Alternatifim Cafe

Söyleyemedikleriniz...

Discussion started on İtiraflar

"Hem şaşırıp hem mutlu oldum. Kerim var, Emre var.. Semih nerelerdesin?"
söyleyemiyorum bunu, msn açmıyor pislik -__-'
#76 - Kasım 28 2009, 17:40:15
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Lan bi insan bi kadının dedikodusunu tam 1 saat yapar mı? Tanımıyoruz kadını, ta-nı-mı-yo-ruz. Bize ne lan. İçim daraldı ha.
#77 - Kasım 29 2009, 23:10:59

Çok sinirliyim sana tamam mı? Şaşırttın beni hem de çok. Ben de diyorum nedendir bu tavır değişikliği. Ama asıl salak benim ne diye bu kdr düşünür edersin bu son olsun aynı salaklığı bida yaparsam.
 Kızıyorum şaşıyorum üzülüyorum çok öfkeliyim  ama kimin umurunda mal'lık bizzat bende.
#78 - Kasım 30 2009, 13:24:39
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

arsenik

Dediler kimse böyle güzel gülmüyor. Neyiniz var?
Gözlerinin içine baka baka, bağırırcasına söylemek.
#79 - Kasım 30 2009, 15:08:34

Keşke gelebilseydim yanınıza lan,okey oynardık =/
#80 - Kasım 30 2009, 15:16:08
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

1 ay görüşemeyecek miyiz şimdi? :/
#81 - Kasım 30 2009, 15:20:56
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

Hiç sallamıyorum sizi tamam mı? Profile de sadece Gülşah'ı yazıyorum oldu mu? Ağlayın lan hadi! (6)
#82 - Kasım 30 2009, 17:05:18
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Bugün, "Neden doğum günümü kutlamadın?" diyen müdürümüze, "Çektir git!" diyemedim. Söyleyemedim. :Ç  Tamam, anlıyorum bana karşı ilgin var ama ağır ol müdür İso.  (6) Ben ne bileyim senin doğum gününü? Sanki herkes kutladı ben kaldım. Müdürüne bak okulunu al! -yok, okula hakaret olmamalı-
#83 - Aralık 01 2009, 16:27:55
Destiny is for losers.
-B.

Yatıp kalkma saatimede karışacaksanız ben niye yaşıyorum? Diyemedim, diyemeyeceğim.
#84 - Aralık 02 2009, 00:08:09
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Hayatımı şarkılar belirliyor.
Onlar sayesinde mutlu,onlar sayesinde mutsuz oluyorum.
#85 - Aralık 03 2009, 16:02:54

Dionysus.

Kursta bir lawyer'ımız var, düşman başına.Ademoğlu her fırsatta rich man farkını atıyor ortaya.
Bugün hoşlaştığımız etkinlikleri sayıyoruz bir bir.Hepimiz i like reading deyi basit hayatlı tümceler kurarken, adam tutupta i love surfing, i love skiing diyor.Love birde yani, like bile değil.Bizim gibi fakırler okumaya bile aşık olamazken, şahsiyet kayak yapmaya aşık.
Paranın gözü çıksın.
#86 - Aralık 03 2009, 23:28:03

Lanet olacası İhlas. Geldi tanıttı su arıtma sistemini ekti şüphe tohumlarını. Niye geldiniz lan bize, su içemiyorum sizin yüzünüzden.
Hani elemana söylemek istedim fakat sustum gitti.
#87 - Aralık 04 2009, 00:03:07
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Unutmam lazım, unutmazsam olmaz çünkü..
#88 - Aralık 04 2009, 09:50:40
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Lanet olacası İhlas. Geldi tanıttı su arıtma sistemini ekti şüphe tohumlarını. Niye geldiniz lan bize, su içemiyorum sizin yüzünüzden.
Hani elemana söylemek istedim fakat sustum gitti.

bize de geldiler tanıttılar anneme de verdiler gazı ve girdiler 1200 lirayı ama ihlas değil rainbow
arkalarından neler söyledim de yüzlerine diyemedim
#89 - Aralık 04 2009, 10:42:32

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Yeni insanlar, yeniler, yeni, yen, ye, y.
#90 - Aralık 04 2009, 22:34:56
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Dionysus.

