Alternatifim Cafe

Engin Baytar söz verdi!

Discussion started on Trabzonspor

Trabzonspor'un sol kanat oyuncusu Engin Baytar, lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirip, tekrar sezon başındaki formuna ulaşacağını söyledi.

Engin Baytar, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, hastalığının kendisini engellemesi nedeniyle bir süredir takımdaki yerini alamadığını belirtti.

Memleketi Trabzon'da ve çok sevdiği Trabzonspor'da bulunmaktan son derece memnun olduğunun ifade eden Engin Baytar, ''Hazırlık kampı döneminde çok iyi çalışıp oradaki hazırlık maçlarında ve sezon başında başarılı bir performans sergiledim. Ancak daha sonra yaşadığım hastalık nedeniyle antrenman ve maç tempomda düşüş oldu. Lige, milli maç nedeniyle verilen aranın da sağlayacağı zamanla bu eksiğimi gidererek eskisinden daha iyi seviyeye geleceğime inanıyorum'' dedi.

Takım olarak sezona Sivasspor galibiyetiyle iyi bir başlangıç yaptıklarını, fakat üst üste gelen talihsiz sonuçların takımdaki moral ve motivasyonu olumsuz yönde etkilediğini kaydeden Engin Baytar, şöyle konuştu:
''Takım olarak kötü futbol oynadığımız söylenemez. Ancak bir dizi şanssızlıklar da peşimizi bırakmıyor. Örneğin son Gaziantepsspor maçında penaltı da dahil, sayısız gol pozisyonuna girdik. Ancak bunları değerlendirmedik. Ligde bir önceki arayı iyi değerlendirip başarılı bir dönüş yapmıştık, şimdi de hedefimiz Galatasaray maçıyla aynı tabloyu sergilemek. Bunu başaracak kadroya ve potansiyele sahibiz.''
#1 - Ekim 07 2009, 19:40:37
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.