Alternatifim Cafe

Trabzonspor Abitoğlu'nu şikayet etti!

Discussion started on Trabzonspor

Trabzonspor, hafta sonu Galatasaray maçında görev yapan hakem Mustafa Kemal Abitoğlu'nu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Merkez Hakem Komitesi'ne (MHK) şikayet ettiğini duyurdu.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinde yer alan ''Abitoğlu'nu şikayet ettik'' başlıklı açıklamada, Abitoğlu'nun Galatasaray maçında sergilediği kötü yönetimle 4-3'lük mağlubiyette önemli pay sahibi olduğu belirtildi.

Konuyla ilgili olarak TFF ile MHK'ya yazılı bir başvuru yapıldığı kaydedilen açıklamada, Abitoğlu'nun geçen sezon oynanan Bursaspor maçındaki yönetimine de dikkat çekildiği ifade edildi.

-''ABİTOĞLU OLUMSUZ YÖNDE ETKİLER''-
TFF ile MHK'ya yapılan yazılı başvurudan bir alıntı yapılan açıklamada, hakem Abitoğlu'nun, Trabzonspor'un bundan sonra yapacağı maçlarda görevlendirilecek olmasının, futbolcu ve taraftarları olumsuz yönde etkileyeceği öne sürüldü.

Açıklamada, ''Trabzonspor Kulübü olarak her zaman Türk hakemlerinin yanında olduğumuzu bir kez daha ifade ederken, Mustafa Kamil Abitoğlu'nun bundan böyle müsabakalarımızda görevlendirilmesinin hem futbolcularımızın, hem de taraftarlarımızın motivasyonunu olumsuz yönde etkileyeceğinin altını çizmek istiyoruz'' ifadesi kullanıldı.
#1 - Ekim 20 2009, 09:57:17
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.