Belki iki harfli bir mesaj bitirecek herşeyi. Yinede azmedip iki cümleye sığdırabiliyorum bunu.Kendimi bitiriyorum fakat sonunda, her defasında sevdiğimi söyleyerek.
#91 - Aralık 04 2009, 22:37:22

inat ettim gereksiz.
akışına bırakmalıydım.duygularımı ne kadar daha kontrol altında tutabilirimki.
kontrol manyağı oldum çıktım.ben bu değildim biliorum canlar.
#92 - Aralık 05 2009, 00:30:16
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Sabır katsayımı mı ölçüyorsun?Bi tavan yaptımı, tabana yapışırsın dikkat et güzelim. . .
#93 - Aralık 06 2009, 02:26:05
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

Any_one

Sen bana doğum günümde keman almadın ya, (küfür) o iki yıl sonramın.
genç bir kız olarak senden bir bk istediğimi hatırlamıyorum sayın bayan. ihtiyaçlarım dışında size masraf çıkarmadım hiç fakat siz benim ihtiyaçlarımı kafama kakıyorsunuz ''bak sana böyle bak sana böyle'' diye halbuki bilmiyor musun anne insanı. diğer genç kızlar bu ihtiyaçları geç ne bk şeylere para harcatıyor ailelerine. tamam lan, iki yıl sonra. bak bir de doğum günümde de bi şey almadı hani, hiç de ses çıkarmadım. iki yıldan beri keman istiyossss. baba çalışsaydın da para yollasaydın lan bana. gtklekler sizi. anca delilerle uğraşın siz. yahu ilk defa bi şey istemişim, ek bi şey istemişim, lüks bi şey istemişim ona da izin yok yea. zor geliyo taksitle keman almak. zor geliyo ayda bi elli veya otuz lira ödemek. üç ay buna sabredememek. o bir milyar ne bklara gidiyo ya uf. iki kişiye madem yetmiyo o bi milyar, bi buçuk milyar, niye bana burs vermiyorsunuz lan o zaman? zenginmişiz biz. kadın bi keman alamıyor lan bana. sisteminize keman yayı sokayım. aileme de sokayım.
#94 - Aralık 06 2009, 03:51:08
« Son Düzenleme: Aralık 06 2009, 06:40:03 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

O not verilir mi bana? İki puan daha verecektin altı üstü, ölmezdin ya! Bak senin yüzünden pederle papaz olduk. Oysa emindim beş geleceğinden, iddiaya girdim herifle, makineyi koydum ortaya hemde!! Bk oldu şimdi. Bari adımı yazdığım için verseydin o iki puancığı. Ne uyuz hocasın lan!

Bana bu güzel(!) haberi veren e-okul sistemini de öperim buradan, oldu mu? Al.
#95 - Aralık 06 2009, 13:17:46
Destiny is for losers.
-B.

Sanırım 4 altın kuralın birtanesi senin yaptığın olaydan ötürü zedelenmiş gibi duruyor 4ay geçti üstünden ama kuşku var içimde o yüzdendir bu saçma sapan hareketlerim. . .
#96 - Aralık 06 2009, 19:04:43
« Son Düzenleme: Aralık 06 2009, 19:05:36 Gönderen: Matis... »
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

Dionysus.

düşündüm yalnızca.
Daha kötüsü ne olabilirdi? Hayatım boyunca gelenin gidenin sarstığı güvenim, kimseyi sevmeme olanak vermiyorken, neden başkalarında arıyordum ki sorunu? Herşey bendeydi aslında.Olanım bitenim, herşeyim. Artık ne çeşit bir hastalığa dönüştüyse bu, doğru düzgün düşünmeme imkan vermiyor birde üstüne herşeyden şüphelenmeme yol açıyordu.Nefes alamıyordum bazı bazı.Beynim karışlığa daha fazla dayanamıyor, infilak ediyordu ardından.Kaç kez geçirdim o krizleri, sayamadım bile.Tek ilacın delice ağlamak olduğu bir hastalık bu.Kinini, nefretini, aşkını sevgini göz yaşlarıyla, binlerce damlalarla akıtıp sel etmek.Rahatlatıyordu bir yere kadar.
Şimdiyse yeterliliğin sonundayım.Tükeniyorum git gide.Hayır anlamsız, saçma sapan cümleler kurupta zihnimde canımı bu denli sıkmak niye? ben anlayamıyorum kendimi.Birileri beni bana anlatmalı artık.
#97 - Aralık 06 2009, 19:16:57

Hani diyorum muhabbeti bu kadar ilerletmişken çıksak diyorum
ama ben bunu ona diyemiyorum ki yemiyor  (6)
#98 - Aralık 06 2009, 22:58:31

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Kırdım seni anne, özür dilerim.
#99 - Aralık 07 2009, 17:04:01
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

"Ulan koskoca D&R'da Evliya Çelebi'nin Seyahatnamesi olmaz mı? Yazıklaaar olsun!!" demek isterdim o satıcıya. Fakat sarışındı, can noktamdan vurdu beni.
#100 - Aralık 07 2009, 17:36:39

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.