Alternatifim Cafe

'Şişmanlara sinir oluyorum!'

Discussion started on Magazin

Eski manken Ebru Şallı'dan şişman bayanları kızdıracak açıklama geldi

Yakında 'Zenci Poposu' adlı bir pilates DVD'si çıkaracak olan Ebru Şallı Tan şişman kadınlardan duyduğu 'rahatsızlığı' anlattı.

Etiler Dalmaz Center'da bulunan Celebrity Fitness'ta pilates dersleri vermeye başlayan Ebru Şallı Tan, Türk kadınının popo ve kalça bölgesini forma sokmayı amaçladığını söyleyen Şallı şişman kadınlar için, “sakın güzelim demesinler” dediği için şişmanların tepkisini çekecek gibi.
#1 - Ekim 23 2009, 18:33:29
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Aha bak şimdide ben sana sinir oldum hatun. Kendin kemik torbasısın bize mi çamur atmaktasın?

-Şimdi bunu okuyan kişiler sanmasın beni bi kaç ton, litfin-
#2 - Ekim 23 2009, 19:56:03
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Dua etsin de, zencileşen Türklerden bir selam gelmesin kendisine. Kocasına yazık, başa çıkılmaz öylesiyle.
#3 - Ekim 23 2009, 19:58:29
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

senin gibi çöp olmak zorundamıyız
#4 - Ekim 24 2009, 12:59:26

seni mi gerio yaa sen kendi kemik şekline bak
#5 - Ekim 24 2009, 13:06:08
'

Onlar da sana sinir oluyor. :))
#6 - Ekim 24 2009, 21:32:37
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Zeitgeist

2 gramlık kıçıyla ve fındık memeleriyle gelmiş şişmanlara laf atıyır.
#7 - Ekim 24 2009, 21:36:48
« Son Düzenleme: Ekim 24 2009, 21:37:06 Gönderen: Gebere Jackson »

Akjfddaskşljffaşlsdfkjaşsdklfajsdşflkasdfsad. :Ç
#8 - Ekim 24 2009, 21:49:53

başlığı okudum.kesin bnu ebru şallı söylemiştir bak açayım kesin o dedim içimden.sağolsun beni haksız çıkarmadı. (6)
#9 - Ekim 24 2009, 21:58:54
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

Ceren wedjhedrahrku  (6)

O şişmanlar seni alır sonra bide direği alır  :))
#10 - Ekim 24 2009, 22:02:12
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

...guilty...

Benden nefret ediyor. Allahımm bu acıyla yaşıyamiciğim şimdi şuanda canıma kıymaya gidiyorum

#11 - Ekim 24 2009, 22:10:07

ya bende sinir oluyorum şişmanlara insan şişmansa bununla barışık olmamalı sonuçta en başta sağlığına zararlı ebru şallı haklı
#12 - Ekim 24 2009, 22:14:30

Any_one

Ceren wedjhedrahrku  (6)
O şişmanlar seni alır sonra bide direği alır  :))

alır derken fakat? :\ ben de böyle güleyim bu tespitime; wedjhedrahrku.
#13 - Ekim 24 2009, 22:18:17

Zeitgeist

ya bende sinir oluyorum şişmanlara insan şişmansa bununla barışık olmamalı sonuçta en başta sağlığına zararlı ebru şallı haklı

Peki ne kadar inat ederse etsin zayıflayamayanlar ne olacak? Öyle, höt diye zayıflanıyor falan mı sanıyorsun? Ya da sadece yemek yenerek şişmanlanıldığını? Annemden örnek vereyim. Hamilelikten sonra kilolarını veremedi, üstüne ameliyat oldu ve yediği serumlardan ötürü 20 kilo aldı. Kadın barışık olmayacak da ne olacak? Şişmanlarda kendisiyle barışık olabilir, onlar da insan. - ama, şişmanım ben dalga geçin demeye zorlamadıkları sürece-
#14 - Ekim 24 2009, 22:19:51

gebere takma boş ver be  aman sağlıklı yaşammış sağlıklı yaşıyoruz diye diye hoppidi beyaz ışığı takip ediyoruz ne karamsallık ne bağlama çektim kilodan ölüme neyse . boş verelimde yapayım bir zeytinyağlı yiyelim ebrunun karşısında . ohh sefam olsun , ohh yarasın karpuz kabuğumaa
#15 - Ekim 24 2009, 23:07:54
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

kuzeen

Severdim seni,yıktın beni.Daha da seni izleyerek pilates yapmam !
#16 - Ekim 24 2009, 23:12:37

Ne kadar haklı, ne kadar açık sözlü, ne kadar doğrucu!!
Helal diyorum sana Ebru, çoğu insanın içindeki nefreti bir anda sermişsin halıya.

