Alternatifim Cafe

"Cem'le yatmak istiyorum"

Discussion started on Magazin

Hilal Cebeci'den, Cem Yılmaz'a ekrandan ilan-ı aşk: "Bir gece Cem'le yatıp, sabah birlikte uyanmayı çok istiyorum. Beni tanısa evine başka kadın sokmaz!"

Şarkıcı Hilal Cebeci, katıldığı bir televizyon programında şovmen CemYılmaz ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Yılmaz’a âşık olduğunu söyleyen Cebeci, “Bir gece
onunla yatıp, sabah birlikte uyanmayı çok istiyorum. Cem’e hayranlığım aşkın da üzerinde. Beni tanısa evine başka kadın sokmaz” şeklinde konuştu.

Manken ve oyuncu sevgilisi Cansu Dere’nin, CemYılmaz’a yakışmadığını öne süren Cebeci, şöyle konuştu: “Cansu bana hiç samimi gelmiyor. Cem’e âşık değil, sadece yanında gezmekten hoşlanıyor. Ayrıca Cem’den uzun olduğu için ünlem ile noktası gibi duruyorlar. CemYılmaz’ın yanına kadın gibi kadın yakışır.” Şarkıcı, uzun zamandır rüyalarına giren Yılmaz’ın Levent’teki evine kadar gidip, kapıyı çalmaya cesaret edemediğinden geri döndüğünü de sözlerine ekledi.

#1 - Ekim 20 2009, 11:04:50

Bloother

Sertifikasını da aldı. Hadi bakalım. :)
#2 - Ekim 20 2009, 11:16:27

Şizofren Sevdam..

Azmış bu, azmış. Başka bişey değil yani. Mart ayını bekle sen, e mi? Kısmet bulcakmış Cem sana.
#3 - Ekim 20 2009, 11:17:12

Vakti gelmiş anlaşılan. Cem bile kesemez hızını. Şöylesini öneriyorum kendisine, tipten de anlaşılacağı gibi 10 adet Cem yapma durumu yüksek;

#4 - Ekim 20 2009, 11:22:06
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Ben derim bir düzine sen dersin iki deste :)
fotoya bittim , bence hilalden daha çok konuşacak resime benziyor
#5 - Ekim 20 2009, 15:02:33
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Sen misin Cem'in yanına yakışacak kadın gibi kadın?  asddgjfhlgfdldsa
#6 - Ekim 24 2009, 22:13:16
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.