Alternatifim Cafe

akrep

Discussion started on Astroloji

Aşk / İlişkileri
2005 yılı size aşkta hayal kırıklıkları getirmiş olsa da aşka kalbinizi kapatmayın derim.  Mart sonuna  kadar boşlukta kalma ve yalnızlık duyguları sizi üzmesin..bu yıl beyaz atlı prensiniz sizi bulacak.  Unutmayın  pozitif enerji ve düşünce gücü size özlediğiniz mutluğu verecektir. İlişkilerinizde kin gütmeyin ve agresif olmayın.

 İlişkiler  2. baharını yaşayacaklar. Bekar akrepler nihayet muradınıza eriyorsunuz. Yine de “evet” demeden önce iyi düşünmelisiniz.   

 

İş / Para

Aşkta yaşadığınız mükemmellikler iş hayatınıza da yansıyacak. Kariyeriniz ile ilgili güçlü ve büyük bir yükseliş yaşayacaksınız. Ancak biraz sabretmelisiniz. Eylül ayından itibaren şans gezegeni Jüpiter devreye girecek ve aniden ve akıllıca kullanılmak istenen uzun vaatli fırsatlar karşınıza çıkacak. İş hayatınızda başarı grafiği hızla yükselecek.  Başka  insanları da kolaylıkla ikna edebiliyorsunuz. Konuşma yeteneğinizi iyi kullanın ve şansın sizden yana olduğunu unutmayın.

 

Sağlık / Keyif
 

Bu sene sağlıklı ve neşelisiniz.  Bu tabloyu bozacak açılar yok. Ocak,nisan,haziran, Temmuz

ayları en  şanslı aylarınız olacak. Güçlerinizi gayet amaçlı ve düzgün kullanıyorsunuz. Bu kadar çok şeyi  başarabilmeniz şaşırtıcı değil.  Yıldızların sizden yana olduğunu bilin.   Kendinize bir uğraş bulun,resim veya bir müzik aleti çalmak size çok pozitif etkiler yaratacak.

#1 - Ocak 16 2006, 22:07:25
« Son Düzenleme: Ocak 18 2006, 14:22:52 Gönderen: moonlight »

ben mesela
#2 - Mart 09 2006, 17:28:05

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.