Alternatifim Cafe

Alişan çıplak poz verecek!

Discussion started on Magazin

Geçtiğimiz gün bir züccaciye fuarına katılan şarkıcı Alişan, spor yapmaya başladığını söyledi.

Alişan: "Yaz başına kadar üçgen bir vücudum olacak. Bu yaz beni sahillerde çıplak görebilirsiniz!" dedi... Mega Magazin programının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, son günlerde popçular arasındaki rekabetle ilgili şöyle konuştu:

"Benim 1 numaram Demet Akalın. Son beş senedir tırnaklarıyla kazıya kazıya zirveye çıktı. Her albümünde dört-beş tane hit çıkardı ve çok başarılı oldu. Hakkını yememek lazım, çok çalışıyor. Kendini de, sesini de çok geliştirdi."

Dost edinmek zor
Sanat dünyasında dostluk kavramının olmadığını söyleyen Alişan, buna rağmen kendisinin, hangi durumda olursa olsun, sonuna kadar yanında olacak dostları olduğunu anlattı: "Sanat dünyasında dost edinmek çok zor. Ben de Çağla Şıkel, Melek Baykal ve Demet Akalın dışında her zaman yanımda olacak bir isim sayamam size..."
#1 - Ekim 20 2009, 19:40:19
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Aman abicim aman gözlerden ıraksın. Sen dur ben yaparım vücudu.
#2 - Ekim 20 2009, 22:09:01

Auhauha..
Anladılar tabi türk erkeklerinin alayının libidosu tavanlarda... ee indirmenin zamanı geldi. bu da işe yaramazsa hakkı bulut'la ajdar anik'in hamamda sevişme sahnesi devreye girebilir. - yanlız fanteziye bak hacı.-

İşte o zaman ''aman aman'' demek gerekir.
#3 - Ekim 20 2009, 22:13:18
« Son Düzenleme: Ekim 20 2009, 22:14:08 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Alişan? Çıplaklık? Niye garip geldi lan öyle, hımz.
Aghşgvkjşlg.
#4 - Ekim 20 2009, 22:22:54
''Cehennem, başkalarıdır. ''

yaw iki dirhem göz zevkimiz kalmıştı oda gidecek
#5 - Ekim 21 2009, 20:12:27
Yüzü dost,özü düşmandan usandım.Dili mümin,kalbi şeytandan usandım. Dostum herkesin kahrı çekilirde ben davasız müslümandan usandım..

Sor bakayım halka seni çıplak görmek istiyor mu?
#6 - Ekim 25 2009, 19:01:08
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Zeitgeist

Aboooo, televizyonları, monitörleri falan balkondan aşağı atalım bence. Bu sahneyi görmememiz lazım. Ben atmaya başladım bile. Hadi görüşürüz. : ((( Bu yoldaki tüm dinkardeşlerime başarılar, sonsuz sevgiler.
#7 - Ekim 25 2009, 19:05:09

Göğüs kıllarını alır bence o gün.
#8 - Ekim 26 2009, 02:13:36
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Zeitgeist

Oha göğüs kılları olduğunu nerden biliyorsun sen? Yoksa, yoksa!!!!!!
#9 - Ekim 26 2009, 07:09:10

Necibe gizli Alişan hayranı. ;) Boy boy posterleri varmış odasında. Geceleri bakıp, şey oluyormuş. ;)
#10 - Ekim 26 2009, 11:44:53
« Son Düzenleme: Ekim 26 2009, 11:45:09 Gönderen: Karaçalı »
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.