Kendilerine özen göstermeyen, genleri gereği değil de sadece püsürlüğü yüzünden duba gibi olmuş, aşk acısını, aile sorunlarını kendini yemeğe vererek unutturan, götü kammmyon tekeri gibi büyümüş özellikle siz hatunlar, iğrençsiniz!!! vücudunuzu sıksak yağ damlayacak dereceye kadar yiyip yiyip sıçmamışsınız sonra bir de zayıf insanlara laf sokarsınız. iş mi şimdi bu yaptığınız? lan ben sizin bikini giydiğinizi düşünemiyorum ya. görünce zaten kusuyorum da, düşününce midem bulanıyor anasını satim. ıııvvv. selülitli selülitli bacaklar. yağ aıyo böyle resmen. yaş daha 25 olmamış ama göt NAA BÖYLE! vaayy ağır vasıta seni vayyy...

yıkıl karşımdan pis, iğrenç obezite! ....mun!
#17 - Ekim 25 2009, 01:11:50
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Daha bitmedi...
Aşağılık! acınası, süründürülesi, bağırttıra bağırttıra kızgın demirle dövülesi! alcaksın bunu, duvara vinç yardımıyla bağlayıp geçiriceksin tonluk demiri, vurucaksın suratına!

oh be...
#18 - Ekim 25 2009, 01:16:37

Gregor Samsa

Yürü be taylırs kim tutar seni. Her daim arkandayım. -____-
#19 - Ekim 25 2009, 02:00:16
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Bende senin arkandayım necibe -_-
#20 - Ekim 25 2009, 02:55:24

En önde bensem, kabul etmiyorum bu oyunu! benim de bi gururum var!
#21 - Ekim 25 2009, 02:59:00

Gregor Samsa

necibe yaratılırken çeşitli mühimmatı eklemedikleri için pek sorun olcağını sanmıyorum ;) ;)
#22 - Ekim 25 2009, 03:05:45

arada etkisiz elemanlar olcaksa tamam, oynarım. yanlız necibe bak! bi fesatlık yapim deme! bak, kötü olur!
ouuuvv. hadi yattım ben.
#23 - Ekim 25 2009, 03:08:13

Gregor Samsa

Zeitgeist

gebere takma boş ver be  aman sağlıklı yaşammış sağlıklı yaşıyoruz diye diye hoppidi beyaz ışığı takip ediyoruz ne karamsallık ne bağlama çektim kilodan ölüme neyse . boş verelimde yapayım bir zeytinyağlı yiyelim ebrunun karşısında . ohh sefam olsun , ohh yarasın karpuz kabuğumaa
Gaza gelmişim üstad, sori.
#24 - Ekim 25 2009, 07:59:00

kuzeen

Ne kadar haklı, ne kadar açık sözlü, ne kadar doğrucu!!
Helal diyorum sana Ebru, çoğu insanın içindeki nefreti bir anda sermişsin halıya.

Kendilerine özen göstermeyen, genleri gereği değil de sadece püsürlüğü yüzünden duba gibi olmuş, aşk acısını, aile sorunlarını kendini yemeğe vererek unutturan, götü kammmyon tekeri gibi büyümüş özellikle siz hatunlar, iğrençsiniz!!! vücudunuzu sıksak yağ damlayacak dereceye kadar yiyip yiyip sıçmamışsınız sonra bir de zayıf insanlara laf sokarsınız. iş mi şimdi bu yaptığınız? lan ben sizin bikini giydiğinizi düşünemiyorum ya. görünce zaten kusuyorum da, düşününce midem bulanıyor anasını satim. ıııvvv. selülitli selülitli bacaklar. yağ aıyo böyle resmen. yaş daha 25 olmamış ama göt NAA BÖYLE! vaayy ağır vasıta seni vayyy...

yıkıl karşımdan pis, iğrenç obezite! ....mun!
Daha bitmedi...
Aşağılık! acınası, süründürülesi, bağırttıra bağırttıra kızgın demirle dövülesi! alcaksın bunu, duvara vinç yardımıyla bağlayıp geçiriceksin tonluk demiri, vurucaksın suratına!

oh be...
Yürü be taylırs kim tutar seni. Her daim arkandayım. -____-

Şişmanlar naptı size be ya?=D
Ben de şişmanların avukatı ya da hakkaten püsürlükten şişman olanları onaylıyomuşum gibi ne fırlayıp durdum bilemedim,gören de beni obez sanıcak.=D
Bi de şeyi sevmem,şişmandır,zayıflamak ister ama 'Yapamıyorum.Demekki ben buyum.' kaderciliğine teslim olan şişmanlar vardır ki daha denememiştir bile.Sabah başlar rejime ve kahvaltı anında yok eder rejimi.2 ekmek yerine 1 ekmek yemeyi rejim sayar falan.Evet,evet..Bunları ben de sevmiyorum sanırım..
#25 - Ekim 25 2009, 10:40:08

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.