Alternatifim Cafe

Dünyada Lezbiyen Kent Çılgınlığı

Discussion started on Lüzumsuz Bilgiler

İsveç'teki turizm şirketlerinin ve Çin'deki internet sağlayıcılarının başı bugünlerde fena halde kalabalık.

The Sun'ın haberine göre, Çinli erkekler, sadece 25 bin lezbiyenin yaşadığı öne sürülen efsane bir şehir hakkında turizm çalışanlarını soru yağmuruna tutuyor, bilgisayardan başını kaldıramıyor.

İsveç'te olduğu iddia edilen gizemli 'Chako Paul City' adlı şehrin 1820'de erkeklerden nefret eden, zengin dullar tarafından kurulduğu efsanesi dolaşıyor.

Efsaneye göre, iki sarışın muhafız şehrin kapısında nöbet tutuyor ve erkekler içeri girdiğinde dövülerek öldürülüyor.

Efsane şehir hakkındaki haberler, Çin'deki internet hizmeti sağlayıcılarını perişan etti. Zira, milyonlarca Çinli erkek, bu şehir ve kadınları hakkında bilgi sahibi olmak ve oraya nasıl gidilebileceğini araştırmak için internete yükleniyor.

Çin'de yurt dışı gezileri katı bir şekilde kontrol ediliyor, ama İsveçli seyahat acenteleri yetkilileri efsane şehir hakkında bilgi sahibi olmak isteyen erkeklerin soru yağmuru altında kalmış durumda.

Yetkililerden biri olan Claes Bertilson "Bunun nereden çıktığını bilmiyorum, ama böyle bir şey yok. Olsaydı bile 180 yıldan fazla zamandır böyle bir sırrı saklamak çok zor olurdu herhalde" diyor.

Ama inkar, Çinlilerin efsaneden duyduğu heyecanı daha da körüklüyor. Çin'in önde gelen bir haber ajansı, efsane şehri, "şehrin erkek hasretiyle yanıp tutuşan kadınlarına aşıklarıyla buluşmak için sınırlı çıkış izni veriliyor" diye anlatıyor.
#1 - Ekim 12 2009, 21:54:14
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Hem lezbiyen diyorlar hemde erkek hasretiyle yanıp tutuşan bir yer gibi bahsi geçmiş. Ne çelişki dimi. Ayrıca olsa öyle bir yer benim haberim olurdu,yalan haber yani.
#2 - Ekim 12 2009, 23:35:33

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.