beklemek... Aynı mekanlarda aynı yiyecekleri yemek. Seninle olmanın en romantik yanı ne biliyor musun? Sensiz gecelerde sana söyleyemediklerimi yıldızlara aya anlatmak... Okuduğum kitabın sayfalarında dinlediğim şarkıların türkülerin şiirlerin her mısrasında seni bulmak. Seninle olmanın en zor yanı ne biliyor musun? Seni kaybetme korkusuyla hayatta ilk kez tattığım o tarifsiz duygularımı umut denizinin ortasında küreksiz bir sandala hapsetmek. Sevgili yerine yıllarca dost kalmayı başarmak. Yalın ayak yürümek bıçağın en keskin yerinde. Kanadıkça tuz yerine gözyaşlarımı basmak yüreğime. Seninle olmanın tek yan etkisi ne biliyor musun? Nereden bileceksin? Sen benimle hiç olmadın ki. Olsaydın avuçlarım terlemezdi... Isırmazdım dilimin ucunu... Özlemezdim seni yanımdayken.Kıskanmazdım. Korkmazdım yollarda yürümekten. Islanmazdım yağmurlarda... Yıldızlara aya dert yanmaz, böyle her şarkıda sarhoş olmazdım. Korkmazdım seni kaybetmekten ayaklarım kan revan atlardım sandaldan denize... Ve her kulaçta haykırırdım seni.. Ama sen hiç benimle olmadın ki... YA AKLIN BAŞKA YERLERDEYDİ YADA YÜREĞİN...
#41 - Kasım 17 2009, 23:41:34
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Özlem ağır basıyor bazen, gidiveriyorsun peşinden işte. Huzurluyum en azından.
#42 - Kasım 17 2009, 23:57:07
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

sevmiyorum :)  eskiden böylemiydin.
rüyalarında dolaşıyor , ağlatıyordu her gün seni  , yağacak yağmur yok artık
Sonunda özgürsün ...
#43 - Kasım 18 2009, 00:07:50
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Cok zaman var gibi gozukse de aslinda yok.. Hele bir doneyim.. O zaman hesaplasacagim hepinizle..
#44 - Kasım 18 2009, 11:00:08
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

sessiz yalnızlık

Ahh be bitanem , takma kafana bu kadar beni. ;D
Hayır yani senin adına üzülüyorum.Ciddi ciddi sorun oluşturmalıyım senin için.Canımı daha fazla sıkmaya devam eder isen senin için iyi bir son göremiyorum ufukta.Lan birde seni nasıl keklediğim geliyor aklıma , kopuyorum.Akıllıyım diye geçin sen hadi.Allahın mongolu. (6)
#45 - Kasım 19 2009, 19:36:57

arsenik

Bazı salaklara yaptığın malca oyunları bana oynamana gerek yok. O salak gibi değilim allaa şükür, anlıyorum anında. Ve iğreniyorum artık senden. Amacına ulaştın mı bilemem, mucudum.
#46 - Kasım 19 2009, 20:07:28

Neye el atsan b*k oluyor farkında mısın? Bence sen köşene çekil, ben köşeme çekileyim. Fazla konuşmak, gülmek, ısınmak iyi değil bizim için. Oldu mu? Hadin o zaman bys.
#47 - Kasım 19 2009, 20:37:49
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Any_one

ahahaaha kıvır kıvır şimdi. bu kız karşıma çıkmasın vallaha sevap günah dinlemeden dalarım, döverim, kan revan içinde bırakırım. salak ve gereksiz olup da kendini bi b.k sanmaya devam edenlere tahammülüm yoktur çünküsüm.
o değil de benim bunları sırf eğlence niyetine bi yazışım var, neden yazıyorsam. ehehe. la sen beni niye çağardın? aahhauaha.
#48 - Kasım 20 2009, 00:47:02

Artık çabalamayacağım,tek kürelekle kayık gitmiyor malesef.
#49 - Kasım 20 2009, 13:10:09

Köpek olduğunu biliyordum da bu denli ısıracağını bilmiyordum,
en ala köpeğin sen olduğunu bilmiyordum.
Tuttuğun yolun ateşe çıkacağını sezmiyorsun
ve kör oldun önünü görmüyorsun.
#50 - Kasım 20 2009, 15:18:42

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.