Alternatifim Cafe

'Senin memen daha güzelmiş!'

Discussion started on Magazin

Uzun süredir piyasadan uzak olan şarkıcı, 1.5 yıl aşk yaşayıp ayrıldığı sevgilisinin ihanetini anlattı.

Pınar Eliçe bugün katıldığı Kanaltürk’teki ‘Orada Neler Oluyor’da, 1.5 yıl aşk yaşayıp ayrıldığı sevgilisi, Çiftkurtlar Otomotiv’in sahibi Mehmet Çelik’in ihanetini anlattı.

Pınar Eliçe “23 Eylül’e nikah günü almıştık. Evlenecektik. Ben gelinlik modelimi seçiyor, oturacağımız evin dekorasyonuyla ilgileniyordum. Bir telefon aldım, “Senin Mehmet, Bodrum’daki teknesinde alem yapıyor” dediler. Mehmet’e sordum, ama yalanladı” dedi.

Pınar Eliçe sözlerine şöyle devam etti: Ertesi günü gazetelere bir baktım ki Mehmet teknesinde bir kadınla karpuz yiyor. Hemen telefon açtım. ‘Mehmetciğim, fotoğrafınızı gördüm. Senin göğüslerin bile o kadının sarkık memelerinden güzel. Bari daha güzel bir şey seçseydin. İhanet ettiğine değseydi’ dedim.

Aradan 1.5 ay geçti. Yalvarıyor. Ama dönmem. Pınar Eliçe 2002’de evlenip 2007’de boşandığı Çetin Çapan’ın da ihanetine uğramıştı.
#1 - Ekim 09 2009, 20:07:18
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Pek bir kadersizmiş.
#2 - Ekim 09 2009, 20:39:00
 Aşktan yana kapıyorum kalbimi ,
Sevmek bana göre değil!
Kalbimi kilitliyorum sandığıma , mantığıma merhaba.. :artis
Elif'im :bite

memesi güzel değil ama tercih edilen kadın o
#3 - Ekim 09 2009, 23:15:32
« Son Düzenleme: Ekim 09 2009, 23:23:11 Gönderen: -dejavu- »

Aldatma fursayısı genişliyor. Zaten biri kapıyı açar gerisi de gelir. Bir diğerini bekliyoruz artık.
#4 - Ekim 09 2009, 23:19:17
« Son Düzenleme: Ekim 09 2009, 23:19:34 Gönderen: Tári Elensar »
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Adamın ihtiyaçları arasında demek ki aldatmak.
#5 - Ekim 10 2009, 12:58:26
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.